ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1
22:00Νις - Λοριάν -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga
21:30Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga
22:00Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα -:-ΙΤΑΛΙΑ: Serie A
19:30Τζένοα - Λάτσιο -:-21:45Κάλιαρι - Γιουβέντους -:-
ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία
22:00Όξφορντ Γιουνάιτεντ - Στίβενεϊτζ -:-ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2
21:00Νιουκάστλ U21 - Λιντς U21 -:-21:00Νότινγκχαμ Φόρεστ U21 - Άστον Βίλα U21 -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League
15:00Γουίγκαν U21 - Κόβεντρι U21 -:-15:00ΚΠΡ U21 - Τσάρλτον U21 -:-
15:00Μπέρνλι U21 - Μπάρνσλεϊ U21 -:-
15:00Μπόρνμουθ U21 - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ U21 -:-
16:00Κρου U21 - Κάρντιφ U21 -:-
16:00Πήτερμπορο U21 - Χαλ U21 -:-
21:00Κόλτσεστερ U21 - Σέφιλντ Γουέντζντεϊ U21 -:-
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ Καπ - Πλέι Οφς
21:00Τσέλσι U21 - Φούλαμ U21 -:-ΑΓΓΛΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών
21:00Μπράιτον Γ - Έβερτον Γ -:-ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ
15:30Τουράν - Σαμγκαγίτ -:-ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ
17:00Μπαλαντιγιάτ Ελ Μαχαλά - Αλ Μοκαουλούν -:-20:00ΑναβολήΑλ Μασρί - Αλ Αχλί -:-
20:00ΑναβολήΖάμαλεκ - Πίραμιντς -:-
ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Χαμπέριχο Ντούραμε - Χαουασά -:-19:00Φαζίλ Κενεμά - Αντάμα Σίτι -:-
ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ
16:00Ερτζένι - Τίρανα -:-16:00Κούκσι - Σκεντερμπέου -:-
ΑΛΓΕΡΙΑ: 1η Κατηγορία
18:00ΑναβολήΑλτζέρ - Παραντού -:-18:00ΑναβολήΕλ Μπαγιάντ - Κεντσελά -:-
18:00Ες Σετίφ - Σάουρα -:-
18:00Κεντσελά - Κονσταντίν -:-
18:00ΑναβολήΚλεφ - Μάγκρα -:-
18:00Μάγκρα - Αλτζέρ -:-
18:00ΑναβολήΜπεν Ακνούν - Καμπίγιε -:-
18:00ΑναβολήΜπίσκρα - Ες Σετίφ -:-
18:00ΑναβολήΣάουρα - Σουφ -:-
18:00Σουφ - Κλεφ -:-
20:00Μπελούιζνταντ - Μπίσκρα -:-
ΑΛΓΕΡΙΑ: Λιγκ 2
17:00MO Κονσταντίν - Ουέντ Μαγκράν -:-17:00Έουλμα - Ανάμπα -:-
17:00Κέμις Ελ Κέτσνα - Κρουμπ -:-
17:00Μλίλα - Γκοζλάν -:-
17:00ΜΣΠ Μπάτνα - Ολυμπίκ Ακμπού -:-
17:00Ουαργκλά - ΚΑ Μπάτνα -:-
17:00Τελαγκέμα - Μπορντί Μεναΐλ -:-
17:00Χαράτς - Τσέλγκουμ -:-
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών - Πρώτη φάση
21:00Ιντεπεντιέντε 2 - Ντεφένσα Τζουστίτσια 2 -:-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών - Απερτούρα
21:00Σαν Λορέντζο Γ - UAI Ουργκίζα Γ -:-ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
18:00Νόα - ΜΚΜΑ -:-ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ
15:00Αραράτ-Αρμενίας 2 - Πιούνικ 2 -:-ΑΣΙΑ: Κύπελλο Ασίας AFC U23
16:00Κίνα U23 - Νότια Κορέα U23 -:-18:30Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα U23 - Ιαπωνία U23 -:-
18:30Ταϊλάνδη U23 - Σαουδική Αραβία U23 -:-
21:00Τατζικιστάν U23 - Ιράκ U23 -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ
12:45Νιουκάστλ Τζετς - Ουέλινγκτον Φίνιξ 1:1ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW
78'Νιού Λάμπτον - Ουέστον Ουόρκερς 2:1ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ
58'Γκολντ Κόαστ Νάιτς - Μπρισμπέιν Σίτι 2:1ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας
87'Κρόιντον - Αδελαΐδα Ολύμπικ 2:289'Μόντμπουρι Τζετς - Αδελαϊδά Σίτι 2:0
90+'Πάρα - ΝΕ Μέτρο Σταρς 0:4
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Τασμανίας
74'Γκλένορκι Νάιτς - Κίνγκμπορο Λάιονς 2:277'Ρίβερσαϊντ Ολύμπικ - Λόνσεστον Γιουνάιτεντ 4:1
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια
12:30Χέιντελμπεργκ Γιουνάιτεντ - Μόρλαντ Σίτι 3:212:45Νταντενόνγκ Σίτι - Νότια Μελβούρνη 0:4
78'Οακλάιτ Κάνονς - Σεντ Άλμπανς 2:2
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NSW Λιγκ Ουάν
13:00Μπλακτάουν Σπάρτανς - Ρίνταλμερ Λάιονς -:-13:00Νεπίν - Νόρδερν Τάιγκερς -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Βικτόρια Πρέμιερ Λιγκ
