REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

Διαφήμιση

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

21:45ΚΠΡ - Μπρίστολ Σίτι -:-
21:45Ντέρμπι - Ίπσουιτς -:-
21:45Ρόδεραμ - Χαλ -:-
21:45Σουόνσι - Λιντς -:-

ΑΓΓΛΙΑ: 1η Κατηγορία

21:45Γουίμπλετον - Γουόλσολ -:-
21:45Λούτον - Σάουθεντ -:-
21:45Μπλάκπουλ - Κόβεντρι -:-
21:45Μπράντφορντ - Μπάρτον -:-
21:45Μπρίστολ Ρόβερς - Πόρτσμουθ -:-
21:45Ντονκάστερ - Σριούσμπερι -:-
21:45Όξφορντ Γιουνάιτεντ - Άκρινγκτον -:-
21:45Πλίμουθ - Γουίκομ -:-
21:45Ρότσντειλ - Μπάρνσλεϊ -:-
21:45Τσάρλτον - Πιτέρμπορο -:-

ΑΓΓΛΙΑ: 2η Κατηγορία

21:45Γέοβιλ - Όλνταμ -:-
21:45Καρλάιλ - Πορτ Βέιλ -:-
21:45Κέιμπριτζ - Έξετερ -:-
21:45Κόλτσεστερ - Κρου -:-
21:45Κρόλεϊ - Σουίντον -:-
21:45Λίνκολν - Μπέρι -:-
21:45Μάκλσφιλντ - Τσέλτεναμ -:-
21:45Μίλτον Κέινς Ντονς - Γκρίμσμπι Τάουν -:-
21:45Μόρκαμ - Νορθάμπτον -:-
21:45Νιουπόρτ - Νότς Κάουντι -:-
21:45Τρανμίρ - Μάνσφιλντ -:-
21:45Φόρεστ Γκριν - Στίβενατζ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Βαναράμα Νάσιοναλ Λιγκ Βορράς

21:45ΑναβλήθηκεΤσέστερ - Κιντερμίνστερ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Νόρδερν Πρέμιερ Λιγκ

21:45Γκαίνσμπορο - Μικλόβερ -:-
21:45Λάνκαστερ - Ουόρινγκτον Τάουν -:-
21:45Μπάμπερ Μπριτζ - Γουόρκινγκτον -:-
21:45Νάντγουιτς - Μπάξτον -:-
21:45Νορθ Φέριμπι - Ουίτμπι -:-
21:45Σκάρμπορορ Αθλέτικ - Μάτλοκ -:-
21:45Στάλιμπριτζ - Μαρίν -:-
21:45Στάφορντ - Γκράνθαμ Τάουν -:-
21:45Φάρσλεϊ - Σάουθ Σίλντς -:-
Διαφήμιση

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

21:00Αλ Αχλί - Ουαντί Ντεγκλά -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Σουπερλίγκα

23:45Σαν Μαρτίν Ντε Τουκουμάν - Ουνιόν Σάντα Φε 1:1

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμ Β Μετροπολιτάνα

03:05Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες - Αλμιράντ ε Μπράουν 2:0

ΑΣΙΑ: Ασιατικοί Αγώνες Γυναικών

11:00Ιαπωνία Γ - Βιετνάμ Γ 7:0
14:30Ινδονησία Γ - Νότια Κορέα Γ 0:12
14:30Κινεζική Ταϊπέι Γ - Μαλδίβες Γ 7:0

ΑΣΙΑ: Κύπελλο AFC - Πλέι Οφς

14:30Χόουμ Γιουνάιτεντ (Σιγ) - Έιπριλ (Βκο) 0:2

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Κύπελλο FFA

12:30Άβοντεϊλ - Ντέβονπορτ 4:1
12:30ΑΠΙΑ Τάιγκερς - Μέλμπουρν Βίκτορι 3:2
12:30Κερνς - Σίδνεϊ 1:2
12:30Μπροαντμίντοου - Μπεντλέιτ Γκρινς 0:4

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Campeonato Brasileiro

02:00Βάσκο Ντε Γκάμα - Σεάρα 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πλέι Οφς

03:00Θουιάμπα Εσπόρτε - Ακρεάνο 2:0

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

19:30Βορμάτια Βορμς - Ούλμ 1846 -:-
20:30Πιρμασένς - Χέσεν Ντρέιεϊχ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας

19:00Μπάγερν Μονάχου II - Νυρεμβέργη II -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν

20:00Έτιν - Τοντεσφέλντε -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

20:00Κόμπλεντζ - Σκοτ Μάιντζ -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Α - Δεύτερη φάση

03:15Ελ Νασιονάλ - Γκουαγιακίλ Σίτι 1:1

ΕΣΘΟΝΙΑ: Κύπελλο

18:30Γιάρβα-Γάανι - Aksi Wolves -:-
18:30Καντρίνα - Νάρβα -:-
18:30Μααρντού - Σιλάμαε Κάλεφ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Champions League - Προκριματικά

