REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Σήμερα » Όλα τα ματς

Διαφήμιση

ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ

23:00Αλ Ιτιχάντ - Ελ Μασρί 1:1
23:00Ελ Ντακλίεφ - Άραμπ Κοντράκτορς 0:0
23:00Νασρ Τααντίν - Ελ-Σαρκέγια 2:1
23:00Τάντα - Ουαντί Ντεγκλά 0:0
23:00Αλ Αχλί - Ένπι -:-
23:00Χρμπε - Σμούχα -:-

ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

15:00Αγουάσα - EEPCO -:-
15:00Αιθιόπια Μπούνα - Άρμπα Μέντσε -:-
15:00Αντάμα Σίτι - Φαζίλ Κετεμά -:-
15:00Γουλάιτα Ντίκα - Ντέντεμπιτ -:-
15:00Γούλντια Κενέμα - Αντίς Αμπάμπα Κετεμά -:-
15:00Ντιρέ Ντάβα - Γίμα Αμπά Μπουνά -:-
15:00Σεντ Τζορτζς - Αιθιοπία Νιγκντ Μπανκ -:-
15:00Σινταμά Μπουνά - Defence Force -:-

ΑΛΓΕΡΙΑ: Κύπελλο Αλγερίας

00:30Αλτζέρ - Ες Σετίφ -:-

ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ

17:00Santa Rita - Ίντερ -:-
17:00Όνζε Μπράβος - ASA -:-
17:00ΑναβλήθηκεΠέτρο Ατλέτικο - C.R.D. Λίμπολο -:-
17:00ΑναβλήθηκεΠριμέιρο ντε Αγκόστο - Caala -:-
17:00ΑναβλήθηκεΠριμέιρο ντε Μάιο - Προγκρέσο -:-
17:00Σαγκράντα - Προγκρέσσο ντα Λούντα Σουλ -:-
17:00Χούλια - Καμπουσκόρπ -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν

22:00Ντεφένσα Τζουστίτσια - Χιμνάσια Λα Πλάτα -:-
Διαφήμιση

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β

20:05Μπράουν Αντρόγκε - Γκιγιέρμο Μπράουν -:-
21:00Νουέβα Σικάγο - Λος Αντές -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμ Β Μετροπολιτάνα

18:00Αλμιράντ ε Μπράουν - Εξουρσιονίστας -:-
21:30Ατλέτικο Ατλάντα - Κομιουνικασιόνες BςAς -:-
21:30Ντεπορτίβο Ριέστρα - Ταγιέρες Εσκαλάντα -:-
21:30Σαν Τέλμο - Ντεπορτίβο Εσπανιόλ -:-
21:30Φίνιξ - UAI Ουργκίζα -:-
22:05ΚΑ Πλατένσε - Βίγια Σαν Κάρλος -:-
23:00Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες - Ακασούζο -:-

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C Μετροπολιτάνα

21:30Ντεπορτίβο Αρμένιο - Σπορτίβο Ιταλιάνο -:-
21:30Σεντράλ Κόρντομπα - Σαν Μαρτίν Μπουρτζάκο -:-
21:30Σπορτίβο Μπαράκας - Ντεφενσόρες Ουνίντος -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW

12:00Μάνλι Γιουνάιτεντ - Παραμάτα Ιγκλς -:-
12:00Μπόνιριγκ Ουάιτ Ηγκλς - Σίδνεϊ Γιουν. -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια

08:00Άβοντεϊλ - Νορθ Γκιλόνγκ -:-
08:30Μπούλιν - Χαμ Σίτι -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Μπρισμπέιν Πρέμιερ Λιγκ

10:00Πενινσούλα - Μίτσελτον -:-
11:00Καπαλάμπα - Λόγκαν Λάιτινγκ -:-
11:30Ρόουτσντεϊλ - Ήστερν Σάμπερμπς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Δυτικής Αυστραλίας

10:00Γιουνταλούπ - Φλόριτ Αθήνα -:-
10:00Γουνταλούπ Γιουνάιτεντ - Μπαλκάτα -:-
10:00Κόκμπερν Σίτι - Αρμαντέιλ -:-
10:00Μαντούρα Σίτι - Ίνγκλγουντ Γιουνάιτεντ -:-
10:00Μπέισγουότερ - Σορέντο -:-
10:00Περθ Γκλόρι U21 - Περθ -:-
10:00Σουμπιάκο - Στίρλινγκ Λάιονς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ

07:00F.N.Q. Χιτ - Μπρισμπέιν U21 -:-
11:00Μόρετον Μπάι Γιου. - Ολύμπικ FC -:-
11:00Μπρισμπέιν Στράικερς - Μπρισμπέιν Σίτι -:-
12:00SWQ Θάντερ - Παλμ Μπιτς -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Τασμανίας

07:00Κίνγκμπορο Λάιονς - Νόρδερν Ρέιντζερς -:-
07:00Ντέβονπορτ - Κλάρενς Γιουν. -:-
09:30Λόνσεστον - Σάουθ Χόμπαρτ -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Περιοχή Κάπιταλ

08:00ΦΦΑ Σέντερ οφ Έξελενς - Ταγκερανόνγκ Γιουνάιτεντ -:-
10:30Μπελκόνεν Γιουνάιτεντ - Riverina -:-

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Βόρειο NSW

07:30Βαλεντίν - Λάμπτον Τζάφας -:-
07:30Τσαρλστάουν Σίτι Μπλουζ - Νιουκάστλ Τζετς U21 -:-

ΒΙΕΤΝΑΜ: V-Λιγκ

13:00Γκία Λάι - Μπιν Ντουόνγκ -:-
13:00Καν Χόα - BHTS Κουάνγκ Ναμ -:-
13:00Νγκέ Αν - Ταν Κουάνγκ Νιν -:-
13:00Ταν Χόα - Ντα Νανγκ -:-
13:30Λονγκ Αν - Χο Τσι Μιν -:-
14:00Σάι Γκον - Καν Το -:-
14:30T&T Χα Νόι - Χάι Φονγκ -:-

ΒΟΛΙΒΙΑ: Λίγκα ντε Φουτμπόλ Επαγγ - Απερτούρα Αντεκουασιόν

22:00Ρεάλ Ποτόσι - Μπλούμινγκ -:-
00:15Σαν Χοσέ - Βίλστερμαν -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο B

01:15CRB - Παϊσαντού 2:1
02:30Ιτουιουτάμπα - ABC 2:1
03:30Κριτσιούμα - Παρανά 2:1
03:30Λουβερντένσε - Αμέρικα ΜΓ 0:3
22:30Γκόιας - Βίλα Νόβα -:-
22:30Λοντρίνα - Γιουβεντούντε -:-
22:30Μπραζίλ ντε Πελότας - Ιντερνασιονάλ -:-
22:30Σάντα Κρούζ - Φιγκουεϊρένσε -:-
22:30Σεάρα - Οέστε -:-

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C

21:00Μακάε - Τζόινβιλ -:-
21:30Μότζι Μίριμ - Βόλτα Ρεντόντα -:-
22:00Κονφιάνκα - Μποταφόγκο PB -:-
22:00Μπραγκαντίνο - Σάο Μπέντο -:-
00:00Ρέμο - Μότο Κλαμπ -:-

ΓΚΑΜΠΟΝ: Σαμπιονά D1

18:00Lozo - Στάντε Μιγκοβίν -:-
18:00Olympique de Mandji - Στάντ Μαντζί -:-
18:00Pelican - Ακάντα -:-
18:00Μπιτάμ - Μουνανά -:-

ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF

23:00Ντελφίνς Ντελ Έστε - Ατλέτικο Παντόγια -:-
23:00Ουνιβερσιδάδ Ο&Μ - Σαν Κριστομπάλ -:-

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Σέριε Α - Πρώτη φάση

00:00Φουέρτζα Αμαρίγια - Ντεπορτίβο Κουέντσα 0:0
20:00Ουνιβερσιδάδ Κατόλιτσα - Ελ Νασιονάλ -:-
00:00Ιντιπέντ. Χοσέ Τεράν - Ρίβερ Πλέιτ Εκουαδόρ -:-