13:30Γουεριμπί Σίτι - Νορθκότ Σίτι -:-13:30Μπράνσγουικ Σίτι - Western Utd. U21 -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: WA Στέιτ Λιγκ
14:15Κίνγκσλεϊ Ουέστσαϊντ - Σορέντο -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:30Στούρμ Γκρατς - Ραπίντ Βιέννης -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα
19:10Αμστέτεν - Στούρμ Γκράτζ (Ερασ.) -:-19:10Αντμίρα - Κάφενμπεργκ -:-
19:10Λέομπεν - Λίφερινγκ -:-
19:10Φερστ Βιέννης - Λάφνιτς -:-
19:10Χορν - Ριντ -:-
21:30Μπρέγκετζ - Τιμ Βιέννης -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή
20:00Νιουζίντλ - Τραϊσκίρχεν -:-20:30Βίνερ - Μάρτσφελντ -:-
20:30Κρέμσερ - Ντράσμπεργκ -:-
20:30Όμπερβαρτ - Αούστρια Βιέννης (Ερασ.) -:-
20:30Ραπίντ Βιέννης (Ερασ.) - Λέομπεντορφ -:-
20:30ΤΒΛ Ελέκτρα - Ντόνοφελντ Βιέννης -:-
21:00Φαβορίτνερ - Αρντάγκερ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ
20:00Άλερχάιλιγκεν - Γκλάισντορφ -:-20:00Βόκλαμαρκτ - Μπαντ Γκλέιχενμπεργκ -:-
20:00Ντόιτσλαντσμπέργκερ - Βάλερν/Σεντ Μάριενκιρχεν -:-
20:00Χόγκο Ουέλς - Ριντ (Ερασ.) -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπέργκενλαντ
20:00Σίεγκεντορφ - Χόριτσχον -:-20:30Λεϊδαπρόντερσντορφ - Κλίνγκενμπαχ -:-
20:30Ντόιτσκρουτζ - Μπαντ Σόεμπρουν -:-
20:30Τόεκομστ Μπορσμπέκε - Κοφιντίς -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Κάρντεν
19:30Κλάγκενφουρτ - Άτους Βέλντερ -:-19:30Τρέιμπαχ - KAC 1909 -:-
20:21Σπίταλ - Λέντορφ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Νιεντεροστερέι
20:30Γκλόγκνιτζ - Ζβετλ -:-20:30Κέτινγκμπρουν - Βαϊντχόφεν/Τάγια -:-
20:30Κόρνεμπεργκ - Σεντ Πόλτεν (Ερασ.) -:-
20:30Λάνγκενρορ - Σεντ Πήτερ ιν ντερ Ο -:-
20:30Όρτμαν - Χάιτζεντορφ -:-
20:30Σκρεμς - Νόισταντ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ομπεροστεράιχ
20:00Εντελβάις - Χόγκο Ουέλς II -:-20:00Μίσελντορφ - Περγκ -:-
20:00Μοντσί - Βαϊσκίρχεν -:-
20:30Οστερμιέθινγκ - Πρεγκαρτέν -:-
21:00Μπαντ Λεονφέλντεν - Φρίεντμπεργκ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Σάλτζμπουργκ
18:45Ταλγκάου - Αντνέτ -:-20:00Χάλεϊν - Σεεκίρχεν -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Στέιερμάρκ
20:00Βίλντον - Ίλτζερ -:-20:00Κάλσντορφ - Φράουενταλ -:-
20:00Ουνιόν Γκνας - Λάφνιτς (Ερασ.) -:-
20:00Σταντβέρκε Μπρουκ/Μουρ - Βέινλαντ Γκάμλιτζ -:-
20:00Τίλμιτς - Κοφλάχ -:-
20:00Φάρστενφελντ - Λέμπρινγκ -:-
20:00Χόχενχαους Σκλάντμινγκ - Χάρτμπεργκ (Ερασ.) -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Τιρόλ - Γκρούπ Προβιβασμού
20:30Κιτζμπούελ - Βόλντερς -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: Τιρόλ - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:00Κεμάτεν - Βοργκλ -:-20:30Τελφς - Κούντλ -:-
ΑΥΣΤΡΙΑ: Βόραλμπεργκ
20:00Λότερακ - Χοχστ -:-ΑΥΣΤΡΙΑ: Βιέννη
19:00Στάμερσντορφ - Ντονάου -:-19:30Σβέσατ - Κάγκραν -:-
ΒΕΛΓΙΟ: Τσάλεντζερ Προ Λιγκ
21:00RFC Ντε Λιζ - Γκενκ U23 -:-21:00Ζoύλτε Βάρεγκεμ - Λιρς Κεμπεζόνεν -:-
21:00Λόμελ - Μπέβερεν -:-
21:00Μπέερσχοτ - Πάτρο Μαασμέχελεν -:-
21:00Οστάνδη - Σταντάρ Λιέγης U23 -:-
21:00Σερένγκ - Ντέιντζε -:-
21:00Φρανκς Μπορέν - Ντέντερ -:-
ΒΕΛΓΙΟ: Προ Λιγκ U21
20:30Όιπεν U21 - Οστάνδη U21 -:-21:00RWDM U21 - Ντέντερ U21 -:-
ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Επίπεδο Ηττημένων
21:00Σαρλερουά Γ - Ζoύλτε Βάρεγκεμ Γ -:-21:30Φεμίνα Βόλουβε Γ - Μαλίν Γ -:-
ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Επίπεδο Νικητών
21:30Γάνδη Γ - Άντερλεχτ Γ -:-ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE - Απερτούρα
01:00Εστουντιάντες Μέριδα - Ντεπορτίβο Ζουλιάνο 2:1ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE 2 - Απερτούρα
23:00Γιαρακουιάνος - Ατλέτικο Ελ Βίγκια -:-ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Απερτούρα - Πλέι Οφς
02:00Μπολιβάρ - Σαν Αντόνιο Μπούλο Μπούλο 1:103:00Ορόρα - Ιντεπεντιέντε 2:4πέν.
