REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

Διαφήμιση

ΑΓΓΛΙΑ: Βαναράμα Νάσιοναλ Λιγκ Βορράς

21:45Ντάρλινγκτον - Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου -:-

ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Αντάμα Σίτι - Σεντ Τζορτζ -:-
15:00Ντιρέ Ντάβα - EEPCO -:-
16:00Defence Force - Αγουάσα -:-

ΑΙΤΗ: Σαμπιονά Νασιονάλ - Σέριε ντε Ουβερτούρ

22:00Ρασίνγκ Χαϊτιέν - Βαλτιμόρη -:-
22:00Τεμπέτε - Γιουβέντους -:-

ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ: Λιγκ 1

18:30ΑΣΙ ντ'Αμπενγκουρού - Ντενγκουέλε -:-
18:30Σέβε Σπορ - Σπόρτινγκ Γκανόα -:-
21:00Τάντα - Άφρικα Σπορτς -:-

ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ

17:00C.R.D. Λίμπολο - ASA -:-
Διαφήμιση

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW

11:30Μπόνιριγκ Ουάιτ Ηγκλς - Μπλακτάουν Σίτι 2:3
12:30Παραμάτα Ιγκλς - Σίδνεϋ U21 2:5

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Βόρειο NSW

10:30Λάμπτον Τζάφας - Έτζγουορθ Ιγκλς 2:1
10:30Λέικ Μακουάρι - Βαλεντίν 3:0

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ & ΩΚΕΑΝΙΑ: Μουντιάλ - Προκριματικά - Τρίτη φάση

08:00Ταϊτή - Παπούα Νέα Γουινέα 1:2

ΒΕΡΜΟΥΔΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

03:00Dandy Town Hornets - Flanagan's Onions 1:3

ΒΟΡΕΙΑ & ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: Γκολντ Καπ - Προκριματικά

04:00Νικαράγουα - Αϊτή 3:0

ΒΟΡΕΙΑ & ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ: Μουντιάλ - Προκριματικά - πέμπτη φάση

00:00Ονδούρα - Κόστα Ρίκα 1:1
02:00Τρινιντάντ και Τομπάγκο - Μεξικό 0:1
05:05Παναμάς - ΗΠΑ 1:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Αλαγκοάνο - Γκρουπ υποβιβασμού

22:00Μιγκουελένσε - Σέτε ντε Σετέμπρο -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπραζιλιένσε

16:30Μπραζίλια - Atletico Taguatinga -:-
21:30Σομπραντίνο - Σεϊλάντια -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Καριόκα - Τάκα Ρίο

21:30Ρεσέντε - Νόβα Ιγκουάτσου -:-
22:00Μαντουρέιρα - Φλουμινένσε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Γκοϊάνο

23:30Ρίο Βέρντε - Ανάπολις -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μαρανένσε - Πρώτη φάση - Πλέι Οφς

21:45Κορντίνο - Ιμπερατρίθ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: CFA - Γκρουπ B

21:00ΖΑ Ντρανσί - Μπουλόν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

18:45Χάνσα Λούνεμπεργκ - Βάιτσε -:-
18:45Χίλντεσχαϊμ - Ντροχτέρσεν / Άσελ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια

18:30Βικτόρια 89 - Κότμπους -:-
20:00Άουερμπακ - Νόιστρελίτς -:-
20:00Δυναμό - Χέρτα Βερολίνου II -:-
20:00Νορντχάουζεν - Μπάμπελσμπεργκ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

20:00Καϊζερσλάουτερν II - Όφενμπαχ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ

20:00Μαρκρανστάντ - Κέμι Λειψίας -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου

20:00Τουρκίγιε Βίλελμσμπουργκ - Μπουχόλτζ 08 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν

20:30Βεστφάλια Ρίνερν - Ρολάντ Μπεκούμ -:-
20:30Σταντλόν - Αρμίνια Μπίλεφελντ II -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