ΕΥΡΩΠΗ: EURO U21

21:45Ιταλία U21 - Γερμανία U21 -:-
21:45Τσεχία U21 - Δανία U21 -:-

ΖΑΜΠΙΑ: Σούπερ Λιγκ

14:00Γκρην Μπάφαλοουζ - Πάουερ Ντάιναμοζ -:-
16:00City of Lusaka - Λουζάκα Ντάιναμοζ -:-
16:00Ζέσκο Γιουνάιτεντ - Νκουαζί -:-
16:00Νκανά - Buildcon -:-
16:00Ντσάνγκα Ρέιντζερς - Φόρεστ Ρέιντζερς -:-

ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ: Πρέμιερ Σόκερ Λιγκ

16:00Πλάτινουμ - Τσολότσο -:-
16:00Τσίκεν Ιν - Νγκέτζι Πλάτινουμ -:-
17:00ΑναβλήθηκεΧουάνγκε - CAPS Γιουν. -:-

ΗΠΑ: Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ

03:00Τορόντο - Νιού Ίνγκλαντ 2:0
04:00Χιούστον - Ντάλας 1:1
20:30Νέα Υόρκη - Νέα Υόρκη Σίτι -:-

ΗΠΑ: USL

02:05Ρότσεστερ - Ορλάντο Σίτι 2 0:1
21:00Οττάβα Φιούρι - Νέα Υόρκη 2 -:-

ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες

22:30Ορλάντο Πράιντ Γ - Χιούστον Ντας Γ -:-
23:00Μπόστον Μπρέικερς Γ - Νορθ Καρολάινα Κάρετζ Γ -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον

20:30Λίμερικ - Σεντ Πάτρικς -:-

ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 1η Κατηγορία

21:15Κόουβ Ράμπλερς - Σέλμπουρν -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Πεπσιντέιλντ

17:00Φιόλνιρ - Βαλούρ -:-
20:00Ακουρέρι - ΚΡ Ρεϊκιαβικ -:-
20:00Στιαρνάν - Ακράνες -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Ινκάσο-ντεϊλντίν

17:00Κέφλαβικ - Θορ Ακουρέιρι -:-
17:00Λέικνιρ - Θρότουρ -:-

ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία

17:00Βέστρι - Νιάρντβικ -:-
17:00Χότουρ - Αφτουρέλντινγκ -:-

ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2 - Πλέι Οφς Προβιβασμού

22:00Χετάφε - Τενερίφη -:-

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ

16:00Ί. Πάβλονταρ - Καϊσάρ -:-
16:00Ορντάμπασι - Κ. Αλμάτι -:-

ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ

02:00Σέρμπιαν Γουάιτ Ίγκλς - Royal Toronto -:-
03:15Ιτάλια Σούτερς - Vorkuta -:-

ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ

10:30Γιανμπιάν - Σανγκάι Σένουα -:-
10:30Λιάονίνγκ - Τιανγίν Κουανιάν -:-
14:35Σαντόνγκ Λουνένγκ - Γκιτζού Τζιτσένγκ -:-
14:35Τιαντζίν Τεντά - Γκουαντζού Ρ&Φ -:-
14:35Τσονγκίνγκ Λιφάν - Τσάνγκτσουν Γιατάι -:-

ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ

10:00Γιουνάν Λιγιάνγκ - Γουχάν Ζαλ -:-
11:30Μεϊζού Χάκα - Κινγκντάο Χουανγκχάι -:-
14:30Μπαοντίνγκ Γινγκλί Γιτόνγκ - Ντάλιαν Γιφάνγκ -:-
14:35Μπεϊτζίνγκ Μπαξί - Ζεϊάνγκ Γιτένγκ -:-
14:35Νέι Μονγκόλ - Χουακαιέρ -:-
14:35Χανγκζού Γκρηντάουν - Μπεϊτζίνγκ Ρενέ -:-

ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ

10:30Γίλιν Μπάιγια - Σαανξί Τσανγκάν -:-
10:30Γιντσουάν Χελανσάν - Νταλιάν Μπογιάνγκ -:-
10:30Κινγκντάο Γιονούν - Γιανγκσού Γιαντσένγκ -:-
11:00Meizhou Meixian Techand - Σανγκάι Γούγου -:-
11:00Ζενιάνγκ Χουάσα - Χαϊνάν Σίμεν -:-
11:00Σούτζου Ντόνγκβου - Sichuan Annapurna -:-
11:00Τσενγκντού Κιανμπάο - Ναντόνγκ Ζιγιούν -:-
11:00Χουνάν Μπίλοουζ - Γιανγκζί Λιανσένγκ -:-

ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1

17:00Κόντζο - Ταλανγκάι -:-
17:00Λα Μάντσα - Ετουάλ ντου Κονγκό -:-

ΚΟΣΜΟΣ: FIFA Κύπελλο Συνομοσπονδιών

18:00Μεξικό - Ρωσία -:-
18:00Νέα Ζηλανδία - Πορτογαλία -:-

ΚΟΣΜΟΣ: Φιλικά Συλλόγων

10:00Τάμποφ (Ρωσ) - Τιουμέν (Ρωσ) -:-
11:00Μλάντα Μπόλεσλαβ (Τσε) - Βάρνσντορφ (Τσε) -:-
11:00Σίγμα Όλομουτς (Τσε) - Οπάβα (Τσε) -:-
11:00Σλάβια Πράγας (Τσε) - Βικτόρια Ζίζκοφ (Τσε) -:-
11:30Petrin Plzen (Τσε) - Πλζεν (Τσε) -:-
11:30Παρντούμπιτσε (Τσε) - Σλόβαν Λίμπερετς U21 (Τσε) -:-
11:30Τέπλιτσε (Τσε) - Banik Modlany (Τσε) -:-
12:00Κάρβινα (Τσε) - Μπάνικ Οστράβα (Τσε) -:-
12:00Σλόβακο (Τσε) - Ζλάτε Μοράφτσε (Σλκ) -:-
13:00Σίγμα Όλομουτς (Τσε) - Οπάβα (Τσε) -:-
13:00Τόζνο (Ρωσ) - Σπάρτακ Μόσχας 2 (Ρωσ) -:-
13:00Χράντεκ Κράλοβε (Τσε) - Μποέμιανς 1905 (Τσε) -:-
14:00Μίντιλαντ (Δαν) - 'Ααλμποργκ (Δαν) -:-
14:00Ράντερς (Δαν) - Σκίβε (Δαν) -:-
15:00Βικτόρια Γκρίεσχαϊμ (Γερ) - Βέχεν (Γερ) -:-
15:00Σλόβαν Λίμπερετς (Τσε) - Ομπερλάουζιτζ (Γερ) -:-
15:30FSV Treuen (Γερ) - Άουε (Γερ) -:-
16:00Βίντενμπρουκ (Γερ) - Σπορφρόιντε Λότε (Γερ) -:-
16:00Κρασνοντάρ (Ρωσ) - ΣΚΑ Κάμπαροφσκ (Ρωσ) -:-
16:00Σεντ Τζόνστον (Σκω) - Κόναζ Νόμαντς (Ουα) -:-
16:00Τσέμνιτζερ (Γερ) - Σόκολοφ (Τσε) -:-
16:30Φρίντεκ Μίστεκ (Τσε) - Βιτκόβιτσε (Τσε) -:-
17:00Ζουεβεζέλε (Bελ) - Οστάνδη (Bελ) -:-
17:00Κουκέσι (Αλβ) - Βόλφσμπεργκερ (Αυτ) -:-
17:30Velke Hamry (Τσε) - Γιάμπλονετς (Τσε) -:-
17:30Τούν (Ελβ) - Ξαμάξ (Ελβ) -:-
18:00Ruti (Ελβ) - Ζυρίχη (Ελβ) -:-
18:00Άμκαρ (Ρωσ) - Αλουμίνι (Σλο) -:-
18:00Ζελζάτε (Bελ) - Λόκερεν (Bελ) -:-
18:00Κιασό (Ελβ) - Σιόν (Ελβ) -:-
18:00Μακάμπι Τελ Αβιβ (Iσρ) - Σπάρτακ Τρνάβα (Σλκ) -:-
18:00Νόισταντ (Αυτ) - Λίντσερ (Αυτ) -:-
18:00Σεν Γκάλεν (Ελβ) - Άλταχ (Αυτ) -:-
19:00Άρκα Γκντίνια (Πολ) - ΑΠΟΕΛ (Κυπ) -:-
19:00Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης (Ρωσ) - Λουντόγκορετς (Bου) -:-
19:00Ντρόνγκεν (Bελ) - Γάνδη (Bελ) -:-
19:00Ουίπεστ (Ουγ) - Ριντ (Αυτ) -:-
19:00Ριίμεναμ (Bελ) - Μαλίν (Bελ) -:-
19:00Στούρμ Γκρατς (Αυτ) - ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Ρωσ) -:-
19:00Τραϊσκίρχεν (Αυτ) - Ρ. Βιέννης (Αυτ) -:-
20:00Βεστκάπελε (Bελ) - Μπριζ (Bελ) -:-
20:00Βρασέν (Bελ) - Βάαλαντ-Μπέβερεν (Bελ) -:-
20:00Ζουάρτε Λίουβ (Bελ) - Αντβέρπ (Bελ) -:-
20:00Οβάιλ (Bελ) - Σταντάρ Λιέγης (Bελ) -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