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: WWIN Λίγκα ΒσΕ
17:00NK GOSK Γκαμπέλα - Τάζλα Σίτι -:-19:00Ποσούσιε - Ζελιέζνιτσαρ -:-
21:00Βελέζ Μόσταρ - Ζβιγιέζντα 09 -:-
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS
17:30Κοτζάρα - Μόντριτσα -:-ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα
17:30Μπότεφ Βράτσα - Έταρ -:-20:00Λέφσκι Κρούμοβγκραντ - Σλάβια Σόφιας -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α
03:30Μποταφόγκο - Γκοϊανιένσε 1:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ακρεάνο - Δεύτερη φάση
23:30Σάο Φραντσίσκο - Ρίο Μπράνκο 0:101:30Χουμαΐτα - Βάσκο ντα Γκάμα 1:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Αμαπαένσε - Πλέι Οφς
02:00Ιντεπεντιέντε ΑΠ - Ορατόριο 2:2ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο U20
23:00Ατλέτικο Μινέιρο U20 - Kουιάμπα U20 3:301:00Φορταλέζα U20 - Γκοϊανιένσε U20 2:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καπίζαμπα U20 - Πλέι Οφς
21:00Ρίο Μπράνκο ES U20 - Βιγιαβελένσε U20 -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκοϊάνο U20
21:30Απαρετσίντα U20 - Τσεράντο U20 -:-21:30Γκουάπο Μ19 U20 - Απαρετσιντένσε U20 -:-
21:30Ιταμπεράι U20 - Ρόιαλ U20 -:-
21:30Τριντάντε U20 - Γκουαναμπάρα Σίτι U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε U20 - Πρώτη φάση
16:00Ρολάντια U20 - Κάμπε U20 -:-21:30Αζούριζ U20 - Ατλέτικο Παραναένσε U20 -:-
21:30Παρανά Σ. Τ. Σ. U20 - Αραουκάρια U20 -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα U20 - Πρώτη φάση
21:00EK Σάο Μπερνάρντο U20 - Άγκουα Σάντα U20 -:-21:00Αγκουάι U20 - Ιταπιρένσε U20 -:-
21:00Άστερ Ιτάκουα U20 - CA Γιουβέντους U20 -:-
21:00Βέλο Κλουμπ U20 - Ρίο Κλάρο U20 -:-
21:00Γκουαρούλος U20 - Φλαμένγκο ΣΠ U20 -:-
21:00Ελοσπόρτ U20 - Σάο Μπέντο U20 -:-
21:00Ιντερνασιονάλ ντε Λιμέιρα U20 - Νοβέμπρο U20 -:-
21:00ΚΑ Γιοσίνσε U20 - Σάο Ζοσέ EC U20 -:-
21:00Κοσμοπολιτάνο Σπορτς U20 - Ρίο Μπράνκο U20 -:-
21:00Μαουαένσε U20 - Πορτουγκέζα Σαντίστα U20 -:-
21:00Μαρίγια AC U20 - Βότσεμ U20 -:-
21:00Μετροπολιτάνο U20 - ΣΚΑ Βραζιλίας U20 -:-
21:00Μιρασόλ U20 - Ρίο Πρέτο U20 -:-
21:00Μπαντεϊράντε U20 - Ίντερ ντε Μπεμπεντούρο U20 -:-
21:00Νασιονάλ ΣΠ U20 - Πορτουγκέσα U20 -:-
21:00Ντεσπορτίβο U20 - Κομερσιάλ - Τίετε U20 -:-
21:00Ολίμπια U20 - Τάναμπι U20 -:-
21:00Οσάσκο U20 - Κλουμπ Βαϊτάλ U20 -:-
21:00Ουνιάο Σάο Πάολο U20 - Ιντεμπεντέντε ΣΠ U20 -:-
21:00Παουλίνια U20 - Γκουαρανί U20 -:-
21:00Πίντα U20 - Ουνιάο Μόγκι U20 -:-
21:00Πόντε Πρέτα U20 - Γκουακουάνο U20 -:-
21:00Πόρτο Φούτμπολ U20 - Μπραζίλις U20 -:-
21:00Πρεζιντέντε Προυντέντε U20 - Τούπα U20 -:-
21:00Ρεφερέντσια U20 - Οέστε U20 -:-
21:00Σάντο Αντρέ U20 - Γιαμπακουάρα U20 -:-
21:00Σερταοζίνιο U20 - Κομερσιάλ U20 -:-
21:00Σφέρα U20 - Ιτουάνο U20 -:-
21:00Τακουαρίτινγκα U20 - Σάο Κάρλος U20 -:-
21:00Τομπάτε U20 - Ουνιάο Σουζάνο U20 -:-
21:00Φερναντόπολις U20 - Χοσέ Μπονιφάτσιο U20 -:-
21:00Φεροβιάρια U20 - XV ντε Ζάου U20 -:-
ΓΑΛΛΙΑ: Νασιονάλ
20:30Αβράνς - Σατορού -:-20:30ΓΟΑΛ - Μαρινιάνε ZKM -:-
20:30Επινάλ - Βερσέιγ -:-
20:30Ερυθρός Αστέρας - Ντιζόν -:-
20:30Λε Μαν - Βιλεφράντς -:-
20:30Μαρτίγκ - Σολέ -:-
20:30Ορλεάν - Νιμ -:-
20:30Ρουέν - Νανσί -:-
ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 1ος όμιλος
20:00Θονόν-Εβιάν - Μπουργκουάν Ζαλιό -:-20:30Αντρεζιού - Τουλούζ II -:-
ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 2ος όμιλος
20:30Μπεργκεράκ - Λε Χερμπιέρ -:-ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 3ος όμιλος
20:00Μπαστιά-Μποργκό - Σαμπλί -:-ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 4ος όμιλος
20:00Βασκεχάλ - Φουριανί Αγκλιάνι -:-ΓΑΛΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Γυναίκες
15:30Παρίσι Γ - Σεντ Ετιέν Γ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία
19:30Έλβερσμπεργκ - Σάλκε -:-19:30Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία
20:00Σαντχάουσεν - Αρμίνια Μπίλεφελντ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά
20:00Μέπεν - Σπελ-Βένχαους -:-20:30Γιέντελο - Μπρέμερ -:-
