REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

ΑΓΓΛΙΑ: Premier League

18:00Μπράιτον - Νιουκάστλ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ

15:15Σέφιλντ Γουέντζντεϊ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Βαναράμα Νάσιοναλ Λιγκ Βορράς

17:00Γιουνάιτεντ οφ Μάντσεστερ - Τάμγουορθ -:-

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2

14:00Σάντερλαντ U23 - Γουέστ Χαμ U23 -:-

ΑΓΓΛΙΑ: WSL 1 Γυναίκες

14:30Τσέλσι Γ - Μπρίστολ Σίτι Γ -:-
16:00Άρσεναλ Γ - Μπέρμιγχαμ Γ -:-
16:00Γέοβιλ Γ - Μάντσεστερ Σίτι Γ -:-
16:00Ρέντινγκ Γ - Σάντερλαντ Γ -:-
Διαφήμιση

ΑΓΓΛΙΑ: WSL 2 Γυναίκες

14:00Ντάρχαμ Γ - Τότεναμ Γ -:-
16:00Άστον Βίλα Γ - Μπράιτον Γ -:-
16:00Λόντον Μπιζ Γ - Ντονκάστερ Γ -:-
16:00Όξφορντ Γιουνάιτεντ Γ - Σέφιλντ Γ -:-
17:00Μίλγουολ Γ - Γουότφορντ Γ -:-

ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Καμπιονάτο Σαμαρινέζε

16:00Cosmos - San Giovanni -:-
16:00Domagnano - Faetano -:-
16:00Pennarossa - Γιουβένες/Ντογκάνα -:-

ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Γκάμπαλα - Νέφτσι Μπακού -:-

ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ

15:00Κουκέσι - Λατσί -:-
18:00Τιούτα - Φλαμουρτάρι -:-

ΑΝΔΟΡΑ: Πριμέρα Ντιβίζιο

13:00Σάντα Κόλομα - Σάντα Κόλομα -:-
15:00Ενγκορντανί - Ένκαμπ -:-
17:00Λουζιτάνος - Σαντ Τζούλια -:-
19:00Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες - Πένια -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Σουπερλίγκα

00:05Βελέζ Σάρσφιλντ - Μπόκα Τζούνιορς 0:4
02:05Γκοντόι Κρούζ - Ιντεπεντιέντε 1:0
17:05Κολόν Σάντα Φε - Ντεφένσα Τζουστίτσια -:-
20:05Ολίμπο - Χιμνάσια Λα Πλάτα -:-
22:05Ροζάριο Σεντράλ - Μπάνφιλντ -:-
00:05Ρίβερ Πλέιτ - Αργεντίνος Τζούνιορς -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β

00:05Κίλμες - Βίγια Νταλμάιν 1:0
21:00Φλαντρία - Αγκροπεκουάριο -:-
21:30Ολ Μπόιζ - Σανταμαρίνα -:-
22:00Γκιγιέρμο Μπράουν - Γιουβεντούντ Ούνιντα Γκουαλεγκουαϊτσού -:-
22:00Μπόκα Ουνίντος - Χιμνάσια Χουχούι -:-
22:30Κλαμπ Ατλέτικο Μίτρε - Σπορτίβο Εστουντιάντες -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμ Β Μετροπολιτάνα

19:30Αλμιράντ ε Μπράουν - Ντεπορτίβο Εσπανιόλ -:-
21:30Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες - Κολεγκιάλες -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C Μετροπολιτάνα

18:00Ντοκ Σουντ - Μπερατζατέγκουι -:-
21:30Αργεντίνο ντε Κίλμες - Πορβενίρ -:-
21:30Λεάντρο Ν. Άλεμ - Κανουέλας -:-
21:30Ντεφενσόρες Ουνίντος - Ιτουζάινγκο -:-
21:30Σπορτίβο Μπαράκας - Σεντράλ Κόρντομπα -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα D Μετροπολιτάνα

21:30Ρεάλ Πιλάρ - Αργεντίνο ντε Ροζάριο -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ Α

01:00Σπορτίβο Λας Παρέχας - Σεντράλ Κόρντομπα 1:3
02:30Ατλέτικο Παρανά - Γυμνάσια Ε. Ρ. 0:0
21:00Ντεφ. Προνουντσιαμιέντο - Σπορτίβο Μπελγκράνο -:-
21:30Ντάγκλας Χέιγκ - Λιμπερτάντ ντε Σαντσαλές -:-
21:30Ντεπορτίβο Ρόκα - Ντεπορτίβο Μαντρίν -:-
22:00Γκουτιέρες Μεντόζα - Σαν Λορέντζο Αλέμ -:-
22:00Ζάπλα - Χιμνάσια γ Τίρο -:-
22:00Ιντεπεντιέντε ντε Νέκεν - Αλβαράντο -:-
22:00Ντεσαμπράντος - Ουνιόν Ακονκουιγιά -:-
22:00Ουνιόν Σουντσάλες - Ντεφενσόρες Μπελγκράνο -:-
22:00Ριβαντάβια - Σανσινένα -:-
22:00Φέρο Τζεν. Πίκο - Τσιπολέτι -:-
22:30Αντινιάνα - Σπορτίβο Πατρία -:-
22:30Γιμνάσια Μεντόζα - Ντεπορτίβο Μαΐπού -:-
22:30Ουνιόν Σαν Χουάν - Γιουβεντούντ Ούνιντα Ουνιβερσιτάριο -:-
22:30Χουρακάν Λας Χέρας - Εστουντιάντες Ρίο Κουάρτο -:-
23:00Σαρμιέντο Ρεζιστέντσια - Γκουαρανί Αντόνιο Φράνκο -:-
23:30Κρουτσέρο ντελ Νόρτε - Τσάκο Φορ Έβερ -:-

ΑΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων AFC U16 - Προκριματικά

07:00Βιετνάμ U16 - Αυστραλία U16 1:3
09:15Ιράκ U16 - Ινδία U16 -:-
10:00Βόρειος Κορέα U16 - Χονκ Κονγκ U16 -:-
11:00Μογγολία U16 - Καμπότζη U16 -:-
12:00Βόρειες Μαριάνες Νήσοι U16 - Ανατολικό Τιμόρ U16 -:-
12:00Ιαπωνία U16 - Μαλαισία U16 -:-
12:45Παλαιστίνη U16 - Νεπάλ U16 -:-
13:30Λίβανος U16 - Αφγανιστάν U16 -:-
14:00Μακάο U16 - Κινεζική Ταϊπέι U16 -:-
14:00Συρία U16 - Μαλδίβες U16 -:-
15:00Σινγκαπούρη U16 - Γκουάμ U16 -:-
15:00Ταϊλάνδη U16 - Λάος U16 -:-
16:00Μπαχρέιν U16 - Ιορδανία U16 -:-
16:30Ιράν U16 - Κιργκιζστάν U16 -:-
16:45ΑκυρώθηκεΗνωμένα Αραβικά Εμιράτα U16 - Υεμένη U16 -:-
17:00Ομάν U16 - Τατζικιστάν U16 -:-
19:45Κατάρ U16 - Μπαγκλαντές U16 -:-
20:15Ουζμπεκιστάν U16 - Σαουδική Αραβία U16 -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Νάσιοναλ Πρέμιερ Λιγκς Πλέι Οφς

06:30Έτζγουορθ Ιγκλς - Μπρισμπέιν Στράικερς 0:2

ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα

17:30Red Bull Σάλτσμπουργκ - Α. Βιέννης -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή

18:30Μπρουκ Λέιθα - Εμπρεϊσντόρφ -:-

ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ

17:00Βόλφσμπεργκερ (Ερασ.) - Λάφνιτς -:-
18:00Πάσινγκ - Ουνιόν Γκουρτέν -:-

ΑΦΡΙΚΗ: CAF Τσάμπιονς Λιγκ - Πλέι Οφς

23:00Βιντάντ - Μαμελόντι Σάνταουνς 2:0πέν.
20:30Ετουάλ Σαέλ - Αλ Αχλί Τρίπολης -:-

ΑΦΡΙΚΗ: CAF Κύπελλο Συνομοσπονδιών - Πλέι Οφς

16:30Μαζέμπε - Χιλάλ Ελ Ομπιέντ -:-
21:00Αφρικέν - Αλτζέρ -:-

ΑΦΡΙΚΗ: Κύπελλο Εθνών WAFU - Πλέι Οφς

17:00Νίγηρας - Μπενίν -:-
21:00Νιγηρία - Γκάνα -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Τζουπίλιερ Λιγκ

15:30Γάνδη - Ζoύλτε Βάρεγκεμ -:-
19:00Σαρλερουά - Μπριζ -:-
21:00Σταντάρ Λιέγης - Λόκερεν -:-

ΒΕΛΓΙΟ: 2η Κατηγορία

17:00Λέουβεν - Μπίρσοτ Ουίλρικ -:-
21:00Βέστερλο - Ρόζελαρ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: 1η Ερασιτεχνική Κατηγορία

16:00Εεντρ. Άαλστ 2002 - Σερένγκ -:-
16:00Κνόκε - Χάμε -:-
16:00Σατελέ - Οοστερτζόνεν -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ ACFF

16:00Ακρέν - Σπριμόντ-Κομπλέν -:-
16:00Βαλχάιν - ΟΥΡΣ Σέντερ -:-
16:00Ρεμπεκουάζ - Λα Σαλαμίν -:-
16:00Σολιέρ Σπορ - Μεού -:-
16:00Χαμουάρ - RFC Ντε Λιζ -:-
19:00Ουαρέμε - OC Σαρλερουά -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV A

16:00KRC Χαρελμπέκε - Μπόρνεμ -:-
16:00Λόντερζιλντ - Γκούλεγκεμ -:-
16:00Όλσα Μπράκελ - Μπούμ -:-
16:00Πέπινγκεν - Σεντ Ελουάζ -:-

ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ VFV B

16:00Βίγκμααλ - Τεσέντερλο -:-
16:00Βόζελααρ - Μποσολτέ -:-
16:00Τινέ - Οβερίισε -:-

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

00:00Καραμπόμπο - Ζούλια 1:0
22:00Ατλ. Σοκόπο - Καράκας -:-
22:30Ανζοατέγκουι - Μινέρος -:-
22:30Πορτουγκέζα - Μετροπολιτάνος -:-
23:00Ατλέτικο Βενεζουέλα - Ζαμόρα -:-
23:00Λα Γκουαΐρα - Μονάγκας -:-

ΒΕΡΜΟΥΔΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ

03:00Robin Hood - Dandy Town Hornets 2:0
21:00Flanagan's Onions - PHC Zebras -:-
21:00North Village Rams - Boulevard Blazers -:-
21:00X-Roads Warriors - Devonshire Cougars -:-
21:00YMSC - Σόμερσετ -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: V-Λιγκ

13:00Καν Το - Ταν Χόα -:-
13:30Λονγκ Αν - Καν Χόα -:-
13:30Χο Τσι Μιν - Γκία Λάι -:-
14:30T&T Χα Νόι - Σάι Γκον -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Λίγκα ντε Φουτμπόλ Επαγγ - Κλαουζούρα