17:00Κρουμκάτσι - Δυναμό Μινσκ -:-
18:00Ζόντινο - Σόλιγκορσκ -:-
19:00Γκόμελ - Μινσκ -:-

ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα

14:00Ζβέζντα Μινσκ - Τσίμικ Σβέτλογκορσκ -:-
17:00Μπελτρανσγκάζ Σλόνιμ - Βίγκβαμ Σμολέβιτσι -:-
17:00Όρσα - Λίντα -:-
17:00Σμόργκον - Tarpeda Minsk -:-
18:00FK Neman Agro - Βόλνα Πινσκ -:-
18:00Μικασέβιτσι - Οσιπόβιτσι -:-
18:00Μπαρανόβιτσι - Lokomotiv Gomel -:-
19:00Luch Minsk - Μπελσίνα -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα

16:00Τρακάι 2 - Στάμπρας 2 -:-

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Κύπελλο

14:00Πανεβέζις - Ντζιουγκάς Τελσιάι -:-
15:00Ελεκτρένου Βερσμέ - Γιόναβα -:-
17:00Ζαλγκίρις - Ατλάντας -:-

ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ

15:30EPAC Γιουνάιτεντ - Ρεντ Λάιονς -:-
15:30MAFCO - Dwangwa United -:-
15:30Μζούνι - Άζαμ Τάιγκερς -:-
15:30Μπλάνταϊρ Γιουνάιτεντ - Μπλου Ιγκλς -:-
15:30ΑναβλήθηκεΣίλβερ - Ρεντ Λάιονς -:-

ΜΑΛΔΙΒΕΣ: Ντιβέχι Πρέμιερ Λιγκ

20:00Green Streets - Βαλένθια -:-

ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα

16:001º ντε Μάιο ντε Κουελιμάν - Ferroviario Nacala -:-
16:00AD Macuacua - FC Lichinga -:-
16:00Clube Desportivo de Nacala - Textafrica Chimoio -:-
16:00Φεροβιάριο - Costa do Sol -:-

ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ

19:00Bobo-Dioulasso - ASF Dioulasso -:-
19:00BPS Koudougou - Kozaf -:-
19:00Rahimo - Σάντος -:-
19:00US Comoe - AJEB -:-
19:00Καντιόγκο - Σοναμπέλ Ουαγκαντούγκου -:-
21:15Ούσφα - Πολίς -:-

ΝΙΓΗΡΑΣ: Λιγκ 1

18:30SONIDEP - Σαχέλ -:-
18:30Νιγκελέτς - Jangorzo -:-
18:30Racing FC de Boukoki - Tagour Provincial Club -:-
18:30Ακοκάνα - Ουρανά -:-
18:30Ντουάνς Νιαμέι - Πολίς -:-

ΝΙΓΗΡΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ

18:00Ρίβερς Γιουνάιτεντ - Σούτινγκ Σταρς -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν

19:00Βαλερένγκα - Λίλεστρομ -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1