20:00Jagersburg - Κάρμπαχ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

18:30Ράιν - Σβαμπμούνχεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

20:00Έσεν - TuRU Dusseldorf -:-
20:30Dusseldorf-West - Κρέι -:-
20:30Meerbusch - Μπάουμπεργκ -:-
20:30Γιαν Χίσφελντ - Μποσόλτ -:-
20:30Κάπελεν-Ερφτ - Γκερμάνια Ράτινγκεν -:-
20:30Κρέφελντ-Φίσελν - Χόμπεργκ -:-
20:30Σόνεμπεκ - Ουέρντινγκεν -:-
20:30Χίλντεν - Χόνεπελ-Νιεντερμόρμτερ -:-
21:00Κρονενμπέργκερ - Βέλμπερτ -:-

ΓΚΑΜΠΟΝ: Σαμπιονά D1

18:00Μουνανά - Στάντε Μιγκοβίν -:-

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα

21:00Ντεπορτίβο Μαλακατέκο - Ντεπορτίβο Κάρτσα -:-
00:00Γκουαστατόγια - Πετάπα -:-
00:30Αντίγκουα - Σουτσιτεπεκέζ -:-
00:30Κόμπαν Ιμπέριαλ - Μερκένσε -:-

ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1

18:30Wakirya - Χάφια -:-
18:30Ρενεσάνς - Κάλουμ Σταρ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Τσάμπιονς Λιγκ Γυναίκες

20:00Μπαρτσελόνα Γ - Ρόζενγκαρντ Γ -:-
21:00Παρί Σεντ Ζερμέν Γ - Μπάγερν Μονάχου Γ -:-
21:45Λυών Γ - Βόλφσμπουργκ Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Γυναίκες - Δεύτερη φάση

17:00Ελλάδα U17 Γ - Γαλλία U17 Γ -:-
17:00Ρωσία U17 Γ - Βέλγιο U17 Γ -:-
18:00Αυστρία U17 Γ - Σλοβενία U17 Γ -:-
20:30Ολλανδία U17 Γ - Ελβετία U17 Γ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Κόπα Φεντερασιόν

20:15Φουενλαμπράντα - Σαγκουντίνο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A

16:00Βαρέζε - Προ Σέτιμο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ B

16:00Cavenago Fanfulla - Ποντίσολα -:-
16:00Πάτρια - Γκρουμελέζε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D

16:00Ιμολέζε - Καστελφράνκο -:-
16:00Ντέλτα Ροβίγκο - Rignanese -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ H

16:00Τραστέβερε Κάλτσιο - Μπισκέλιε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I

16:00Sersale - Sicula Leonzio -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Κόπα Ιτάλια Λέγκα Προ - Πλέι Οφς

21:30Ματέρα - Βενέτσια -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Κύπελλο - Προκριματικά

12:00Εκιμπαστουζέτς - Κιράν 0:2

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Τόρνεο Αγκίλα - Απερτούρα

23:00Ατλέτικο - Μπογκοτά -:-

ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1

17:00Κιμπονγκούιλα Κινκάλα - Πότο-Πότο -:-
17:00Λέοπαρντ - Ίντερ Κλαμπ -:-
17:00Τόνγκο Χαμπόν - Ετουάλ ντου Κονγκό -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

14:00Port MTI FC (Ταϊ) - Σαμούτ Σόνγκραμ (Ταϊ) 2:2
20:00Vargarda IK (Σου) - Ντάλστορπς (Σου) -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Βιαρέτζιο Καπ - Πλέι Οφς

17:00Σασουόλο U19 - Έμπολι U19 -:-

ΚΟΣΟΒΟ: Κύπελλο Κοσόβου

50'Ντρένιτσα - Λάπι 0:0
50'Τρέπτσα Μιτρόβιτσε - Μπέσα Πέγιε 1:1

ΚΡΟΑΤΙΑ: 2. HNL

17:00Ντραγκοβόλιατς - Σολίν -:-
17:30Ζάγκρεμπ - Ρούντεσξ -:-
17:30Ιμότσκι - Νόβιγκραντ -:-
17:30Λούκο - Σεσβέστε -:-
17:30Ντιναμό Ζάγκρεμπ 2 - Ντουγκοπόλιε -:-
17:30Σιμπένικ - Γκόριτσα -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α