20:30Λόνε - Τετόνια Ότενσεν -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια
20:00Δυναμό Μπέρλινερ - Έρφουρτ -:-20:00Λοκομοτίβ Λειψίας - Χάνσα Ροστόκ II -:-
20:00Λουκενβάλντε - Βικτόρια 89 -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση
20:30Ροντινγκχάουζεν - Λίπσταντ -:-20:30Σάλκε 04 II - Ομπερχάουζεν -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας
19:30Μπουργκχάουζεν - Μπάιροϊτ -:-20:00Ασκάφενμπεργκ - Άουγκσμπουργκ II -:-
20:00Βούρτζμπεργκερ Κίκερς - 1. Σβέινφουρτ -:-
20:00Μπάκμπαχ - Μέμινγκεν -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια
21:00Ντιναμό Σβέριν - ΤΒ Βερολίνου -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ
19:30Μπάουτζεν - Φρέιταλ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου
20:15Βαντσμπέκερ Κονκόρντια - Σασέλ -:-20:30Βικτόρια Αμβούργου - Αλτόνα -:-
20:30Σουντερέλμπε - Ντάσεντορφ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης
19:30Ουνιόν Βρέμης - BTS Νέσταντ -:-20:30Ομπερνόιλαντ - Μπλούμενταλερ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν
20:30Πρόισεν Μούνστερ 2 - Σπρόκχοβελ -:-20:30Σέρμπεκ 2020 - Έρκενσβαϊγκ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ
20:30Μορλάουτερν - Πφέντερσχαϊμ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς
20:00ΑΤΣΒ Ερλάνγκεν - Νεντρόσενφελντ -:-20:00Κόρνμπεργκ - Κόμπουργκ -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος
20:30Έρλμπαχ - Κίρχεϊμερ -:-20:30Χάιμστέτεν - Γκάντελφίνγκεν -:-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάντεν-Βίρτεμπεργκ
20:00Νότινγκεν - Πφόρζχαϊμ -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν
21:00Ουνιόν Νετετάλ - Σεντ Τονίς -:-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γυναίκες
19:30Λειψία Γ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Γ -:-ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα
19:00Τελαβί - Ιμπέρια 1999 -:-ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
22:00Γιουρόπα Πόιντ - Μάγκπιζ -:-ΓΚΑΝΑ: Ντιβίζιον Ουάν Λιγκ
18:00Άκρα Αθλέτικ - Κοτόκου Ρόιαλς -:-18:00Ταμάλ Σίτι - Βα Σουντάα -:-
ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:00Ράντερς - Οντένσε -:-ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:00B.93 Κοπεγχάγη - Νάεστβεντ -:-20:00Χίλεροντ - Κόγκε -:-
20:00Χόρσενς - Χέλσινγκορ -:-
ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού
20:00Ρόσκιλντε - AB Κοπεγχάγη -:-ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:00Φρεμάντ Αμάγκερ - ΦΑ 2000 -:-ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση
00:30Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν - Μουσούκ Ρούνα 2:103:00Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ - Ελ Νασιονάλ 1:0
22:00Ντέλφιν - Μακάρα -:-
00:30Ορένσε - Λίγκα Ντεπ. Ουν. Κίτο -:-
ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ
20:30Μπελιντζόνα - Μπάντεν -:-20:30Σαφχάουζεν - Ξαμάξ -:-
21:15Ααράου - Τούν -:-
21:15Σιόν - Σταντ Νιόν -:-
ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα
19:00Φλόρα U21 - Βίιμσι -:-ΕΣΘΟΝΙΑ: Μέιστριλιγκα Γυναίκες
18:00Βίιμσι Γ - Ταμέκα Τάρτου Γ -:-20:00Πόλβα Λούτος Γ - Φλόρα Γ -:-
ΕΥΡΩΠΗ: UEFA Πρωτάθλημα Νέων - Πλέι Οφς
15:00Ολυμπιακός U19 - Ναντ U19 -:-19:00Πόρτο U19 - Μίλαν U19 -:-
ΙΝΔΙΑ: ISL - Πλέι Οφς
17:00Οντισά - Κεραλά Μπλάστερς -:-ΙΡΑΚ: Σταρς Λιγκ
18:00ΑναβολήΑλ Καραμπά - Ζακό -:-18:00ΑναβολήΑλ Κουά Αλ Τζαουίγια - Καρμπαλά -:-
18:00ΑναβολήΑλ Μινά - Νιούροζ -:-
18:00ΑναβολήΕρμπίλ - Αλ Ταλαμπά -:-
ΙΡΑΝ: Προ Λιγκ (Χαλίτζ Φαρς)
16:00Νασάι Μαζανταράν - Τερακτόρ-Σαζί -:-17:30Εστεγκλάλ - Σαμς Αζάρ Καζβίν -:-
17:40Φουλάντ - Μες Ραφσανιάν -:-
ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον
21:45Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ - Σέλμπουρν -:-21:45Μποέμιανς - Ντρογκέντα Γιουνάιτεντ -:-
21:45Ντέρι Σίτι - Σάμροκ Ρόβερς -:-
21:45Σεντ Πάτρικς - Γουότερφορντ -:-
21:45Σλάιγκο Ρόβερς - Ντάνταλκ -:-
ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία
21:45Κέρι - Άθλον Τάουν -:-21:45Κόουβ Ράμπλερς - Φιν Χαρπς -:-