00:15Νασιονάλ Ποτόσι - Ουνιβερσιτάριο 2:3
22:00Δε Στρόνγκεστ - Μπολιβάρ -:-
00:15Σαν Χοσέ - Ρεάλ Ποτόσι -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:30Κρούπα - Μπόρακ Μπάνια Λούκα -:-
17:00Μπρίγιεκ - ΝΚ Βιτέζ -:-

ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: FBiH

16:30ΤΟΣΚ Τεσανί - Γκράντατσα -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα

17:30Μπότεφ Πλόβντιβ - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ -:-
20:00Σεπτέμβρη Σόφια - Λουντόγκορετς -:-

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα

17:00Λοκομοτίβ Σόφιας - Νέσεμπαρ -:-
17:00Μοντάνα - Λίτεξ Λόβετς -:-
17:00Μπότεφ Γκαλαμπόβο - Στρούμσκα Σλάβα -:-
17:00Νεφτοκίμικ Μπουργκάς - Τσερνομόρετς Μπάλτσικ -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Campeonato Brasileiro

01:00Φλαμένγκο - Αβάι 1:1
03:00Σάντος - Ατλέτικο Παραναένσε 1:0
17:00Σάο Πάολο - Κορίνθιανς -:-
22:00Γκοϊανιένσε - Κρουζέιρο -:-
22:00Κοριτίμπα - Μποταφόγκο -:-
22:00Σαπεκοένσε-ΣΚ - Πόντε Πρέτα -:-
22:00Φλουμινένσε - Παλμέιρας -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο B

01:00Σεάρα - Μπραζίλ ντε Πελότας 2:1

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πλέι Οφς

02:30Τούπι - Φορταλέζα 1:0

ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1

16:00Σεντ Ετιέν - Ρεν -:-
18:00Στρασβούργο - Ναντ -:-
22:00Μαρσέιγ - Τουλούζ -:-

ΓΑΛΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Γυναίκες

16:00Fleury 91 Γ - Μπορντό Γ -:-
16:00Άλμπι Γ - Σογιό Γ -:-
16:00Λυών Γ - Παρίσι Γ -:-
16:00Μαρσέιγ Γ - Μονπελιέ Γ -:-
16:00Παρί Σεντ Ζερμέν Γ - Λιλ Γ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga

16:30Αννόβερο - Κολωνία -:-
19:00Μπάγερ Λεβερκούζεν - Αμβούργο -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία

14:30Γκρόιτερ Φιρτ - Νυρεμβέργη -:-
14:30Μπόχουμ - Ινγκολστάντ -:-
14:30Ντάρμσταντ - Ντιναμό Δρέσδης -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία

15:00VfR Άαλεν - Μαγδεβούργο -:-
15:00Καρλσρούη - Έρφουρτ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά

15:00Άιντραχτ Νόρντερστεντ - Μπραουνσβάιγκ II -:-
16:00Γιέντελο - Όλντενμπεργκ -:-
16:00Έγκεστορφ-Λάνγκρεντερ - Αλτόνα -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bορειοανατολική Περιφέρεια

14:30Μιουζέλβιτς - Κέμι Λειψίας -:-
14:30Φαρστενβάλντε - Βικτόρια 89 -:-
14:30Χάλμπερσταντ - Άουερμπακ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση

16:00Άαχεν - Βούπερταλ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα

15:00Στουτγκάρδη II - Βορμάτια Βορμς -:-
15:00Χόφενχαϊμ II - Κίκερς Στουτγκάρδης -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια

15:00Brieselang - Στράουσμπεργκ -:-
15:00CFC Hertha - Ρατενάου -:-
15:00Αλτούντενσορφ - Μπράντενμπεργκερ -:-
15:00Σίλοου - Σβέριν -:-
15:00Στάακεν - Λίχτενμπεργκ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ

12:00Γιένα II - Πλόεν -:-
15:00Stendal - Μπαρλεμπέν -:-
15:00Μέρσεμπεργκ - Βίσμουτ Γκέρα -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν

15:00TSV Lagerdorf - Άικεντε -:-
16:00Wankendorf - Στραντ 08 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου

15:00Wedeler TSV - Αμβούργο III -:-
15:00Μπουχόλτζ 08 - Σουντερέλμπε -:-
15:00Νιεντόρφερ - Πάινμπεργκ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης

15:30Σβαχάουζεν - Όμουντ-Βέγκεσακ -:-
16:00Λέχερ - Μπρέμερ -:-
16:00Χαμπενχάουζερ - BTS Νέσταντ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας

16:00Bersenbruck - Eintracht Celle -:-
16:00Άιντραχτ Νόρδαϊμ - Ντέλμενχορστ -:-
16:00Λούπο-Μαρτίνι Βόλφσμπουγκ - Σπελ-Βένχαους -:-
16:00Χίσλινγκερ - Βορσφέλντε -:-
18:00Gifhorn - Γκέτινγκεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βεστφάλεν

16:00Brunninghausen - SC Hassel -:-
16:00Αρμίνια Μπίλεφελντ II - Σάλκε 04 II -:-
16:00Γκούτερσλο - Άλεν -:-
16:00Έιντραχτ Ρέινε - ASC 09 Ντόρτμουντ -:-
16:00Λίπσταντ - Σπρόκχοβελ -:-
16:00Πάντερμπορν II - Μαρλ-Χαλς -:-
16:00Χάλτερν - Βεστφάλια Χερν -:-
16:00Χάμερ - Ενεπετάλ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ

16:00TuS RW Koblenz - Dudenhofen -:-
16:00Ένγκερς - Eppelborn -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς

16:00Έρλανγκεν - Gebenbach -:-
16:00Μπάμπεργκ - Μπάγερν Χοφ -:-
18:00Άμπεργκ - Αμερτάλ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος

16:00Σβαμπμούνχεν - Ράιν -:-
17:00Kornburg - Μόναχο 1860 II -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μίτελραϊν

16:00Breinig - Pesch -:-
16:00Βικτόρια 08 - Ούσκιρχεν -:-
16:00Μπέργκις Γκλάντμπαχ - Βέσελινγκ-Ούρφελντ -:-
16:00Φρεϊαλντενχόβεν - Χένεφ -:-
16:00Χουρτ - VfL Vichttal -:-
16:15Σιεγκμπέργκερ - Merten -:-
16:30Μπέργκχαϊμ - Άλφτερ -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Νίεντερχαϊν

16:00FC Monheim - Σπέλντορφ -:-
16:00SC Dusseldorf - Σόνεμπεκ -:-
16:00Βέλμπερτ - TuRU Dusseldorf -:-
16:00Γιαν Χίσφελντ - Dusseldorf-West -:-
16:00Γκερμάνια Ράτινγκεν - Χόμπεργκ -:-
16:00Έσεν - Μπάουμπεργκ -:-
16:00Κρονενμπέργκερ - Κρέφελντ-Φίσελν -:-
16:00Μποσόλτ - Στράελεν -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Βορράς

12:00Όσναμπρικ U19 - Χόσταϊν Κιλ U19 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Νότος

12:00Καρλσρούη U19 - Χόφενχάιμ U19 -:-
13:00Ουντερχάχινγκ U19 - Άουγκσμπουργκ U19 -:-
14:00Καϊζερσλάουτερν U19 - Άιντραχτ Φρανκφούρτης U19 -:-
15:00Μάιντζ U19 - Στουτγκάρδη U19 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Δύση

12:00Αρμίνια Κλόστερχαρντ U19 - Ντόρτμουντ U19 -:-
12:00Σάλκε U19 - Πάντερμπορν U19 -:-
16:00Αρμίνια Μπίλεφελντ U19 - Φορτούνα Κολωνίας U19 -:-

ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γυναίκες

12:00Φρανκφούρτη Γ - Σαντ Γ -:-
15:00SGS Έσσεν Γ - Χόφενχάιμ Γ -:-
15:00Βέρντερ Βρέμης Γ - Ντούισμπουργκ Γ -:-
15:00Βόλφσμπουργκ Γ - Γιένα Γ -:-
15:00Μπάγερν Μονάχου Γ - Κολωνία Γ -:-
15:00Φρέιμπουργκ Γ - Πότσνταμ Γ -:-

ΓΕΩΡΓΙΑ: Εροβνούλι Λίγκα

19:30Τορπέντο Κιουταΐσι - Δυναμό Τιφλίδας -:-

ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

02:00Κομιουνικασιόν - Μερκένσε 5:1
20:00Σαναράτε - Γκουαστατόγια -:-
21:00Ντεπορτίβο Μαλακατέκο - Αντίγκουα -:-
21:00Ξελάγιου - Σινκουινάλα -:-
21:00Σουτσιτεπεκέζ - CSD Μιουνισιπάλ -:-
00:30Κόμπαν Ιμπέριαλ - Πετάπα -:-

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα

15:00'Ααλμποργκ - Λίνγκμπι -:-
17:00Οντένσε - Ράντερς -:-
19:00Χόμπρο - Μπρόντμπι -:-

ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία

14:00Βεντσισέλ - Νίκομπινγκ -:-
14:00Βίμποργκ - Ρόσκιλντε -:-
14:00Έσμπιεργκ - Κόγκε -:-
14:00Θίστεντ - Βέιλε -:-
14:00Φρεμάντ Αμάγκερ - Σκίβε -:-
14:00Φρεντερίτσια - Μπράμπραντ -:-

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ 1

14:00Νέστβεντ - Χβιντόβρε -:-

ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρουπ 2

14:00Αβάρτα - HIK Χέλερουπ -:-

ΔΑΝΙΑ: 3F Λίγκαεν Γυναικών

14:00Μπρόντμπι Γ - Βάρντε Γ -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Α - Δεύτερη φάση

02:00Γκουαγιακίλ Σίτι - Μακάρα 0:3
20:00Ελ Νασιονάλ - Φουέρτζα Αμαρίγια -:-
20:00Ντεπορτίβο Κουέντσα - 'Εμελεκ -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ

17:00Λουγκάνο - Γκρασχόπερς -:-
17:00Σεν Γκάλεν - Τούν -:-
17:00Σιόν - Γιούνγκ Μπόις -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ

17:00Βαντούζ - Κιασό -:-
17:00Βίντερτουρ - Ξαμάξ -:-
17:00Σερβέτ - Βόλεν -:-

ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2

15:30Μούνσινγκεν - Λουκέρνη II -:-

ΕΛΛΑΔΑ: Super League

16:00ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα -:-
18:15Α.Ο. Κασσιόπη - Λεβαδειακός -:-
18:15Πανιώνιος - ΑΕ Λάρισα 1964 -:-
20:30ΑΕΚ - Ολυμπιακός Πειραιώς -:-

ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

00:00Πασακουίνα - Σάντα Τέκλα 3:3
03:30Σονσονάτε - Μιουνισιπάλ Λιμένο 2:0
03:30Τσαλατενάνγκο - Audaz 0:0
00:00Αγκουίλα - Αλιάντζα -:-
00:00Λουίς Άνχελ Φίρπο - Μεταπάν -:-
00:00Φας - Ντράγκον -:-

ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα

16:00Ινφονέτ II - Τάρτου Βέλκο -:-
16:00Ταλίνα Κάλεφ - Φλόρα U21 -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Γυναίκες - Πρώτη φάση