18:00Τρακάι - Ζαλγκίρις -:-

ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Καντιόγκο - US Comoe -:-

ΝΙΓΗΡΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00ΑναβλήθηκεΕνούγκου Ρέιντζερς - Κανό Πίλαρς -:-
17:00ΑναβλήθηκεΡίβερς Γιουνάιτεντ - Μπουκόλα Μπέιμπς -:-
18:00MFM FC - Άμπια Γουόριορς -:-
18:00Ενούγκου Ρέιντζερς - Remo Stars -:-
18:00Ιφεάνι Ουμπά - Νάιγκερ Τορνέιντοζ -:-
18:00Κανό Πίλαρς - Νασαράβα -:-
18:00Μπουκόλα Μπέιμπς - Γκόμπε Γιουνάιτεντ -:-
18:00Ουίκι - Ενυίμπα -:-
18:00Ρίβερς Γιουνάιτεντ - Πλατό Γιουνάιτεντ -:-
18:00Σάνσαϊν Σταρς - Katsina United FC -:-
18:00Σούτινγκ Σταρς - Ελ Κανεμί -:-

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

00:00Ναντάσμο - Εστέλι -:-
00:00Ρεάλ Μαντρίθ - UNAN-Μαναγκούα -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Σούπερ Κύπελλο

20:00Μπραν - Ρόζενμποργκ -:-

ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ: Μουντιάλ - Προκριματικά

23:00Βολιβία - Αργεντινή 2:0
00:00Εκουαδόρ - Κολομβία 0:2
01:00Χιλή - Βενεζουέλα 3:1
03:45Βραζιλία - Παραγουάη 3:0
05:15Περού - Ουρουγουάη 2:1

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κύπελλο

07:00Γκιεονγκτζιού Σίτιζεν - Αγιού 1:3
08:00Γιούνγκναμ Γιουνιβέρσιτι - Χονγκίκ 2:1παράτ.
08:00Μόκπο Σίτι - Τσανγκουόν 2:0παράτ.
09:00Γεονγιού Σίτιζεν - Γκιεονγκί Σέντραλ 5:2
09:00Γιανγκπιεόνγκ - Τσεονγκίου 3:1
09:00Ποτσεόν - Σεούλ Η-Λαντ 1:0
09:00Τσουντσεόν - Πανεπιστήμιο Κορέας 2:1πέν.
10:00Γιονσέι - Γιονγκ Ιν 1:0
10:00Γκιεονγκγιού KHNP - Σάνμουν Γιουνιβέρσιτι 4:0
10:00Νταεζέον Κοράιλ - Γιάνγκιου Σίτιζεν 1:0
11:00Μπουσάν - Γκίμπο Σ. 4:0
13:00Ασάν Μουγκουνγκβά - Χανιάνγκ Γιουνιβέρσιτι 3:0
13:00Γκανγκνεούγκ - Ανσάν Γκρήνερς 1:0πέν.
13:00Μπουσάν Κιοτόνγκ - Γκιμχάε 0:1
13:00Πάγιου Σίτιζεν - Τσεονγκιού Σίτι 2:3πέν.
13:00Σεονγκνάμ Τσούνμα - Σουόν Σίτι 1:0πέν.
13:00Τσεονάν Σίτι - Νταέτζεον 1:2
13:30Μπουτσεόν 1995 - Ιντσεόν Γιουνιβέρσιτι -:-
13:30Χουασεόνγκ - Γκιεονγκνάμ -:-
14:00Ανιάνγκ - Χόναμ Γιουνιβέρσιτι -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Κύπελλο

17:00Μπουνταφόκι - Σοπρόνι -:-
20:00Φερεντσβάρος - Ντιοσγκιόρι -:-
21:00Ουίπεστ - Βάσας -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

22:00Νασιονάλ - Ρίβερ Πλέιτ -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

00:00Σπορτίβο Λουκουένο - Νασιονάλ Ασουνσιόν -:-

ΠΕΡΟΥ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Τόρνεο ντε Βεράνο

23:30ΑναβλήθηκεΟυνιβ. Σαν Μαρτίν - Μέλγκαρ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV

17:00Sola Oswiecim - Λούμπλιν -:-

ΡΟΥΑΝΤΑ: Νάσιοναλ Φούτμπολ Λιγκ

16:30Ραγιόν Σπορτ - Sunrise -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Κύπελλο