21:45Μπρέι - Τρίτι Γιουνάιτεντ -:-
21:45Ουέξφορντ - ΓΚ Ντάμπλιν -:-
ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μπέστα-ντέιλντ Κάρλα
22:15Στιαρνάν - Βαλούρ -:-ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2
21:30Τενερίφη - Λεγκανές -:-ΙΣΡΑΗΛ: Λιούμιτ Λιγκ - Γκρούπ Προβιβασμού
16:00Mακάμπι Τζαφά - Μακάμπι Ερτζλίγια -:-16:00Ιρόνι Ταϊμπέριαζ - Ραμάτ Χασαρόν -:-
16:00Μπνέι Γιέχουντα - Νοφ Χαγκαλίλ -:-
16:00Σμόνα - Χαποέλ Ουμ αλ-Φαμ -:-
ΙΣΡΑΗΛ: Λιούμιτ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Άκο - Νες Ζιόνα -:-16:00Καφρ Κασίμ - Χαποέλ Αφούλα -:-
16:00Λέτζιον - Χάποελ Κφαρ Σαμπά -:-
16:00Ράματ Γκαν - Ιχούντ Μπνέι Σφαράμ -:-
ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκα Αλέφ Νορθ
53'Άιρονι Μπάκα - ΜΣ Τιρά 1:052'Ιρόνι Νεσέρ - Χαποέλ Καφρ Κάνα 1:1
53'Κιριάτ Γιάμ - Μακάμπι Κιριάτ Ατά-Μπιαλίκ 0:0
52'Μακάμπι Νουϊεϊντάτ Αχμάντ - Μακάμπι Ναζαρέτ 1:0
53'Ταγιμπέ - Τζέιρε Ουμ Ελ Φαχέμ 0:0
52'Τζεϊρέι Καφρ Κανά - Χαποέλ Ραανανά 1:0
53'Χαποέλ Κοκάμπ - Χαποέλ Μπνέι Ζάλφα 2:4
53'Χαποέλ Μιγκντάλ ΧαΕμέκ - Χαποέλ Μπουεϊνέ 1:1
51'Αγκουντάτ Σπορτ Ασντόντ - Χαποέλ Μπικάτ Χαγιαρντέν 0:0
52'Μακάμπι Άιρονι Κιριάτ Μαλαχί - Μακάμπι Γιαβνέ 1:0
54'Μακάμπι Σααραΐμ - Μακάμπι Άιρονι Ασντόντ 0:1
52'Ντιμόνα - Μπεϊτάρ Νόρντια Ιερουσαλήμ 0:1
53'Σίμσον Καφρ Κασίμ - Χόλον Γιερμιγιάχου 1:1
53'Χαποέλ Ερτζλίγια - Σίμσον Τελ Αβίβ 2:0
52'Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Άιρονι Μοντίν 1:1
51'Χαποέλ Μαρμόρεκ - Χάποελ Μπνί Λοντ 0:0
ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία
21:30Παλέρμο - Πάρμα -:-21:30Ρετζιάνα - Κοζέντσα -:-
ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: 1η Κατηγορία
12:00ΑναβολήΑκζαγίκ Ουράλσκ - Κασπί Ακτάου -:-12:00Ουλιτάου - Ζετισάι 0:1
45+'Καϊράτ Αλμάτι 2 - Φάμιλι 2:2
45+'Τουρκιστάν - Ταράζ 1:0
ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Αβιόν Ακάντεμι - Φόβε Αζούρ Ελίτ -:-17:00Λε Αστρ - UMS ντε Λουμ -:-
18:00Μπαμεντά - Μπαμπούτος -:-
ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά
05:00Βανκούβερ - HFX Ουόντερερς 2:0ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ
15:00Ζεϊάνγκ Προφέσιοναλ - Τιανίν Γινμέν Τάιγκερ -:-ΚΙΝΑ: FA Καπ
09:00Χανγκζού Γουγουέ Κιαντάνγκ - Ναντόνγκ Χάιμεν 1:0ΚΙΡΓΙΖΙΑ: Πρέμιερ Λίγκα
17:00Ίλμπιρς - Αλαΐ Ος -:-ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α - Απερτούρα
00:00Λα Εκιδάδ - Φορταλέζα 0:002:10Πατριόταζ - Ιντεπεντιέντε Μέντελιν 2:3
04:20Αμέρικα ντε Κάλι - Ντεπορτίβο Πάστο 0:0
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα
00:00Κορτουλούα - Ουνιόν Μαγκνταλένα -:-00:00Τίγκρες - Κουκούτα -:-
ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1
17:00Βέγκας - Ζουκ -:-20:00Ίντερ Κλαμπ - ΚΑΡΑ Μπράτζαβιλ -:-
ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00ΑναβολήΡέιντζερς - Ρένεσανς -:-ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων
7'Μπαλεστιέρ Κάλσα (Σγπ) - Γιάνγκ Λάιονς (Σγπ) 0:014:45Χουγκάνγκ (Σγπ) - Τανιόνγκ Παγκάρ Γιουν. (Σγπ) -:-
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα
05:00Ερεντιάνο - Καρταγκίνς 1:1ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρβα ΝΛ
18:00Ζρίνσκι Οσιγιέτσκο - Μπιέλο Μπρντο -:-18:00Σεσβέστε - Γιαρούν -:-
ΚΡΟΑΤΙΑ: Ντρούγκα ΝΛ
19:00Κάρλοβατς - Γιάντραν Πόρετς -:-ΚΥΠΡΟΣ: Πρωτάθλημα Cyta - Γκρούπ Υποβιβασμού
19:00Δόξα Κατωκοπιάς - Nέα Σαλαμίνα -:-19:00Οθέλλος Αθηαίνου - Εθνικός Άχνας -:-
ΛΕΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα
19:00Τούκουμς 2000 2 - ΑΦΑ Ολαΐν -:-ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
17:00Σμόργκον - Γκόμελ -:-19:30ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Ντνεπρ Μόγκιλεφ -:-
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα
19:15Λευκορωσία U17 - Τορπέντο Ζοντίνο 2 -:-ΛΙΒΥΗ: Πρέμιερ Λιγκ
17:30Αμπού Σαλίμ - Αλ Ιτιχάντ -:-17:30Ασγουελί - Αλ Μαλαάμπ Ελ Λιμπί -:-
ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα
19:00Ριτεριάι - Μπάνγκα 2 -:-ΜΑΚΑΟ: Ελίτ Λιγκ
16:00Γιουνιβέρσιτι οφ Μακάου - Τσενγκ Φουνγκ -:-ΜΑΛΙ: Πρέμιερ Ντιβίζιον