12:00Ρουμανία U17 Γ - Ελλάδα U17 Γ -:-
16:00Ουαλία U17 Γ - Δανία U17 Γ -:-
17:00Ιρλανδία U17 Γ - Βοσνία και Ερζεγοβίνη U17 Γ -:-
19:00Γαλλία U17 Γ - Καζακστάν U17 Γ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: Πρέμιερ Λιγκ (Κριμέα)

16:00Ρούμπιν Γιάλτα - Kyzyltash -:-
18:00Κριμτέπλιτσα - SKCHF Σεβαστόπολ -:-

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

00:00Νιού Ίνγκλαντ - Τορόντο 2:1
02:00Ουάσινγκτον - Σαν Χοσέ 4:0
02:00Φιλαδέλφια Γιούνιον - Σικάγο 3:1
02:30Κολόμπους - Νέα Υόρκη 3:2
03:00Μινεσότα - Ντάλας 4:1
04:30Ρίαλ Σολτ Λέικ - Σιάτλ 2:0
05:00Βανκούβερ Ουάιτκαπς - Κολοράντο 2:1
21:00Κάνσας - Λός Άντζελες -:-
00:00Ατλάντα Γιουνάιτεντ - Μόντρεαλ Ίμπακτ -:-

ΗΠΑ: NASL - Φθινοπωρινή Σεζόν

02:00Νιου Γιόρκ Κόσμος - Νορθ Καρολάινα 0:2
03:00Σαν Φραντσίσκο Ντέλταζ - Έντμοντον 2:1
23:00Τζάκσονβιλ Α. - Μαϊάμι -:-

ΗΠΑ: USL

02:00Ρίτσμοντ Κίκερς - Ρότσεστερ 1:0
02:30Ορλάντο Σίτι 2 - Τσάρλεστον 2:1
02:30Τάμπα Μπέι Ράουντιζ - Σάρλοτ Ιντιπέντενς 1:0
03:00Κολοράντο Σπρινγκς - Σουόπ Παρκ 1:3
03:00Τάλσα Ράφνεκς - Λός Άντζελες 2 1:0
03:30Σαν Αντόνιο - Ρίο Γκράντε 0:1
03:30Σεντ Λούις - Σινσινάτι 2:2
05:00Ρένο - Πόρτλαντ 2 6:1
05:30Σακραμέντο Ρεπάμπλικ - Οκλαχόμα Σίτι Ένερτζι 1:3
21:00Οττάβα Φιούρι - Λούισβιλ Σίτυ -:-
22:00Βηθλεέμ - Πίτσμπουργκ -:-

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες

02:00Ουάσινγκτον Γ - Μπόστον Μπρέικερς Γ 0:3
03:30Χιούστον Ντας Γ - Σικάγο Γ 2:3

ΙΑΠΩΝΙΑ: J-Λιγκ 2η Κατηγορία

07:00Μίτο - Κουσάτσου 4:0
08:00Γκίφου - Φουκουόκα 1:2
08:00Ματσουμότο Γιαμάγκα - Ρενόφα Γιαμαγκούτσι 2:3
09:00Γιαμαγκάτα - Κουμαμότο 0:1
09:00Καναζάβα - Οϊτά 1:1
68'Εχίμε - Γιοκοχάμα 1:2
30'Ναγκόγια - Τόκυο Βέρντι 2:0
13:00Β-Βάρεν Ναγκασάκι - Σίμπα JEF Γιουνάιτεντ -:-

ΙΑΠΩΝΙΑ: Πρωταθλήματα Γυναικών

07:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα Γ - Ουράβα Γ 1:0
07:00Κουνοΐτσι Γ - Βεγκάλτα Σεντάι Γ 2:4
07:00Σαϊγιάμα Γ - Παρσέιρο Ναγκάνο Γ 2:1

ΙΝΔΙΑ: Καλκούτα Πρέμιερ Ντιβίζιον Α

12:15Καλκούτα Κάστομς - Σάουδερν Σάμιτι -:-
12:15Ρέιλγουεϊ - Πίρλες -:-
12:15Τολιγκούνγκε Αγκραγκάμι - Πάτα Τσάκρα -:-
14:30Ανατολική Βεγγάλη - Μοχούν Μπαγκάν -:-

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1

30'Περσίμπ Μπαντάνγκ - Μπαγιάνγκαρα Γιουνάιτεντ 0:1
14:30Αρέμα - Περσίγια Τζακάρτα -:-

ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 2 - Στάδιο Νικητών

11:00Κίλεγκον Γιουνάιτεντ - Πεκανμπάρου -:-
11:00ΚαθυστέρησηΠέρσις Σόλο - Σλίμαν -:-

ΙΡΑΝ: 1η Κατηγορία

14:45Μαζανταράν - Μαλαβάν -:-
14:45Ραφσανιάν - Σαχρντάρι Ταμπρίζ -:-
15:00Μογκαβεμάτ - Μπουσέχρ -:-
15:15Σάμπα Μπάτερι - Σίριαν -:-
15:30Σαζί Ταμπρίζ - Αλουμίνιουμ Αράκ -:-
15:45Μες - Μπαργκ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Πεπσιντέιλντ

17:00Ακουρέρι - Γκριντάβικ -:-
17:00Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ - Ακράνες -:-
17:00Μπρέινταμπλικ - Βεστμαναεϊάρ -:-
17:00Όλαφσβικ - Χαφναρφιόρντουρ -:-
17:00Στιαρνάν - Βαλούρ -:-
17:00Φιόλνιρ - ΚΡ Ρεϊκιαβικ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga

13:00Εσπανιόλ - Ντεπ. Λα Κορούνια -:-
17:15Χετάφε - Βιγιαρεάλ -:-
19:30Εϊμπάρ - Θέλτα -:-
19:30Λας Πάλμας - Λεγκάνιες -:-
21:45Σοσιεδάδ - Βαλένθια -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2

13:00Χουέσκα - Βαγιαδολίδ -:-
17:00Ράγιο Βαγιεκάνο - Λεονέσα -:-
19:00Αλμπαθέτε - Οβιέδο -:-
21:00Κάντιθ - Νουμάνθια -:-
21:30Σαραγόσα - Ταραγόνα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 1

13:00Ατλέτικο Μαδρίτης Β - Σερσέδα -:-
13:00Ουνιόν Αντάρβε - Τολέδο -:-
17:30Ναβαλκαρνέρο - Ρεάλ Μαδρίτης Β -:-
18:00Ντεπ. Λα Κορούνια Β - Κορούξο -:-
18:00Ποντεβέντρα - Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες -:-
19:00Γκουιχουέλο - Φερόλ -:-
19:00Πονφεραντίνα - Βαγιαδολίδ Β -:-
19:30Ταλαβέρα - Ράγιο Μαϊανταχόντα -:-
21:00Τ. Σεγκοβιάνα - Φουενλαμπράντα -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 2

13:00Οσασούνα Β - Λεϊόα -:-
13:00Σπόρτινγκ Χιχόν Β - Ιθάρα -:-
18:00Γκέρνικα Κλουμπ - CD Βιτόρια -:-
18:00Ρ. Ουνιόν - Αμορεμπιέτα -:-
18:00Τουντελάνο - Λεαλτάδ -:-
18:30Μιράντες - Αθλ. Μπιλμπάο Β -:-
19:00Σανταντέρ - Πένα -:-
21:00Λογκρόνς - Μιέρες -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 3

13:00Βιγιαρεάλ Β - Κορνέλα -:-
13:00Έλτσε - Μπαγεάρες -:-
13:00Έμπρο - Χέρκουλες -:-
13:00Μαγιόρκα - Λαγκοστέρα -:-
13:00Ολότ - Πένα Ντεπορτίνα -:-
13:00Φορμεντέρα - Αλκοϊάνιο -:-
18:00Σαμπαντέλ - Περάλντα -:-
19:00Λέιδα - Σαγκουντίνο -:-
20:00Μπανταλόνα - Σαραγόσα Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα Ντιβιζιόν Β - Γκρούπ 4

12:30Κόρδοβα Β - Γιούμιλα -:-
13:00Μαρμπέλα - Λας Πάλμας Β -:-
13:00Μελίλα - Μπέτις Β -:-
18:30UCAM Μουρθία - Μπανταγιόζ -:-
19:00Βιλανοβένσε - Μούρθια -:-
19:00Μέριδα - Καρταγένα -:-
19:30Εκίθα - Εξτρεμαδούρα -:-
19:30Ουέλβα - Λινένσε -:-
19:30Πόλι Εχίδο - Λόρκα Ντεπορτίβα -:-
20:00Σαν Φερνάντο - Γρανάδα Β -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα Ντιβίζιον