22:00Ερυθρός Αστέρας (Σερ) - Red Bull Σάλτσμπουργκ (Αυτ) -:-
22:00Μπάτε (Λευ) - PSV Αϊντχόφεν (Ολλ) -:-
22:00Μπενφίκα (Πορ) - ΠΑΟΚ (Ελλ) -:-

ΙΝΔΙΑ: Καλκούτα Πρέμιερ Ντιβίζιον Α

12:15Ρέινμποου - Δυτική Βεγγάλη 2:1

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία

21:00Γκρόττα - Βέστρι -:-
22:15Βόγκαρ - Βίντιρ -:-
22:15Βόλσουνγκουρ - Λέικνιρ -:-
22:15Κάρι - Αφτουρέλντινγκ -:-
22:15Τινταστόλ - Χότουρ -:-
22:15Χούγκιν - Φιάρνταμπιγκντ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

23:00Αθλ. Μπιλμπάο - Λεγκανές 2:1

ΙΤΑΛΙΑ: Κόπα Ιτάλια Σέριε C

21:30Γιουβέντους U23 - Κούνεο -:-

ΚΙΝΑ: FA Καπ

14:35Ντάλιαν Γιφάνγκ - Σαντόνγκ Λουνένγκ 0:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Αγκίλα - Κλαουζούρα

01:30Ενβιγκάντο - Λα Εκιδάδ 0:1

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Τόρνεο Αγκίλα

03:30Περέιρα - Κουκούτα 0:1

ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1

16:00Ταλανγκάι - Νίκο-Νικόγιε -:-
18:00Τόνγκο Χαμπόν - Πότο-Πότο -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά

03:00Μπαρμπέιντος - Τζαμάικα 2:2

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

22:00Camas (Ισπ) - Γκερένα (Ισπ) -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: Κύπελλο Κροατίας

17:30Ρούνταρ Λαμπίν - Κρκ -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

20:00Κόραλας Κλαϊπέντα - ΝΦΑ Κάουνας -:-

ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ: Κύπελλο Λιχτενστάιν

21:00Triesenberg - Μπάλτζερς Β -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Απερτούρα

00:00Monarcas Morelia Γ - Τσίβας Γουαδαλαχάρα Γ 1:5
05:00Κλαμπ Τιχουάνα Γ - Τολούκα Γ 1:2
05:00Σάντος Λαγκούνα Γ - Κλαμπ Λεόν Γ 1:2

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

20:00Μιοντάλεν - Ασάνε -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1

18:00Άλτα - Ο. Γκρένλαντ 2 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Κύπελλο - Γυναίκες

18:00Κόλμποτν Γ - Κλεπ Γ -:-
19:00Τρόιντχαϊμς-Ορν Γ - Σαντβίκεν Γ -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο

21:00GVVV - TEC -:-
21:00Αλτσάιντις - VVOG -:-
21:00Γκραβενζάντε - Εξέλσιορ Μάασλουις -:-
21:00Ισελμιρβόγκελς - Νούρντβικ -:-

ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Αλάιανς

20:30Ράθιν - Ντένμπιγκχ -:-
21:30Λανρχαέντρ - Έρμπας -:-
21:30Μπάκλεϊ - Γκρέστφορντ -:-
21:30Πρεστάτιν - Ριλ -:-
21:45Μπανγκόρ Σίτι - Πόρθμαντογκ -:-
21:45Πένρινκοχ - Γκίλσφιλντ -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

00:00Ντεπορτίβο Καπιάτα - Ντίαζ 3:1
02:10Λιμπερτάδ - Νασιονάλ Ασουνσιόν 1:0

ΠΕΡΟΥ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

23:30Ουνιόν Κομέρτσιο - Καγιαμάρκα 2:3

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

12:00Λεχ Πόζναν U19 - Γιαγκιελόνια U19 2:3

ΣΚΩΤΙΑ: Τσάλεντζ Καπ

21:45Λίβινγκστον U20 - Φόρφαρ 1:0

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα

18:00Μιχάλοβτσε - Ζίλινα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

17:30Μπαρντέγιοφ - Ίντερ Μπρατισλάβας -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Κύπελλο - Προκριματικά

19:30Κάρλμπεργκς - Ντάλκουρντ -:-
19:30ΑναβλήθηκεΛαντς - Μάλμε -:-
19:30Σκόφτεμπινς - Φάλκενμπεργκ -:-
19:30Στρόμσμπεργκς - Σίριους -:-
19:30Τιμ TG FF - Εσκιλστούνα -:-
19:30Χάσλχολμς - Τρέλεμποργκ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: ΜΟΛ Καπ

18:00Jindrichuv Hradec - Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε -:-
19:00Lanskroun - Παρντούμπιτσε -:-
19:00Μαριάνσκε Λάζνε - Ούστι Ναντ Λάμπεμ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων

11:15Σλόβακο U21 - Σίγμα Όλομουτς U21 3:2
12:00Ζλιν U21 - Οστράβα U21 3:3

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.eScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα eScore.gr για τεχνικούς λόγους.

Αλλαγή σε έκδοση αφής