19:30Κόρο - Μπλακ Σταρς -:-ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα
22:00Γιουσουφιά Μπερετσίντ - Ολυμπίκ Ντε Σαφί -:-ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Α
21:00Ίντερ ντε Κερετάρο - Ρεμποτσέρος ντε Λα Πιεντάντ -:-ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα Πρέμιερ Σέριε Β
21:00Ντεπορτίβο Ντόνγκου - Ζιτακουάρο -:-ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΧ U23 - Κλαουζούρα
18:00Ατλέτικο Σαν Λουίς U23 - Τολούκα U23 -:-19:00Μαζατλάν U23 - Χουάρεθ U23 -:-
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα
06:00Μοντερέι Γ - Τολούκα Γ 1:0ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ
12:45Αμπαχανί Λίμιτιντ - Σεΐκ Τζαμάλ 2:112:45Μπανγκλαντές Πολίς - Σεΐκ Ράσελ 1:0
ΜΠΑΡΜΠΕΙΝΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ
02:00Ντίκονς - Ουέιμαουθ Γουέιλς -:-04:00UWI Μπλάκμπερντς - Μπρίτονς Χιλ Γιουνάιτεντ -:-
ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ
19:00Φίτεσε - Ασφά Γιενεγκά -:-ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Πρίμους Λιγκ
16:00Μόσο Σούγκαρ - Ίντερ Σταρ -:-ΝΑΜΙΜΠΙΑ: MTC Πρέμιερσιπ
18:00UNAM - Εεσόκε -:-18:30Μάιτι Γκάνερς - Λάιφ Φάιτερς -:-
20:00Γιάνγκ Άφρικανς - Σταρ Αφρικής -:-
ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ
20:00HB Τόρσαβν - Στρέιμουρ -:-ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ: 1. Ντεΐλντ
21:00Βίκινγκουρ 2 - Κλάκσβικ 2 -:-ΝΙΓΗΡΙΑ: NPFL
18:00Χάρτλαντ - Σούτινγκ Σταρς -:-ΝΙΓΗΡΙΑ: NNL
17:00Εκίτι Γιουνάιτεντ - 1472 FC -:-17:00Μαντιμπά - Κόαλ Σίτι -:-
ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα - Κλαουζούρα
02:00Φερέτι - Εστέλι 1:105:00Μαναγκούα - UNAN-Μαναγκούα 1:3
ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Λίγκα Πριμέρα U20 - Κλαουζούρα
23:00Φερέτι U20 - Εστέλι U20 0:3ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2
19:00Σκιντ - Κιέλσας -:-ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος
19:00Τριγκ/Λάντε - Μοσιοέν -:-ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες
19:00Λιν Γ - Στρόμμεν Γ -:-ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Πρωτάθλημα Νοτίου Αμερικής Γυναικών U20
00:00Κολομβία U20 Γ - Βολιβία U20 Γ 3:002:30Βενεζουέλα U20 Γ - Βραζιλία U20 Γ 1:2
00:00Αργεντινή U20 Γ - Παραγουάη U20 Γ -:-
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Μοτσέπε Φαουντέισον Τσάμπιονσιπ
20:30Μάριτζμπουργκ Γιουνάιτεντ - Μαρούμο Γάλαντς -:-ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ
09:00Νταεζέον Κοράιλ - Πάγιου Σίτιζεν 0:0ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία
21:00Ντεν Μπος - Μπρέντα -:-21:00Ντόρντρεχτ - Ος -:-
21:00Ρόντα - Γκράαφστσαπ -:-
21:00Τέλσταρ - Έμμεν -:-
21:00Χελμόντ - Γιόνγκ Άγιαξ -:-
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U18 - Ανοιξιάτικη Σεζόν
18:00Φέγενουρντ U18 - Βίλεμ U18 -:-ΟΜΑΝ: Επαγγελματική Λίγκα
16:45Αλ-Σαμπάμπ - Ντοφάρ -:-ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Βορράς
21:30Γκίλσφιλντ - Έρμπας -:-21:30Γκρέστφορντ - Πρεστάτιν -:-
21:30Μπάκλεϊ - Τσιρκ ΑΑΑ -:-
21:30Ντένμπιγκχ - Φλιντ Τάουν -:-
21:30Πόρθμαντογκ - Χόλυουελ -:-
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών
17:00Ακαδημία Πούσκας Γ - Φερεντσβάρος Γ -:-ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Αϊρτέλ Κιταρά - Βάιπερς -:-ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Προβιβασμού
12:00Πρικαρπάτια - Πολτάβα 3:190+'Καρπάτι Λβιβ - Ινουλέτς 1:2
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: U19 Λιγκ
11:00Τσερνομόρετς Οδησσού U19 - Κρίβμπας 2020 U19 0:012:00ΔιακόπηκεΒόρσκλα Πολτάβα U19 - Κολός Κοβάλιβκα U19 0:0
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
12:00ΙλικΜαριουπόλβετς Γ - Πάνθερς Ουμάν Γ 0:4ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
19:30Ρασίνγκ Μοντεβιδέο - Σέρο -:-21:30Λίβερπουλ Μοντεβιδέο - Ντιφενσορ Σπόρτινγκ -:-
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια
00:15Ρούμπιο Νου - Ντεπορτίβο Ρεκολέτα -:-ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα
04:00Αλιάνσα Λίμα - Σπορ Μπόυζ 3:023:00Ουνιόν Κομέρτσιο - Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες -:-
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών
18:30Κάρλος Μανούτσι Γ - Σέζαρ Βαλέγιο Γ -:-23:00Ντεφενσόρες Γ - Αγιακούτσο Γ -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα
19:00Κορόνα Κιέλτσε - Ραντόμιακ Ραντόμ -:-21:30Ρακόφ - Γκόρνικ Ζάμπρζε -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία
19:00Πολόνια Βαρσοβίας - Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ -:-19:00Σταλ Ρζεσζόφ - Ποντμπεσκίτζιε -:-
21:30Προύσζκοφ - Βίσλα Κρακοβίας -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία
20:00Σκρα - Πογκόν Σιέντλτσε -:-21:30Πολόνια Μπιτόμ - ΚΚΣ Κάλιστζ -:-
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV
18:00Καρπάτι Κρόζνο - Γκαρμπάνια -:-ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου
17:00Λέγκια U19 - Λεχ Πόζναν U19 -:-ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών
12:00Γκόρνικ Λέτσζνα Γ - ΟΚ ΣΜΣ Λοτζ Γ 1:1ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ
22:15Ρίο Άβε - Αρούκα -:-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2
20:00Φεϊρένσε - Λεϊσόες -:-ΡΟΥΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Γκασόγκι Γιουνάιτεντ - Σάνραϊζ -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:30Χερμανστάντ - Μποτοσάνι -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:30Φαρούλ Κονστάντα - Κλουζ -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 1 - Γκρούπ Προβιβασμού
17:00Μπακό - Μπουκόβινα Ρανταούτι -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Ράμνιτσου Σαράτ - Βόιντα Λίμπεζις -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 5 - Γκρούπ Προβιβασμού
17:00Κιντς Τάμπα Μπρασόφ - Καμπουλούνγκ -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 5 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Οντορέιου - Βιτορούλ Κουρίτα -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6 - Γκρούπ Προβιβασμού
17:00Βεντίτα Κολονέστι - Βαλτσέα -:-17:00Βιτορούλ Νταέστι - Τσετάτεα -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Σπόρτινγκ Ροσιόρι - Ουνιρέα Μπασκόφ -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7 - Γκρούπ Προβιβασμού
17:00Ντέβα - Γκιρόντα & Γκιαρμάτα Βι -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Γκιλορτούλ Τάργκου Καρμπουνέστι - Βόιντα Λουπάκ -:-17:00Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 2 - Γιούλ Πετροζάνι -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8 - Γκρούπ Προβιβασμού
17:00Φοίνιξ Μπουζίας - Μπιόρ -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Ινεού - Σοκοντόρ -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Βιτορούλ Κλουζ - Ιντάστρια Γκάλντα -:-17:00Τάργκου Μούρες 1898 - Μεταλουργκιστούλ Τσουγκίρ -:-
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 10 - Γκρούπ Προβιβασμού
17:00Σιγκέτου Μαρματιέι - Ζαλάου -:-ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 10 - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Μπέιλ Φίλιξ - Σάτου Μάρε -:-ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
19:00Κράσνονταρ - Φάκελ Βορονέζ -:-ΡΩΣΙΑ: FNL
21:00Ροντίνα Μόσχας - Κίμκι -:-ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 4
16:30Άμκαρ - Σοκόλ Καζάν -:-ΡΩΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων
11:00Ροστόφ U19 - Φάκελ Βορονέζ U19 3:190+'Κράσνονταρ U19 - Ρουμπίν Καζάν U19 1:2
89'Νίζνι Νόβγκοροντ U19 - Ουράλ U19 1:0
90+'Στρογκίνο Μόσχας U19 - UOR 5-Γιεγκόριεφσκ U19 1:0
15:00Έρενμπουργκ U19 - Ακμάτ Γκρόζνι U19 -:-
15:00Λοκομοτίβ Μόσχας U19 - Σότσι U19 -:-
15:00ΤΣΣΚΑ Μόσχας U19 - Δυναμό Μόσχας U19 -:-
17:00Κονόπλεφ Ακάντεμι U19 - Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα U19 -:-
17:00Τσερτάνοβο Μόσχας U19 - Ζενίτ U19 -:-
19:00Βάλτικα U19 - Σπαρτάκ Μόσχας U19 -:-
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Σάουντι Προφέσιοναλ Λιγκ
18:00Αλ Νασρ - Αλ Φεϊχά -:-18:00Αλ Ριγιάντ - Αλ Ταέ -:-
ΣΕΥΧΕΛΛΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ
14:00Λάιτσταρς - Λα Πας -:-17:00Μπαζάρ Μπράδερς - Σεντ Λούις -:-
ΣΙΕΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ
19:15ΑναβολήΟυίλμπερφορς Στράικερς - ΣΛΙΦΑ -:-ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ
21:45Ινβερνές - Ρέιθ Ρόβερς -:-ΣΚΩΤΙΑ: Λόουλαντ Λιγκ
21:45Σέλτικ Β - Χαρτς Β -:-ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα Nike - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:30Τρέντσιν - Κόζιτσε -:-ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα
19:00Ποχρόνιε - Σλόβαν Μπρατισλάβας Β -:-ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Μπρατισλάβα
19:30ΜΣΚ Σενέτς - Μόντρα -:-ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL
18:00Μπέλτιντσι - NK Κρκα -:-18:00Τόλμιν - Ντραβίνια -:-
20:00Τρίγκλαβ Γκορένισκα - Ρούνταρ -:-
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Ανατολή
20:30Κρσκο - Βιντέμ -:-ΣΟΜΑΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα
15:30Χίγκαν - Τζίνιο -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς
20:00Στόκσουντ - Βάσαλουντ -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος
20:00Αριάνα - Άνγκελχολμς -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ
19:30Λίντκεπινγκ - Γκοτιόντ -:-20:00ΑΙΚ Μοτάλα - Φόργουορντ -:-
20:00Σκόβντε - Γκρέμπεσταντς -:-
20:15Χέρεσταντς - Κονγκαχάλα -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ
20:00Ένκεπινγκ - Σκίλγιεμπο -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ
19:30Νόζαμπι - Λόντε -:-20:00Χάσλχολμ - Χόγκαμποργκ -:-
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ
20:00Λίντομε - Λάντβετερ -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες
20:00Νόρκεπινγκ Γ - Ντζουργκάρντεν Γ -:-ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών
20:00Ουμέα Γ - Σούνανα Γ -:-ΣΥΡΙΑ: 1η Κατηγορία
16:00Αλ Καραμά - Τισρίν -:-16:00Φουτούα - Γιαμπλέ -:-
16:00Χοτίν - Ουατμπά -:-
ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1
15:00Πορτ ΜΤΙ - Τσιανγκράι Γιουνάιτεντ -:-ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 2
15:00Σουπανμπούρι - Κάστομς Γιουνάιτεντ -:-ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα
14:30Κοσιλότ Παρκάρ - Εσκάτα -:-17:00Πανισέρ - Ισταραβσάν -:-
ΤΖΙΜΠΟΥΤΙ: 1η Κατηγορία
15:00CDC Q7 - ΑΣ Αρτά -:-15:00ΑναβολήΓκενταρμεριέ - ΑΣ Αρτά -:-
17:00ASC Χαγιάμπ - Γκαρντέ-Κοτ -:-
17:00Οπιτάλ - Γκενταρμεριέ -:-
17:00Πορτ - CF GR/SIAF -:-
17:30ΑναβολήCF GR/SIAF - Γκαρντέ-Κοτ -:-
17:30Ντικχίλ - ΑΣΑΣ -:-
19:30ΑναβολήASC Χαγιάμπ - ΑΣΑΣ -:-
ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα
20:00Μπεσίκτας - Ανκαραγκούτσου -:-ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ
20:00Αλτάυ - Μανίσα -:-ΤΣΑΝΤ: Πρέμιερ Ντιβίζιον - LPFN
17:45Πσι - Ντγκσίε -:-17:45Ρένεσανς - Εγκλόν -:-
17:45Φάρχα - Αλγκόι -:-
ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α
19:00Πίσεκ - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε Β -:-ΤΣΕΧΙΑ: MSFL
18:00Ζλίνσκο - Μπλάνσκο -:-18:00Σταρτ Μπρνο - Οστράβα Β -:-
19:00Χλούτσιν - Τρίνεκ -:-
19:00Χράνιτσε - Ζνόιμο -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία
18:30Σλάνι - Κλάντνο -:-ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ
18:15Ρουντόλφοφ - Γιανκόφ -:-19:00Χλουμπόκα ναντ Βλταβού - Τζούνιορ Στρακόνιτσε -:-
ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ
19:00Πέτριν Πλζεν Β - Σοκόλ Ράντνιτσε -:-ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ
19:00Λουχατσόβιτσε - Μπρούμοφ -:-ΤΥΝΗΣΙΑ: Κύπελλο
16:30ΑΣ Χάμα - Γκαφσά -:-16:30Μοχάμντια - Μπιζερτίν -:-
19:30Σφαξιέν - Μάρσα -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα
18:00SJK - Ιλβ -:-18:00Ίντερ Τούρκου - Κουόπιο -:-
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκοσλίγκα
18:30ΚαΠα - ΣαλΠα -:-ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Σουόμεν Καπ
19:30ΠοΠο - Πόξιτ 2 -:-ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κανσαλίνεν Λίιγκα Γυναικών
18:30ΠΚ-35 Ελσίνσκι Γ - ΠΚ-35 Βάνταα Γ -:-Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την Bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.