12:00Don Benito - Καθερένιο -:-
12:15Σαντούρθι - Αμούριο Κλαμπ -:-
12:30El Alamo - Κολμενάρ -:-
12:30San Fernando - Αλκομπεντάς -:-
12:30Αλαβές Β - Σαντούτσου -:-
12:30Αλκάλα Ενάρες - Σαν Αγκουστίν -:-
12:30Αλκορκόρν Β - Μοστόλες -:-
12:30Αλμερία Β - Villacarrillo -:-
12:30Γιέκλανο - Huercal-Overa -:-
12:30Ιντερνασιονάλ - Ράγιο Βαγιεκάνο Β -:-
12:30Καμπετσένσε - Xerez CD -:-
12:30Κάντιθ Β - Σεβίλλη Γ -:-
12:30Λεβάντε UD Β - Κρεβιλέντε -:-
12:30Μινέρβα - Μουλένο -:-
12:30Μοντίγιο - Castuera -:-
12:30Ντεπορτίβο Γκέτσο - Ορέρα -:-
12:30Τράιβαλ Βαλντέρας - CP Parla -:-
12:30Τρες Κάντος - Ποθουέλο ντε Αλακόρν -:-
12:30Χετάφε Β - Λος Γιεμπένς Σαν Μπρούνο -:-
12:45Καταρόγια - Λα Νουτσία -:-
12:45Μαρακένα - Γκουαντίθ -:-
12:45Σιέτε Βίγιας - Μπετζανά -:-
13:00Horta - Γκρανολέρς -:-
13:00Olivenza - CD Coria -:-
13:00UD San Pedro - Μάρτος -:-
13:00Ατάρφε Ιντουστριάλ - Μοτρίλ -:-
13:00Βιγιαφράνκα - Εσπανιόλ Β -:-
13:00Γκάβα - Φιγκουέρες -:-
13:00Γκουανταλαχάρα - Κουιντανάρ -:-
13:00Γκουανταλκατσίν - Atletico Espeleno -:-
13:00Καστελντέφελς - Σαντ Άντριου -:-
13:00Κοβαντόνγκα - Οβιέδο Β -:-
13:00Κονκουένσε - Αλμάνσα -:-
13:00Λα Βιργκέν - Unionistas de Salamanca -:-
13:00Μπερτσέο - Ρίβερ Έμπρο -:-
13:00Μπόρια - Brea -:-
13:00Μποριόλ - Οριουέλα -:-
13:00Πραβιάνο - Valdesoto -:-
13:00Πρατ - Λ'Οσπιταλέ -:-
13:00Σάντα Άνα - Λεγκάνιες Β -:-
13:00Τσερντανιόλα - Σαντφελιουένκ -:-
13:00Χουετόρ Βέγκα - Ρίνκον -:-
13:15Καρταγένα Β - Λος Γκάρες -:-
14:00La Cuadra - Λας Πάλμας Γ -:-
14:00Ατλέτικο Ουνιόν Γκιμάρ - Panaderia Pulido San Mateo -:-
14:00Βιλα Σάντα Μπριγκίντα - Ιμπάρα -:-
14:00Γιάιζα - CD Buzanada -:-
14:00Εστρέλα - Haria -:-
14:00Λαντζαρότε - Τενερίφη Β -:-
14:00Μέλισταρ - Βελέζ -:-
14:00Τενίσκα - Βέρα -:-
14:30Μαρίνο - Σαν Φερνάντο -:-
17:30Μοσκόνια - Λανγκέρο -:-
18:00CF Illueca - Carinena -:-
18:00Llanera - Ρόκες -:-
18:00Paiporta - Πατέρνα -:-
18:00Silla CF - Μπουνόλ -:-
18:00Αλμουντεβάρ - Τερουέλ -:-
18:00Αλφάρο - Γιακγουέ -:-
18:00Αρνέντο - Logrones Promesas -:-
18:00Ατλέτικο Τορντεσίγιας - Σαν Χοσέ -:-
18:00Γκιμνάστικα Τορελάβεγκα - Καγιόν -:-
18:00Εουρόπα - Ρέους Ντεπόρτιου Β -:-
18:00Ζαμούντιο - Σοντούπε -:-
18:00Κολούνγκα - Ρεάλ Αβίγιες -:-
18:00Κρίστο Ατλέτικο - Αραντίνα -:-
18:00Λαράχα - Μπάρκο -:-
18:00Μαρίνο - Gijon Industrial -:-
18:00Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Ατλέτικο ντε Λουγκόνιες -:-
18:00Παλαμός - Άσκο -:-
18:00Πραντεγιόν - Χάρο Ντεπορτίβο -:-
18:00Ρασίνγκ Κλαμπ Βιγιαλμπές - Σομόζας -:-
18:00Ρεάλ Αβίλα - Μπεμπίμπρε -:-
18:00Ριμπαντούμια - Τσέλτιγκα -:-
18:00Ταμαρίτε - Σαρινένα -:-
18:00Ταραζόνα - Βαλντεφιέρο -:-
18:00Τεράσα - Σαντμπόια -:-
18:00Τουιλά - Κοντάλ -:-
18:00Τσιρμπονέρο - Ιντόγια -:-
18:15Κάστρο - Σανταντέρ Β -:-
18:30Arenteiro - Νόια -:-
18:30Atletico Monzon - Μπινεφάρ -:-
18:30Tedeon - Καλαχόρα -:-
18:30Ανγκουιάνο - Βαρέα -:-
18:30Ατλέτικο Ιμπάνιες - Λα Ρόντα -:-
18:30Βιλαλόνγκα - Ourense CF -:-
18:30Εγιέα - Fraga -:-
18:30Μπάλα Αζούλ - Λα Χόγια Λόρκα Β -:-
18:30Μπινισάλεμ - Κολερένσε -:-
18:30Νεγκρέιρα - Μπεργκαντίνος -:-
18:30Ουτέμπο - Ρόμπρες -:-
18:30Σομορόστρο - Βασκονία -:-
18:30Τεξτίλ Εσκούντο - Τροπεζόν -:-
18:30Τομελόζο - Αλμπαθέτε Β -:-
19:00Aceuchal - Αζουάγκα -:-
19:00Aguilas FC - Πινατάρ -:-
19:00Ciudad de Lucena - Καστιγιέχα -:-
19:00Ciudad Real - Villacanas -:-
19:00CP Amanecer - Μοράλο -:-
19:00Real Murcia Β - UCAM Μουρθία Β -:-
19:00Αλκούντια - Petra -:-
19:00Αλμάγκρο - Αζουκουέκα -:-
19:00Αρόγιο - Εξτρεμαδούρα Β -:-
19:00Βαλντίβια - Γιερέθ -:-
19:00Βιμενόρ - Ντεπορτίβα Σαντιγιάνα -:-
19:00Ελντένσε - Ρόντα -:-
19:00Ζαμόρα - Sporting Uxama -:-
19:00Καλασάντσιο - Λογκρόνς -:-
19:00Κασπέ - Σαμπινάνιγκο -:-
19:00Καστεγιόν - Βιγιαρεάλ Γ -:-
19:00Κλαμπ Σιέρο - Λέινς -:-
19:00Λ Εντρεγκού Κλαμπ ντε Φουτμπόλ - El San Martin -:-
19:00Μαρκαμάλο - Miguelturreno -:-
19:00Μόρα - Βιγιαρομπλέντο -:-
19:00Μπόιρο - Κουλτουράλ Αρέαζ -:-
19:00Νοβέλντα - Αλτζίρα -:-
19:00Ντεπορτίβο Μινέρα - Estudiantes de Murcia CF -:-
19:00Οϊονέσα - Νατσάρα -:-
19:00Ολίμπικ Τσάτιβα - Elche CF Ilicitano -:-
19:00Πουέντε Τζενίλ - Atl. Onubense -:-
19:00Σαλμαντίνο - Λα Μπανέζα -:-
19:00Σανλουκουένιο - AD Ceuta -:-
19:00Σαν Ραφαέλ - Εϊβίσα -:-
19:00Σεστάο - Πορτουγκαλέτε -:-
19:00Σον Κλαντέρα - Εσπόρλες -:-
19:00Τσόκο - Αλόντρας -:-
19:15EDMF Τσούρα - Πουλπιλένο -:-
19:15Trujillo - Σάντα Αμαλία -:-
19:15Ε. Γ. Ελ Παλμάρ - Μαρ Μενόρ -:-
19:15Σίλβα - Αρόζα -:-
19:30UP Plasencia - Diocesano -:-
19:30Γκερένα - Ουτρέρα -:-
19:30Ελ Πάλο - Λινάρες -:-
19:30Μανακόρ - Μαγιόρκα Β -:-
19:30Πουεμπλονουέβο - CD Calamonte -:-
19:30Τορεντονιιμένο - Χουετόρ Ταγιάρ -:-
19:30Χαέν - Λόγια -:-
20:00Αλγκετσίρας - Λεμπριγιάνα -:-
20:00Αντεκέρα - Μαλαγκουένο -:-
20:00Θιουδάδ Σιέζα - Λα Ουνιόν -:-
20:00Σοτσουεγιάμος - Πεντρονέρας -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν Γυναικών

12:00Αλμπαθέτε Γ - Μαδρίτη Γ -:-
12:30Ουέλβα Γ - Εσπανιόλ Γ -:-
12:30Ράγιο Βαγιεκάνο Γ - Σεβίλλη Γ -:-
13:00Αθλέτικ Μπιλμπάο Γ - Βαλένθια Γ -:-
13:00Σαραγόσα CFF Γ - Τενερίφη Γ -:-
17:00Ρεάλ Σοσιεδάδ Γ - Μπαρτσελόνα Γ -:-

ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ

19:00Μακάμπι Πέταχ Τίκβα - Χάποελ Μπνέι Σανίν -:-
21:00Μακάμπι Τελ Αβιβ - Μακάμπι Χάιφα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Serie A

13:30Σαμπντόρια - Μίλαν -:-
16:00Βερόνα - Λάτσιο -:-
16:00Ίντερ - Τζένοα -:-
16:00Κάλιαρι - Κιέβο -:-
16:00Κροτόνε - Μπενεβέντο -:-
19:00Σασουόλο - Μπολόνια -:-
21:45Φιορεντίνα - Αταλάντα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία

18:30Τσεζένα - 'Ασκολι -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Α

17:30Βιτερμπέσε - Τζιάνα Ερμίνιο -:-
17:30Κούνεο - Πίζα -:-
17:30Μόντσα - Καραρέζε -:-
17:30Ολμπία - Ποντεντέρα -:-
17:30Πιατσέντζα - Αρτζαχένα -:-
17:30Σιένα - Αλεσάντρια -:-
21:30Λιβόρνο - Πιστογιέζε -:-
21:30Πράτο - Γκαβοράνο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Γκρουπ Β

15:30Αλμπινολέφε - Γκούμπιο -:-
15:30Βιτσέντζα - Φεραλπισάλο -:-
15:30Μέστρε - Τριεστίνα -:-
15:30Πορντενόνε - Τεράμο -:-
15:30Σουντιρόλ - Μπασάνο Βίρτους -:-
17:30Σαμπενεντέτεσε - Πάντοβα -:-
19:30Ρενάτε - Ρετζιάνα -:-
19:30Σανταρκάντζελο - Φερμάνα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ A

16:00Calcio Derthona - Arconatese -:-
16:00Βαρεζίνα - Μποργκοσέσια -:-
16:00Γκοτζάνο - Borgaro -:-
16:00Ινβερούνο - Βαρέζε -:-
16:00Κόμο - Παβιά -:-
16:00Μπρα - Κιέρι -:-
16:00Ολγκινατέζε - Καστελάτζο -:-
16:00ΟλτρέποΒογκέρα - Καζάλε -:-
16:00Προ Σέστο - Καρονίζ -:-
16:00Φολγκόρ Καρατέζε - Σερέγκνο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ B

16:00Milano City - Περγκολετέζε -:-
16:00Scanzorosciate - Τρέντο -:-
16:00Βίρτους Μπέργκαμο - Λέκο -:-
16:00Καραβάτζιο - Ντάρφο Μποάριο -:-
16:00Κρέμα - Γκρουμελέζε -:-
16:00Λουμετζάνε - Τσιλιβέργκε Ματζάνο -:-
16:00Ποντίσολα - Rezzato -:-
16:00Τσισεράνο - Λέβικο Τέρμε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ C

16:00Ambrosiana - Adriese -:-
16:00Cjarlins Muzane - Feltre -:-
16:00Αμπάνο - ΑρζινάνοΚιάμπο -:-
16:00Βίρτους Βερόνα - Έστε -:-
16:00Κλοντιένσε - Ταμάι -:-
16:00Λενάγκο Σαλούς - Κάλβι Νόαλε -:-
16:00Μοντεμπελούνα - Καμπονταρσέγκο -:-
16:00Μπελούνο - Μάντοβα -:-
16:00Ντέλτα Ροβίγκο - Λιβεντίνα -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ D

16:00Βίβι Αλτοτεβέρε - Σανγκιοβαννέσε -:-
16:00Ιμολέζε - Τουτοκουόιο -:-
16:00Κορεγκέζε - Βιλαμπιάτζιο -:-
16:00Μετζολάρα - Κολιγκιάνα -:-
16:00Μοντεβάρκι Κάλτσιο - Σαμαουρέζε -:-
16:00Πιανέζε - Καστελβέτρο -:-
16:00Ρίμινι - Φόρλι -:-
16:00Ρομάνα Σέντρο - Λεντιτζιόνε -:-
16:00Τρεστίνα - Vigor Carpaneto -:-
16:00Φιορεντζουόλα - Sasso Marconi -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ E