18:30Μιοβένι - Βολουντάρι -:-
21:30Ουνιβερσ. Κραϊόβα - Ν. Βουκουρεστίου -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ

21:45Χιμπέρνιαν - Μόρτον -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Λόουλαντ Λιγκ

21:45Κάμπερνολντ Κολτς - Γουάιτχιλ Γουέλφερ -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Χάιλαντ Λιγκ

21:45Γουίκ Ακάντεμι - Στράθσπεϊ Θιστλ -:-
22:00Κόουβ Ρέιντζερς - Κλακνακούντιν -:-
22:00Ροδς - Νέιρν Κάουντι -:-
22:00Φορμαρτάιν Γιουν. - Τούριφ Γιουν. -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

18:00Ρούνταρ - Τσέλιε -:-
19:00Ντομζάλε - Αλουμίνι -:-
20:30Μάριμπορ - Ραντόμλιγιε -:-
21:15Ολίμπια Λιουμπλιάνα - Γκόριτσα -:-

ΣΟΥΑΖΙΛΑΝΔΗ: Πρέμιερ Λιγκ MTN

16:00Μπαμπάνε Σουάλοουζ - Moneni Pirates -:-

ΣΟΥΔΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

20:00ΑναβλήθηκεΑλ-Χιλάλ - Αμάλ Ατμπαρά -:-
20:00ΑναβλήθηκεΑχλί Χαρτούμ - Ελ-Αχλί Ατμπαρά -:-

ΣΥΡΙΑ: 1η Κατηγορία

14:00Αλ Γιαΐς - Jabala -:-
14:00Αλ Καραμά - Αλ Μαΐντ -:-
14:00Αλ Ταλιγιά - Τεσρίν -:-
14:00Χοτίν - Φουτούα -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: TFF 3. Λιγκ Γκρούπ 2

51'Γιόμρασπορ - Κεμερσπόρ 2003 1:0
49'Ερμπαασπόρ - Πατζαρσπόρ 0:0
47'Κατάλκα - Σιλβρίσπορ 0:0
50'Μανίσα - Ντουζτσεσπόρ 2:1
49'Νταρντανέλσπορ - Τουρκ Μετάλ 2:1
49'Ντεριντσεσπόρ - Κιρικάνσπορ 0:1
49'Οϊάκ Ρενό - Μπάτμαν Πετρολσπόρ 1:0
49'Τιρέ - Μπόντρουμσπορ 0:2
49'Χαλιντέ Εντίπ - Ντερσίμ Σπορ 1:0

ΤΟΥΡΚΙΑ: TFF 3. Λιγκ Γκρούπ 3

13:30Ελαζίζ Μπελεντιγιεσπόρ Κουλουμπού - Άνκαρα Αντλιγιεσπόρ 1:1
48'12 Μπινγκόλ - Αφιέτ Αφιονσπόρ 0:0
ΗμίχρονοΜαλτεπεσπόρ - Μπεργκαμά Μπελ. 1:0
50'Μουγκλασπόρ - Ντουζιουρτσπόρ 0:1
53'Μπαγιαράμπασα - Σουλτανμπεϊλί 3:0
49'Ντιγιάρμπακισπορ - Σακάριασπορ 0:0
52'Ορανγκατζισπόρ - Ντενιζλί ΜΜ 0:0
51'Όρντουσπορ - Ντάριτσα Γκεντσλερμπιρλιγκί 1:3
49'Τάρσους Ιντμάν Γιουρντού - Παγιασπόρ 3:0

ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία

17:30Βισόκε Μίτο - Κραστάβα -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων

14:00Γιάμπλονετς U21 - Ντούκλα Πράγας U21 4:1

ΤΣΕΧΙΑ: Κύπελλο Τσεχίας Γυναίκες

19:30Σλάβια Πράγας Γ - Πλζεν Γ -:-

ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ Προφεσιονέλ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού

16:30Γκαμπές - Εσπεράνσε Ζαρζίς -:-
16:30Καϊρουανέσε - Μάρσα -:-
16:30Ταταουίν - Μπιζερτίν -:-
16:30Χαμάμ-Λιφ - Στάντε Γκαμπεσιέν -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.eScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα eScore.gr για τεχνικούς λόγους.

Αλλαγή σε έκδοση αφής