17:00Κιέλσας - Νάϊμπεργκσουντ -:-
17:00Κ. Όσλο - Μπρουμούνταλ -:-
17:00Ράουφος - Μπάερουμ -:-
17:00Σκιντ - Φόλο -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2

17:00Φάνα - Χόνεφος -:-

ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες

15:00Ρόα Γ - Σαντβίκεν Γ -:-
16:00Γκραντ Μπόντο Γ - Κόλμποτν Γ -:-
16:00Κλεπ Γ - Στάμπαεκ Γ -:-
16:00Στρόμμεν Γ - Βαλερένγκα Γ -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Κύπελλο

21:15Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ - Ορλάντο Πάιρετς -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: K-Λιγκ

12:00Γιέγιου - Ποάνγκ Στίλερς -:-
13:00Γκουάνγκτζου - Γεονάμ -:-
13:00Ούλσαν Μίπο - Ίντσεον -:-

ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ Τσάλεντζ

13:00Γκιεονγκνάμ - Σεονγκνάμ Τσούνμα -:-
13:00Μπουτσεόν 1995 - Σουόν Σίτι -:-

ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Επαγγελματική Κατηγορία Ποδοσφαίρου

16:30Ομπόντ - Πακτακόρ -:-

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Τορνέο Ιντερμέντιο

21:00Ντανούμπιο - Ρασίνγκ Μοντεβιδέο -:-
21:00Ράμπλα Τζούνιορς - Φίνιξ -:-
00:00Πενιαρόλ - Πλάζα Κολόνια -:-

ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

23:00Σολ Ντε Αμέρικα - Σπορτίβο Λουκουένο 1:1
01:10Ρούμπιο Νου - Ντεπορτίβο Καπιάτα 1:3
22:00Λιμπερτάδ - Ιντιπεντιέντε -:-
22:00Νασιονάλ Ασουνσιόν - Γκουαρανί -:-

ΠΕΡΟΥ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα

23:30Ουνιβ. Σαν Μαρτίν - Καντολάο 3:2
20:30Αγιακούτσο - Χουάν Άουρικ -:-
23:00Ντεπ. Μουνισιπάλ - Αλιάνσα Ατλέτικο -:-

ΠΡΑΣΙΝΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟ: Καμπεονάτο Νασιονάλ - Πλέι Οφς

23:00Ακαντέμικα Πόρτο Νόβο - Σπόρτινγκ Πράια -:-
23:00Ουλτραμαρίνα - Μιντελένσε -:-

ΣΕΝΕΓΑΛΗ: Λιγκ 1

19:30Τζενερέισον Φουτ - Γκουεντιαβαγιέ -:-
20:00ASEC Ντιαμπούρ - Ντουάνες -:-
20:00Teungueth - Κάζα -:-
20:00Ντιαμπάρς - Λινγκουέρε -:-
20:00Ουακάμ - Jaraaf -:-
20:00Πετίτ Κότ - Ουνιόν Σπορτίβ Γκόρι -:-

ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Πρέμιερ Λιγκ

13:45Ubon - Σουπανμπούρι -:-
14:00Τσιανγκράι Γιουν. - Ρατσαμπούρι -:-
15:00Νακόν Ρατσασίμα - Τσονμπούρι -:-
15:00Πατάγια Γιουνάιτεντ - ΠΕΑ -:-
16:00Σισακέτ - Μπανγκόκ Γκλας -:-

ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Βαϊσάγια Λίγκα

16:00Κοσιλότ Παρκάρ - Πανισέρ -:-
16:00Ρέγκαρ-ΤαντΑΖ - Μπάρκι Τογίκ -:-

ΤΡΙΝΙΝΤΑΝΤ ΚΑΙ ΤΟΜΠΑΓΚΟ: Προ Λιγκ

01:00Σέντραλ - Πόιντ Φόρτιν -:-
03:00W Κονέξιον - Σάντο -:-
23:00Πολίς - Σεντ Ανς Ρέιντζερς -:-

ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ: PFL

11:00Μεράλκο Σπαρκς - Στάλιον -:-
14:00Σέρις - Κάγια -:-

REFRESH

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »

Αρχή σελίδας

Το m.eScore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα eScore.gr για τεχνικούς λόγους.

Αλλαγή σε έκδοση αφής