16:00Real Forte Querceta - Γκιβιτζάνο Μπόργκο -:-
16:00Rignanese - Λαβανέζε -:-
16:00Αργεντινή - Seravezza Pozzi -:-
16:00Βαλντινιέβολε Μοντεκατίνι - Unione Sanremo -:-
16:00Βιαρέτζιο - Λιγκόρνα -:-
16:00Μεσέσε - Finale -:-
16:00Σαβόνα - Πονσάκο -:-
16:00Σέστρι Λεβάντε - Σαν Ντονάτο -:-
16:00Σκάντιτσι - Albissola -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ F

16:00Fabriano Cerreto - Καστελφιντάρντο -:-
16:00Vastese - Ματελίκα -:-
16:00Αγκνονέζ - ASD Francavilla -:-
16:00Βις Πεζάρο - Αβεντζάνο -:-
16:00Γιεσίνα - Σαν Μαρίνο -:-
16:00Μοντιτσέλι - Ρεκανατέζε -:-
16:00Σανγκιουστέσε - Λάκουιλα -:-
16:00Σαν Νίκολο - ASD Pineto Calcio -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ G

16:00San Teodoro - Τραστέβερε Κάλτσιο -:-
16:00SFF Atletico - Λανουσέι Κάλτσιο -:-
16:00Tortoli - Ριέτι -:-
16:00Αλμπαλόνγκα - Μοντερόζι -:-
16:00Απρίλια - Anzio Calcio 1924 -:-
16:00Λάτε Ντόλτσε - Μπουντόνι -:-
16:00Λατίνα - Όστια Μάρε -:-
16:00Λούπα Ρόμα - Κασίνο -:-
16:00Φλαμίνια - Νουορέσε -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ H

16:00Altamura - Καβέζε -:-
16:00Audace Cerignola - Ταράντο -:-
16:00Αβέρσα - Γκραγκνάνο -:-
16:00Νεροστελάτι Φρατέζε - Turris -:-
16:00Πομιλιάνο - Νάρντο -:-
16:00Ποτέντζα - Μανφρεντόνια -:-
16:00Σαν Σεβέρο - Gravina -:-
16:00Σαρνέζε - Fulgor Molfetta -:-
16:00Φρενκάβιλα - Πικέρνο -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Γκρουπ I

16:00Troina - Ασιρεάλε -:-
16:00Vesuvio Ercolanese - Νοτσερίνα -:-
16:00Βιμπόνεζε - Portici 1906 -:-
16:00Εμπολιτάνα - Sancataldese -:-
16:00Ιγκέα Βίρτους - Paceco -:-
16:00Μεσίνα - Τζέλα -:-
16:00Παλάτζολο - Γκελμπισόν Τσιλέντο -:-
16:00Παλμέζε - Isola Capo Rizzuto -:-
16:00Ροτσέλα - Cittanovese -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1

11:30Μπολόνια U19 - Μίλαν U19 -:-

ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2

12:00Περούτζια U19 - Μπενεβέντο U19 -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

12:00Κ. Αλμάτι - Τόμπολ -:-
12:30Οκτζετπές - Ατυράου -:-
14:00Ακτόμπ - Καϊσάρ -:-
15:00Ακζαγίκ Ουράλσκ - Σαχτιόρ Καραγκαντί -:-
16:00Ορντάμπασι - Ί. Πάβλονταρ -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι Οφς

01:00Vorkuta - Σκάρμπορο Μπ. 0:1

ΚΑΝΑΔΑΣ: U Σπορτς

23:00Αλμπέρτα - Τρίνιτι Ουέστερν 0:2
23:15Λέθμπριτζ - UFV 1:2
20:00UQTR - UQAM -:-
20:00Κονκόρντια - ΜακΓκιλ -:-
20:00Μόντρεαλ - Λαβάλ -:-
21:15StFX - Μεμόριαλ -:-
21:15UNB - UPEI -:-
21:15Ακάντια - Μόνκτον -:-
21:15Κάρλετον - Νίπισινγκ -:-
21:15Μάουντ Άλισον - Σεντ Μέριζ -:-
22:00ΜακΜάστερ - Γουέστερν -:-
22:15RMC - UOIT -:-
22:15Γκουέλφ - Ουοτερλού -:-
22:15Κουήνς - Τρεντ -:-
22:15Λοριέρ - Algoma -:-
22:15Ουίντσορ - Μπροκ -:-
22:15Σακατζεβάν - Thompson Rivers -:-
22:30Μάουντ Λόιαλ - UBC Okanagan -:-
23:00Αλμπέρτα - UBC -:-
23:15Κάλγκαρι - Τρίνιτι Ουέστερν -:-
23:15Λέθμπριτζ - UNBC -:-
23:30MacEwan - UFV -:-

ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00ΑκυρώθηκεΖου Κερίτσο - Νζόια Σούγκαρ -:-
15:00Μπαντάρι - Σεμελίλ -:-
15:00ΑκυρώθηκεΣτίμα - Νακουμάτ -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

ΗμίχρονοΤσάνγκτσουν Γιατάι - Χεμπέι 0:0
14:35Χέναν Γιανιέ - Σαντόνγκ Λουνένγκ -:-

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

14:00Χουακαιέρ - Μεϊζού Χάκα -:-
14:35Μπεϊτζίνγκ Ρενέ - Σεντζέν -:-

ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ

11:00Shenyang Urban FC - Χεϊλονγκγιάνγκ Λάβα -:-
11:00Sichuan Annapurna - Σούτζου Ντόνγκβου -:-
11:00Γιανγκζί Λιανσένγκ - Χουνάν Μπίλοουζ -:-
11:00Γιανγκσού Γιαντσένγκ - Κινγκντάο Γιονούν -:-
11:00Μπαότου Νανιάο - Σενιάν Ντονγκίν -:-
11:00Ναντόνγκ Ζιγιούν - Τσενγκντού Κιανμπάο -:-
11:00Νταλιάν Μπογιάνγκ - Γιντσουάν Χελανσάν -:-
11:00Σανγκάι Γούγου - Meizhou Meixian Techand -:-
11:00Σέντζεν Λέντμαν - Σανγκάι Σάνφαν -:-
11:00Χαϊνάν Σίμεν - Ζενιάνγκ Χουάσα -:-
11:00Χεμπέι Ελίτ - Μπεϊτζίνγκ Τεκνόλοτζι -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Αγκίλα - Κλαουζούρα

00:00Ιντεπεντιέντε Μέντελιν - Αγκουίλας 1:2
02:00Μπουκαραμάνγκα - Σάντα Φε 2:1
02:00ΑναβλήθηκεΠατριόταζ - Τζούνιορ -:-
04:00Όντσε Κάλντας - Αμέρικα ντε Κάλι 0:0
23:15ΑναβλήθηκεΟύιλα - Αλιάντζα Πετρολέρα -:-

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Τόρνεο Αγκίλα - Κλαουζούρα

23:30ΑναβλήθηκεΒαλεντουπάρ - Ποπαϋάν -:-
22:00ΑναβλήθηκεΜπογκοτά - Ρεάλ Καρταγένα -:-
23:00Ατλέτικο - Φορταλέζα -:-
23:30Λανέρος - Τσίκο -:-

ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1

16:00Λα Μάντσα - Nathalys -:-
16:00Νίκο-Νικόγιε - Λέοπαρντ -:-
16:00Ταλανγκάι - ΚΑΡΑ Μπράτζαβιλ -:-
16:00Τόνγκο Χαμπόν - Ντιάμπλες Νουάρ -:-

ΚΟΣΟΒΟ: Σουπερλίγκα

17:00Βλάζνια Ποζεράν - Ντρίτα -:-

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

05:00Ερεντιάνο - Καρμελίτα 2:0
20:00Γκρέτσια - Καρταγκίνς -:-
20:00Ουνιβερσιντάντ Κόστα Ρίκα - Γουαδαλούπη -:-
20:00Σάντος Ντε Γκουαπίλ - Σάπρισα -:-
22:30Λιμόν - Αλαγιουελένσε -:-
23:30Λιμπέρια - Ζελεντόν -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 1η Κατηγορία HNL

18:00Ίστρα 1961 - Ντιναμό Ζάγκρεμπ -:-
20:00Χάιντουκ Σπλιτ - Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ -:-

ΚΡΟΑΤΙΑ: 2. HNL

17:30Ντιναμό Ζάγκρεμπ 2 - Σιμπένικ -:-

ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία

18:00Ερμής Αραδίππου - Εθνικός Άχνας -:-
18:00Ολυμπιακός Λευκωσίας - Πάφος -:-

ΛΕΣΟΤΟ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Σανταβάνα - LMPS -:-
16:00Λίναρε - Μπαντού -:-
16:00Μπατάλιον - Λιπακόε -:-

ΛΕΤΤΟΝΙΑ: ΣινότΤιπ Βιρσιλίγκα

14:00Σπάρτακς - Μέτα/ΛΟ -:-
16:00Βέντσπιλς - Ρίγα -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Σλάβια Μοζίρ - Κρουμκάτσι -:-
16:00Μινσκ - Βιτέμπσκ -:-
17:00Γκοροντέγια - Ναφτάν -:-
18:00Νέμαν - Ζόντινο -:-

ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

15:30Αλ Ναμπί Σιτ - Σαλάμ Ζγκάρτα -:-
16:00Τανταμόν - Αλ Αχέντ -:-

ΛΙΒΥΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:30Αλ-Νασρ - Ngom Ajdabiya -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Κύπελλο

16:00Στάμπρας - Ζαλγκίρις -:-

ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ: Κύπελλο Λουξεμβούργου

16:00AS Luxembourg/Porto - Βικτόρια Ροσπόρτ -:-
16:30AS Colmar-Berg - Norden -:-
16:30Blo Weiss Medernach - Ροντάνγκε -:-
16:30FC Kopstal - Ζενές Κανάς -:-
16:30Kischpelt Wilwerwiltz - Ντουντελάνγκε -:-
16:30Vinesca Ehnen - Union Titus Petange -:-
17:00Alisontia Steinsel - Βιλτζ -:-
17:00Alliance Aischdall - Ζενές Γιούνγκλιστερ -:-
17:00Berdorf Consdorf - Ζενές Σιέρεν -:-
17:00Blo Weiss Itzig - Μάμερ -:-
17:00FC Ehlerange - Koeppchen -:-
17:00Marisca Mersch - Νιέντερκορν -:-
17:00Orania Vianden - Ουνιόν Τετάνγκε -:-
17:00Racing Troisvierges - Ζενές Ες -:-
17:00Union Remich/Bous - Μόντορφ -:-
17:00US Moutfort/Medingen - Έτελμπρουκ -:-
17:00US Reisdorf - Ρουμελάνγκε -:-
17:00Yellow Boys - Μέρτερτ/Βασερμπίλιγκ -:-
17:00Έχτερναχ - Κέργιενγκ -:-
17:00Λίντγκεν - Ντιφερντάνγκε -:-
17:00Μπέτεμπουργκ - Γκρεβενμάχερ -:-
17:00Ντίεκιρχ - Χεσπεράνγκε -:-
17:00Όμπερκορν - UNA Στράζεν -:-
17:00Σάνεμ - Ρασίνγκ Λουξεμβούργου -:-
17:00Στάινφορτ - Μπενφίκα -:-
19:00Κέμπρα - Ες -:-
19:15US Feulen - Ερπελντάνγκε -:-
20:00Lorentzweiler - Σαντβάιλερ -:-

ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Κύπελλο Μαλαισίας - Πλέι Οφς

16:00PKNP - Φέλντα Γιουνάιτεντ -:-
16:00Γιόχορ - Μαλάτσα Γιουνάιτεντ -:-
16:00Κέντα - Σελανγκόρ -:-
16:00Περάκ - Παάνγκ -:-

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30Chitipa United - Μόγιαλ Μπάρακς -:-
15:30MAFCO - Μπλου Ιγκλς -:-
15:30Masters Security - Σίλβερ -:-
15:30Wizards - Dwangwa United -:-
15:30Καμούζου Μπάρακς - Μζούνι -:-
15:30Μπλάνταϊρ Γιουνάιτεντ - Μάιτι Γουόντερερς -:-

ΜΑΛΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Σεντ Άντριους - Γκζίρα -:-
21:00Μπάλτζαν - Βαλέτα -:-

ΜΑΛΤΑ: 1η Κατηγορία

19:00Marsa FC - Κρέντι -:-
19:00Sirens - Βιτοριόσα -:-
21:15Ζεϊτούν Κορίνθιανς - San Gwann FC -:-
21:15Ραμπάτ Άγιαξ - Zebbug -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Mπότολα

18:00Ρασίνγκ Καζαμπλάνκα - Χασάνια Αγκαντίρ -:-
18:00Χοσεϊμά - Τσαμπάμπ Άτλας Κενίφρα -:-
20:00Ολυμπίκ Κουριμπγκά - IR Ταγγέρη -:-
22:00Ντιφαά Ελ Γιαντιντί - Ραπίντε Ουέντ Ζεμ -:-

ΜΑΡΟΚΟ: Ελίτ 2

18:00KAC Κενιτρά - Σαλέ -:-
18:00Μουλούντια Ουιντά - Κάσμπα Τάντλα -:-
18:00Ουιντάντ Τεμάρα - Ίτιχ. Κεμισσέτ -:-

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: 2η Κατηγορία

16:00Jezero - Ότραντ -:-
16:00Mladost Ljeskopolje - Μποκέλι -:-
16:00Ιγκάλο - FK Cetinje -:-
16:00Ιμπάρ - Γιέντινστβο -:-
16:00Λόβτσεν - Τσελίκ Νικσίτς -:-

ΜΕΞΙΚΟ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

01:00ΑναβλήθηκεΚερετάρο - Κρούζ Αζούλ -:-
01:00ΑναβλήθηκεΛόμπος ΜΟΑΠ - Κλαμπ Τιχουάνα -:-
03:00ΑναβλήθηκεΤιγκρές - Βερακρούζ -:-
03:06ΑναβλήθηκεΠατσούκα - Τολούκα -:-
05:00ΑναβλήθηκεΚλαμπ Αμέρικα - Τσίβας Γουαδαλαχάρα -:-
20:00ΑναβλήθηκεΠούμας - Κλαμπ Λεόν -:-

ΜΙΑΝΜΑΡ: Εθνικό Πρωτάθλημα

12:00Σαν Γιουνάιτεντ - Γιανγκόν Γιουν. -:-
12:30Τσιν Γιουνάιτεντ - Ζβεκάπιν Γιουνάιτεντ -:-

ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα

16:00AD Macuacua - Φεροβιάριο -:-
16:00Clube Desportivo de Nacala - Ferroviario Nampula -:-
16:00Costa do Sol - Chibuto -:-
16:00ENH Βιλανκούλο - Ferroviario Nacala -:-
16:00FC Lichinga - LD Maputo -:-
16:00Μαξακέν - 1º ντε Μάιο ντε Κουελιμάν -:-
16:00Σονγκό - Textafrica Chimoio -:-
16:00Φεροβιάρο Μπέιρα - Chingale de Tete -:-

ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Εθνική Κατηγορία

16:30Μιλσάμι - Ζάρια Μπάλτι -:-
16:30Σπεράντα Νισπορένι - Σπικούλ Κισκαρένι -:-

ΜΠΕΝΙΝ: Σαμπιονά Νασιονάλ

18:00Dynamo Abomey - Αγκονλίν -:-
18:00JAP - Mambas Noirs -:-
18:00Πάνθερς - Ένερτζι Σπορτς -:-
18:00Πολίς - Μπεμπικέ -:-
18:00Τονέρ - Μπαφλς ντου Μποργκού -:-

ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ

16:30Gaborone Utd - Centre Chiefs -:-
17:00Black Forest - Miscellaneous -:-

ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: 1η Κατηγορία

15:00Ίντερ Σταρ - Ολύμπικ Σταρ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΈγκλε Νουάρ - Λε Λιέρ -:-
16:00ΑναβλήθηκεΛε Μέσατζερ Νγκοτζί - Βιτάλ Ο -:-
17:00Ζενς Ατλετίκς - Μουσονγκάτι -:-

ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ: Πρέμιερ Λιγκ

17:0007 Βέστουρ Σόρβαγκουρ - B36 Τόρσαβν -:-
17:00Βίκινγκουρ - TB/FCS/Ρόιν -:-
17:00Κλάκσβικ - HB Τόρσαβν -:-
17:00Στρέιμουρ - Σκάλα Ιτροτάρφελαγκ -:-
17:00Φουγκλαφιορντούρ - Ρούναβικ -:-

ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

04:00Φερέτι - Τσιναντέγκα 4:1
20:00Ρεάλ Μαντρίθ - Εστέλι -:-
00:00Σαν Φρανσίσκο - Γιουβέντους Μαναγκούα -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν

19:00Αάλεσουντ - Σόγκνταλ -:-
19:00Κρίστιανσουντ - Στάμπαεκ -:-
19:00Λίλεστρομ - Ρόζενμποργκ -:-
19:00Μόλντε - Σάντεφιόρντ -:-
19:00Στρόμσγκοντσετ - Τρόμσο -:-
21:00Βαλερένγκα - Μπραν -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν

16:00Έλβερουμ - Άρενταλ -:-
16:00Σταρτ - Λεβάνγκερ -:-
16:00Τρόμσντάλεν - Γιερβ -:-
16:00Φλόρο - Ρανχάιμ -:-
19:00Κόνγκσβίνγκερ - Φρέντρικσταντ -:-
19:00Μιοντάλεν - Ασάνε -:-
19:00Σάντνες Ούλφ - Στρόμμεν -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1

16:00Άλτα - Γκρορούντ -:-
16:00Σκιντ - Ράουφος -:-
17:00Νάϊμπεργκσουντ - Φίνσνες -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

15:30Χάουγκεσουντ - Νάρντο -:-
16:00Βίνταρ - Χοντ -:-
16:00Βίντμπιαρτ - Φάνα -:-
17:00Νοτόντεν - Νεστ-Σότρα -:-
19:00Χόνεφος - Μπρίνε -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τζούνιορ U19

19:30Χόγκεσουντ U19 - Βίκινγκ U19 -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες

16:00Ρόα Γ - Γκραντ Μπόντο Γ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Τσίπα Γιουνάιτεντ - Μπλόεμ Σέλτικ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: 1η Κατηγορία

16:00Richards Bay - Tshakhuma -:-
16:00Ubuntu Cape Town - Γιόμο Κόσμος -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: K-Λιγκ

09:10Σεούλ - Ποάνγκ Στίλερς 1:1
12:00Γιεονμπούκ - Νταεγκού -:-
13:00Γκουάνγκτζου - Γκανγκβόν -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ Τσάλεντζ

13:00Σεονγκνάμ Τσούνμα - Ασάν Μουγκουνγκβά -:-
13:00Σεούλ Η-Λαντ - Μπουσάν -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Νάσιοναλ Λιγκ

09:00Μπουσάν Κιοτόνγκ - Τσανγκουόν 2:2

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε

13:30Ουτρέχτη - PSV Αϊντχόφεν -:-
15:30Άγιαξ - Φίτεσε -:-
15:30Γκρόνινγκεν - Τβέντε -:-
15:30Φένλο - Ζβόλε -:-
17:45Αλκμάαρ - Εξέλσιορ -:-

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντέρντε Ντιβίζιε

15:00ADO 20 Χίμσκερκ - UNA -:-
15:00HV & CV Κουίκ - USV Χέρκουλες -:-
15:00KVV Κουίκ 20 - Μπλάου Γκιλ -:-
15:00Ροσμάλεν - JVC '31 Κουίκ -:-
15:30EVV - HBS -:-
15:30Hsc 21 - Ντε Μιρν -:-
15:30Γιόνγκ Ντε Γκράαφσαπ - Μπι Κουίκ 1887 -:-
15:30Γιόνγκ Φίτεσε - Βεστλάντια -:-
15:30Ντόνγκεν - Οοζτάαν -:-

ΟΝΔΟΥΡΕΣ: Λίγκα Νασιονάλ - Απερτούρα

01:00UPNFM - Μάραθον 0:1
04:00Ρεάλ Εσπάνα - CD Οντούραζ 3:2
00:00Βίντα - Γιουτικάλπα -:-
00:00Πλατένσε - Μοτάγκουα -:-

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα

17:00Κισβάρντα - Σζολνόκι -:-
17:00Μοσονμαγκιαροβάρι - Νηιρεγκιάζα -:-
17:00Σζέγκεντ - Καζιντσμπάρτσικε -:-
17:00Τσεγκλεντί - Γκιρμότ -:-
17:30Σιόφοκ - Βακ -:-
19:00MTK Βουδαπέστης - Σοροκσάρ -:-
19:00Γκιόρ - Μπουνταορσί -:-
19:00Ζαλαεγκερζέγκ - Μπουνταφόκι -:-
19:00Κσακβαρί - Μπεκεσκαμπά -:-
19:00Σοπρόνι - Ντορόγκι -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Σταλ Καμιάνσκε - Ολίμπικ Ντόνετσκ -:-
17:00Ιλικόβετς - FK Αλεξάντρια -:-
19:30Βόρσκλα Πολτάβα - Ζαρία -:-
19:30Καρπάτι - Τσερνομόρετς Οδησσού -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα

15:00Κρεμίν - Ντέσνα -:-
15:00Ναφτόβικ - Κράματορσκ -:-
15:00Ντνίπρο Τσέρκασι - Ζεμτσουζίνα Οντέσα -:-
15:00Σάμι - Μπαλκανί Ζόρια -:-
17:00Μικολάιφ - Ρουκ Βίνικι -:-
18:00Ινουλέτς - Πολτάβα -:-

ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα

15:00Άρσεναλ Μπίλα Τσέρκβα - Πρικαρπάτια -:-
15:00Νίβα Τερνόπιλ - Μπουκοβίνα -:-
16:00Λβιφ - Ζίτομιρ -:-
16:00Νόβα Κάκοβκα - Ντνιέπρ -:-
17:00Μέταλιστ 1925 Κάρκιβ - Χορνοστάγιβκα -:-
17:00Νίβα-Β - Ποντίλια Κμελνίτσκι -:-
17:00Ντνίπρο-1 - Μέταλουργκ Ζαπορίζια -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

02:00Ρασίνγκ Μοντεβιδέο - Νασιονάλ 0:1
22:00ΑναβλήθηκεΕλ Τάνκε Σίσλεϊ - Γουόντερερς -:-
22:00ΑναβλήθηκεΝτανούμπιο - Σουντ Αμέρικα -:-
22:00ΑναβλήθηκεΠενιαρόλ - Φίνιξ -:-
22:00ΑναβλήθηκεΠλάζα Κολόνια - Ντιφενσορ Σπόρτινγκ -:-
22:00ΑναβλήθηκεΣέρο - Γιουβεντούτ -:-

ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Απερτούρα

02:00Ιντεπεντιέντε - Σαν Φρανσίσκο 2:1
03:00Τάουρο - Κορίγιο 2:1

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

01:00Λιμπερτάδ - Ολίμπια Ασουνσιόν 2:1
03:10Ντεπορτίβο Καπιάτα - Σολ Ντε Αμέρικα 3:0

Π.Γ.Δ.Μ.: Πρβα Λίγκα

16:30Πέλιστερ - Βάρνταρ -:-
16:30Ραμποτνίτσκι - Ακαντέμιγια Πάντεφ -:-
16:30Σίλεξ - Πομπέντα -:-
16:30Σκόπιε - Σκέντιγια -:-

ΠΕΡΟΥ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Κλαουζούρα

23:00Μέλγκαρ - Αγιακούτσο 2:0
04:00ΑναβλήθηκεΝτεπ. Μουνισιπάλ - Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες -:-
19:15Σπορ Χουνκάιο - Ουνιόν Κομέρτσιο -:-
21:15Γκαρτσιλάσο - Σπορτ Ροζάριο -:-
23:30Αλιάνσα Λίμα - Σπόρτινγκ Κριστάλ -:-

ΠΕΡΟΥ: Σεκούντα Ντιβιζιόν

20:00Σπορ Ανκάς - Ντεπορτίβο Κουπσόλ -:-
23:30Κάρλος Μανούτσι - Αλφρέντο Σαλίνας -:-
23:30Ουίλι Σεράτο - Ντεφενσόρ Λα Μποκάνα -:-
23:30Σάντα Ρόσα - Σέζαρ Βαλέγιο -:-
23:30Σπορ Μπόυζ - Λος Καιμάνες -:-
23:30Σπορτ Λορέτο - Χουαλγκαγιόκ -:-
23:30Χουαράλ - Σπορτ Βικτόρια -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα

16:30Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Σαντέτσια -:-
19:00Γιαγκιελόνια - Λέγκια Βαρσοβίας -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία

17:00Πογκόν Σιέντλτσε - Ρούχ Χορζόφ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία

17:00Γκουάρντια Κόσζαλιν - Λεγκιονόβο -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: III Λίγκα - Γκρουπ I

12:00Τομάσζοφ Μαζοβιέτσκι - Πολόνια Βαρσοβίας -:-
13:00Λέγκια II - Ζαμπρόφ -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II

12:00Στσζέτσιν II - Πρζόντκοβο -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III

13:00Sleza Wroclaw - Ζντζιεσζόβιτσε -:-
14:00Λέγκνιτσα 2 - Γκόρνικ Ζάμπρζε 2 -:-
16:30Μπιέλσκο-Μπιάλα - Lechia Dzierzoniow -:-
17:00Unia Turza Slaska - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 2 -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου

13:00Ρ. Ρζεσζόου U19 - Λούμπλιν U19 -:-
18:00Προύσζκοφ U19 - Γιαγκιελόνια U19 -:-

ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών

12:00UJ Κρακοβία Γ - AZS PWSZ Walbrzych Γ -:-
15:00Gorzno Γ - Λέτζνα Γ -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα

18:00Γκιμαράες - Μαρίτιμο -:-
18:00Φεϊρένσε - Μπελενένσες -:-
20:00Τοντέλα - Μπράγκα -:-
22:15Άβες - Ρίο Άβε -:-

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Κύπελλο

13:00Μίνας ντε Αργκοτζέλο - Κόβα Ντε Πιεντάντε -:-
17:00Αγκούια Βιμιόζο - Βάσκο ντα Γκάμα -:-
17:00Άλτα Λισαβόνας - Σαλγκεϊρός -:-
17:00Αμαράντε - Βαρζίμ -:-
17:00Αμόρα - Φαρένσε -:-
17:00Βιζέλα - Κοβίλα -:-
17:00Βίλα Ρεάλ - Ολιβεϊρένσε -:-
17:00Βιλαφρανκουένσε - Πεναφιέλ -:-
17:00Γουαδαλούπη - Οπεράριο -:-
17:00Εσμορίθ - Βιλαβερντένσε -:-
17:00Ιντανένσε - Σάο Μαρτίνιο -:-
17:00Κάζα Πία - Ρεκρεατίβο Καναβιάις -:-
17:00Κάλντας - Μοντίγιο -:-
17:00Κανέγιας 2010 - Ρεσέντε -:-
17:00Καστέλο Μπράνκο - Λεϊρία -:-
17:00Κοΐμπρεζ - Φαμαλικάο -:-
17:00Κοντέιζα - Νασιονάλ Μαδέιρα -:-
17:00Κορουτσένσε - Μοντινένσε -:-
17:00Λουζιτάνο - Πέρο Πινέιρο -:-
17:00Λουζιτάνο FCV - Ακαντόμικο Βισέου -:-
17:00Λουρινανένσε - Γκαφάνα -:-
17:00Μαρινένσε - Οριεντάλ -:-
17:00Μερελινένσε - Ρεάλ -:-
17:00Μορτάγκουα - Τορεένσε -:-
17:00Μουρά Α. Κ. - Ζιλ Βιθέντε -:-
17:00Μπραγκάντσα - Αλκαΐνς -:-
17:00Ολανένσε - Λαμέγκο -:-
17:00Ολέιρος - Σουσένσε -:-
17:00Ολιβεϊρένσε - Μάφρα -:-
17:00Πέντρας Ρούμπρας - Ανάντια -:-
17:00Πιναλνοβένσε - Λεϊρία Μαράζες -:-
17:00Πραϊνένσε - Λουλετάνο -:-
17:00Σακαβενένσε - Αρούκα -:-
17:00Σανιοανένσε - Κράτο -:-
17:00Σερτανένσε - Ουνιβερσιδάδ Μαδέιρα -:-
17:00Σεσαρένσε - Αγκουιάς ντο Μοραντάλ -:-
17:00Σουρένσε - Λεϊσόες -:-
17:00Σπ. Εσπίνο - Μονκαραπατσένσε -:-
17:00Τορκατένσε - Λουζιτάνο VRSA -:-
17:00Τροφένσε - Σιντρένσε -:-
17:00Φατίμα - Ελέκτρικο -:-
17:00Φελγκουέιραζ - Πέντρας Σαλγκάντας -:-
17:00Φρεμούντε - Μαρία ντε Φόντε -:-

ΡΕΥΝΙΟΝ: Ρετζιονάλε 1

14:30Trois Bassins - Σεντ Μαριέν -:-
14:30Σεντ Λουιζιέν - Sainte-Suzanne -:-
14:30Σεντ Πιερουάζ - Εξέλσιορ -:-
15:00OSCA Leopards - AS Marsouins -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1

15:00Γ. Βουκουρεστίου - Γκαζ Μετάν -:-
17:30Πολι Ιασί - Πόλι Τιμισοάρα -:-
20:30Στεάουα Βουκουρεστίου - Ν. Βουκουρεστίου -:-

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2

30'Τσίντια Ταργκόβιτσε - Μπράιλα 1:0

ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

14:00Ουράλ - Τόζνο -:-
16:30Ούφα - Άρσεναλ Τούλα -:-
16:30Ροστόφ - Λοκομοτίβ Μόσχας -:-
19:00Κρασνοντάρ - Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης -:-

ΡΩΣΙΑ: 1η Κατηγορία

30'Λ. Ενεργκία - Φ. Βορονέζ 0:0
13:00Γιενισέι - Κρίλια -:-
13:00Σιμπίρ - Πετροτρέστ -:-
14:00Ρ. Βόλγκογκραντ - Κουμπάν -:-
15:00Ορενμπούργκ - Σινίκ Γιάροσλαβ -:-
15:00Τάμποφ - Βόλγκα-Γκάζπρομ -:-
15:00Τιουμέν - Άβανγκαρντ -:-
16:00Σπάρτακ Μόσχας 2 - Κίμκι -:-
17:00Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης 2 - Ολίμπιγιετς -:-
18:00Βάλτικα - Τόμσκ -:-

ΡΩΣΙΑ: 2η Κατηγορία Νότος

18:00Αρμαβίρ - Ντινάμο Στάβροπολ -:-

ΡΩΣΙΑ: 2η Κατηγορία Κέντρο

14:00М. Λίπετσκ - Ρ. Βόλγκογκραντ 2 -:-

ΡΩΣΙΑ: 2η Κατηγορία Ούραλ-Ποβόλζιε

13:00Τσέλιαμπινσκ - Νόστα -:-
16:00Λάντα Τογκλιάτι - Ζενίτ-Ιζέφσκ -:-
16:00Μ. Σάρανσκ - Κρίλια 2 -:-
17:00Βόλγκα - Ανζί-Τζούνιορ Ζέλενοντολσκ -:-

ΡΩΣΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων

72'Ούφα U21 - Άρσεναλ Τούλα U21 2:0
12:00Άμκαρ U21 - ΣΚΑ Κάμπαροφσκ U21 -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα

16:00Ζέμουν - Σπαρτάκ Ζλάτιμπ. Βόντα -:-
18:00Ερυθρός Αστέρας - Βοϊβοντίνα -:-
20:00Μλάντοστ - Βόζντοβατς -:-
20:00Νάπρεντακ - Μάτσβα Σαμπάτς -:-
20:00Ραντ - Παρτιζάν -:-
20:00Ράντνικ - Μπάκα -:-
20:00Ραντνίτσκι Νις - Γιάβορ -:-
20:00Τσουκαρίκι - Μπόρατς -:-

ΣΕΡΒΙΑ: Πρβα Λίγκα

16:30Νόβι Παζάρ - Ραντνίτσκι 1923 -:-
17:00Γιαγκόντινα - Ίντιγια -:-
17:00Μπούντουτσνοστ Ντομπανόβτσι - Ραντνίτσκι Πιρότ -:-
17:00Πιβάρα - Σεβόινο -:-
17:00Σίντελιτς Βελιγραδίου - Τελεόπτικ -:-
20:00Μέταλακ - Temnic -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ

14:15Μάδεργουελ - Αμπερντίν -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ

18:10Σεντ Μίρεν - Κουίν οφ Σάουθ -:-

ΣΚΩΤΙΑ: Κύπελλο

16:00BSC Γκλάσκοου - Ντάλμπιτι Σταρ -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Φορτούνα Λίγκα

20:00Ζίλινα - Σ. Μπρατισλάβας -:-
20:00Μιχάλοβτσε - Ντουνάισκα Στρέντα -:-
20:00Τάτραν Πρέσοφ - Τρέντσιν -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 2. Λίγκα

17:00Σερέντ - Σπορ Ποντμπρεζόβα Β -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία - Δύση

11:30Τρνάβα Β - Πουχόφ -:-
16:30FC Zlate Moravce Β - Velke Ludince -:-
16:30Γκαμπτσίκοβο - Μπελούσα -:-
16:30Κρυστάλ - Ντούμπνιτσα -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3η Κατηγορία - Ανατολή

16:001.FK Svidnik - Βράνοφ -:-
16:00Šarišské Michalany - Βέλκε Ρεβίστια -:-
16:00Ποκρόκ ΣΕΖ Κρομπαχί - Στροπκόφ -:-
16:00Σβιτ - Πλάβνιτσα -:-
16:00Σνίνα - Γκιραλτόβτσε -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Γ Κατηγορία Κέντρο

16:00Oravske Vesele - Novohrad Lucenec -:-
16:00Νόβα Μπάνα - Teplicka n. Vahom -:-
16:00Ντέτβα - Καλίνοβο -:-
16:00Φιλακόβο - Κράζνο -:-

ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Γ Κατηγορία Μπρατισλάβα

11:30Petrzalka Akademia - Σ. Μπρατισλάβας Β -:-
17:00Βαϊνόρι - Svaty Jur -:-
17:00Μπαχόν - Ντουναΐσκα Λούζνα -:-
17:00Μπερνολάκοβο - Ράτσα -:-
17:00Ροβίνκα - Πετζινόκ -:-
17:00Ροχόζνικ - Λοτζόρνο -:-
17:00Σλόβαν Μοστ - Slovan Ivanka -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα

19:45Ντομζάλε - Ρούνταρ -:-

ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL

17:00Μούρα - Μπρντα -:-
17:00ΝΚ Κράνι - Brezice -:-
17:00Ντράβα - NK Bravo -:-

ΣΟΥΑΖΙΛΑΝΔΗ: Πρέμιερ Λιγκ MTN

16:00Ρεντ Λάιονς - Tambuti -:-

ΣΟΥΔΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

20:00Χαϊ αλ-Αράμπ - Ραμπίτα Κόστι -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν

16:00Κάλμαρ - Έστερσουντ -:-
16:00Ντζουργκάρντεν - Χάμαρμπι -:-
18:30Γιόνσεπινγκ - Σούντσβαλ -:-
18:30Χάκεν - AIK Στοκχόλμης -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν

16:00Νόρμπι - Έστερ -:-
16:00Σιριάνσκα - Γκέφλε -:-
18:00Χέλσινγκμποργκ - Φάλκενμπεργκ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς

16:00Λούλεα - Ακρόπολις -:-
16:30Αραμέισκ-Συριάνσκα - Ουμέα -:-
17:00Βάστερας - Βάσαλουντ -:-
18:00Μπράγκε - Νίκεπινγκ -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος

17:00Λαντσκρόνα - Άνγκελχολμς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ

15:00Χούντικσβαλ - Μπόλνας -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ

14:30Σιριάνσκα Κερμπούρα - Sundbybergs -:-
17:30Γκούτε - Lidingo IFK -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ

16:00Σοντερτάλιε - Χάντινγκε -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Όστρα Γκόταλαντ

16:00Νίμπρο - Μπέργκα -:-
16:00Όστερλεν - Τορνς -:-

ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν - Γυναίκες

14:00Έρεμπρο Γ - Ρόζενγκαρντ Γ -:-
16:00Γκέτεμποργκ Γ - Κρίστιανσταντ Γ -:-
16:00Πιτέα Γ - Χάμαρμπι Γ -:-
17:00Λίνκοπινγκ Γ - Βιτσιό Γ -:-

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Πρέμιερ Λιγκ

14:00Τάι Χόντα - Νακόν Ρατσασίμα -:-
14:00Τσονμπούρι - Ούμπον -:-
15:00Πατάγια Γιουνάιτεντ - Πορτ ΜΤΙ -:-
15:00Ρατσαμπούρι - ΠΕΑ -:-

ΤΑΝΖΑΝΙΑ: Λίγκι Κούου Μπάρα

16:00Singida United - Καγκέρα Σούγκαρ -:-
16:00Stand U. - Μπεγιά Σίτι -:-
16:00Ρούβου Σούτινγκ - Μτιμπουά Σούγκαρ -:-
19:00Αζάμ - Lipuli -:-

ΤΖΑΜΑΙΚΑ: Πρέμιερ Λιγκ

23:30UWI - Ουότερχαους -:-
23:30Μπόιζ Τάουν - Χαμπλ Λάιον -:-
23:30Ρένο - Τϊβολι -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λίγκα

14:00Καρντεμίρ Καραμπούκ - Γιενί Μαλατίγια -:-
14:00Σίβασπορ - Γκοζτέπε -:-
16:30Κασίμπασα - Καϊσέρισπορ -:-
19:30Μπούρσασπορ - Γαλατασαράι -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: TFF 1. Λιγκ

16:00Γκιρεσούνσπορ - Ελάτζιγκσπορ -:-
16:00Ερζουρούμ - Μπολουσπόρ -:-
19:00Ανκαραγκούτσου - Σαμσουνσπόρ -:-
19:00Γκαζιαντέπ - Εσκισεχίρσπορ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σπορ Τότο 2. Λιγκ Λευκό Γκρουπ

15:30Μπουγκσασπόρ - Μπαντίρμασπορ -:-
16:00Πεντικσπορ - Σακάριασπορ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: Σπορ Τότο 2. Λιγκ Κόκκινο Γκρουπ

16:00Σαντσακτεπέ - Μενεμέν Μπελεντιγιέ -:-
16:00Σαριγιέρ - Εγιούπσπορ -:-
19:00Αφιέτ Αφιονσπόρ - Τουζλασπόρ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: TFF 3. Λιγκ Γκρούπ 1

15:30Κοζάν - Ντουζτσεσπόρ -:-
16:00Μπαγιαράμπασα - Γιόμρασπορ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: TFF 3. Λιγκ Γκρούπ 2

15:0024 Ερτζινκασπόρ - 1461 Τράμπζον -:-
15:30Άνκαρα Ντεμιρσπόρ - Εροκσπόρ -:-
16:00Ανατόλια Μπαγκτσιλάρ - Κιρικάνσπορ -:-

ΤΟΥΡΚΙΑ: TFF 3. Λιγκ Γκρούπ 3

13:30Τσιζρεσπόρ - Άνκαρα Αντλιγιεσπόρ -:-
15:00Αρσινσπόρ - Οσμανιγιεσπόρ -:-
16:00Κιτζιλκαμπολουκσπόρ - Καρατσαμπέι Μπιρλικσπόρ -:-

ΤΡΙΝΙΝΤΑΝΤ ΚΑΙ ΤΟΜΠΑΓΚΟ: Προ Λιγκ

23:00Morvant Caledonia United - Πολίς -:-
23:00W Κονέξιον - Πόιντ Φόρτιν -:-
23:00Σεντ Ανς Ρέιντζερς - Σάντο -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα

18:00Βισότσινα Γιλάβα - Οστράβα -:-
18:00Κάρβινα - Μπρνο -:-
19:00Σπάρτα Πράγας - Τέπλιτσε -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

16:00Σόκολοφ - Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε -:-
20:30Ζνόιμο - Μας Ταμπόρσκο -:-

ΤΣΕΧΙΑ: CFL

15'Ντομάζλιτσε - Ούστι ναντ Όρλιτσι 0:0
17:30Μπενάτκι - Λιτομέρικο -:-
17:30Μπροζάνι - Πίσεκ -:-
17:30Στεκόβιτσε - Τσιζόβα -:-

ΤΣΕΧΙΑ: MSFL

15'Βέλκε Μετζιρίτσι - Πετρκόβιτσε 0:0
15'Ουνίτσοφ - Ούλιν 1:1

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία

11:30Κάρλοβι Βάρι - Σεντλκανί -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία

11:15Μέτεορ Πράγας - Τσέσκα Λίπα -:-
17:30Hostoun - Όστρα -:-
17:30Λούνι - Τάτραν Ράκοβνικ -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία

17:30Ζενίτ Κάσλαβ - Ζμπουζάνι -:-
17:30Τορνόφ - Κόλιν -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία

16:30Βρχοβίνα - Μπλάνσκο -:-
16:30Πόλνα - Σλόβαν Χάβλιτσκουφ Μπροντ -:-
16:30Σάμπερκ - Βέλκα Μπάιτς -:-
16:30Τρέμπιτς - Στάρα Ρίζε -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία

11:15Γιέσενικ - Χάβιροφ -:-
11:15Οπάβα Β - Βσέτιν -:-
11:15Σλάβιτσιν - Πετρόβιτσε -:-
16:30Κοζλόβιτσε - Στέρνμπερκ -:-
16:30Φρίντλαντ - Ούστι -:-

ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων

11:30Μλάντα Μπόλεσλαβ U21 - Σπάρτα Πράγας U21 -:-
12:00Πλζεν U21 - Ντούκλα Πράγας U21 -:-
15:00Οστράβα U21 - Σλόβακο U21 -:-

ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών

14:00Σλοβάτσκο Γ - Σπάρτα Πράγας Γ -:-
14:30Χράντετς Κράλοβε Γ - Σλόβαν Λίμπερετς Γ -:-

ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ: PFL

30'Σέρις - Γκλόμπαλ 0:0

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα

15:00PS Κέμι - Βάασα -:-
18:30Κουόπιο - HIFK -:-
18:30Λάχτι - Ροβανιέμι -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Υκόνεν

17:00Εκενάς - Γκνιστάν -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Α

14:00Κέσκι-Ουουσιμάα - KTP -:-
14:00Κλουμπί 04 - ΓιαΠΣ -:-
14:00Μίκελιν Κισάτ - Κούλτσου -:-
14:00Σουντέτ - Λέγκιρους Ίντερ -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Β

14:00BK-46 - ΣαλΠα Σαλό -:-
15:00Έσπου - EsPa -:-
17:00ΚαΠα - Πεϊμάρι Γιουνάιτεντ -:-
17:00Τζαζ Πόρι - Τάμπερε Γιουν. -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Κακόνεν - Γκρούπ Γ

14:00VIFK - KuFu-98 -:-
15:00Νάρπες Κραφτ - TP-47 -:-
17:00GBK Κόκολα - Βιλικετούτ -:-
17:00JBK - Χέρκουλες -:-

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Λίιγκα Γυναίκες - Γκρούπ Υποβιβασμού

19:00Άλαντ Γιουν. Γ - GBK Κόκολα Γ -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

00:00Ουνιβερσιδάδ Ντε Χιλή - Έβερτον Ντε Βίνα 2:2
02:30Ουνιβερσιδάδ Ντε Κονσεπσιόν - Τσούριτσο Ουνίδο 0:1
18:00Ο Χίγκινς - Παλεστίνο -:-
21:30Ντεπόρτες Τεμούκο - Ουνιβερσιδάδ Κατόλιτσα -:-
00:00Σαντιάγκο Γουόντερερς - Αουντάξ Ιταλιάνο -:-

ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β

01:00Αϊμπίρια - Μαγκαγιάνες 2:3
21:30Βαλντίβια - Νουμπλένσε -:-
21:30Λα Σερένα - Κοπιαπό -:-
21:30Ουιόν Λα Καλέρα - Κοκίμπο -:-
22:00Κομπρελόα - Πουέρτο Μοντ -:-
22:00Κομπρεσάλ - Μπαρνετσέα -:-
23:00Αρίκα - Ουνιόν Σαν Φελίπε -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.eScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα eScore.gr για τεχνικούς λόγους.

Αλλαγή σε έκδοση αφής