ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » 11.05.2024 » Όλα τα ματς
Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
ΑΓΓΛΙΑ: Premier League
14:30Φούλαμ - Μάντσεστερ Σίτι 0:417:00Γουέστ Χαμ - Λούτον 3:1
17:00Γούλβς - Κρίσταλ Πάλας 1:3
17:00Έβερτον - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ 1:0
17:00Μπόρνμουθ - Μπρέντφορντ 1:2
17:00Νιουκάστλ - Μπράιτον 1:1
17:00Τότεναμ - Μπέρνλι 2:1
19:30Νότινγκχαμ Φόρεστ - Τσέλσι 2:3
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Bundesliga
16:30Γκλάντμπαχ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης 1:116:30Κολωνία - Ουνιόν Βερολίνου 3:2
16:30Λειψία - Βέρντερ Βρέμης 1:1
16:30Φράιμπουργκ - Χάιντενχαϊμ 1:1
19:30Μάιντζ - Μπορούσια Ντόρτμουντ 3:0
ΕΛΛΑΔΑ: Super League - Γκρούπ Υποβιβασμού
20:00Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης 0:120:00ΟΦΗ - Παναιτωλικός 1:2
20:00Πανσερραϊκός - Κηφισιά 2:0
20:00ΠΑΣ Γιάννινα - Βόλος 1:1
ΕΛΛΑΔΑ: Super League 2 - Γκρούπ Προβιβασμού
16:00Λεβαδειακός - ΑΕΛ 1:2ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga
15:00Μαγιόρκα - Λας Πάλμας 1:017:15Βιγιαρεάλ - Σεβίλλη 3:2
19:30Γρανάδα - Ρεάλ Μαδρίτης 0:4
22:00Αθλέτικ Μπιλμπάο - Οσασούνα 2:2
ΙΤΑΛΙΑ: Serie A
19:00Νάπολι - Μπολόνια 0:221:45Μίλαν - Κάλιαρι 5:1
ΑΓΓΛΙΑ: 2η Κατηγορία - Πλέι Οφς
21:45Μίλτον Κέινς Ντονς - Κρόλεϊ 1:5ΑΓΓΛΙΑ: FA Τρόφι
18:15Γκέιτσχεντ - Σόλιχαλ 3:2πέν.ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2 - Πλέι Οφς
15:00Άρσεναλ U21 - Τσέλσι U21 2:316:00Ρέντινγκ U21 - Νότινγκχαμ Φόρεστ U21 3:1
ΑΓΓΛΙΑ: Professional Development League
15:00Κρου U21 - Τσάρλτον U21 1:5ΑΓΓΛΙΑ: Ακαδημίες U18
13:00Άρσεναλ U18 - Τσέλσι U18 5:213:00Άστον Βίλα U18 - Λέστερ U18 2:4
13:00Γουέστ Χαμ U18 - Τότεναμ U18 2:3
13:00Ρέντινγκ U18 - Κρύσταλ Πάλας U18 0:3
14:00Σαουθάμπτον U18 - Γουέστ Μπρομ U18 3:1
14:30Ντέρμπι U18 - Λίβερπουλ U18 5:1
16:30Νόριτς U18 - Μπράιτον U18 2:6
ΑΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ: Καμπιονάτο Σαμαρινέζε - Πλέι Οφς
16:00Τρε Πεν - Κόσμος 0:018:30Μουράτα - Λα Φιορίτα 0:1
ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Αράζ - Τουράν 0:118:30Ζίρα - Καραμπάγκ 0:1
ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Αλ Μοκαουλούν - Αλ Ιτιχάντ 0:119:00Αλ Μασρί - Πίραμιντς 0:1
19:00Μπαλαντιγιάτ Ελ Μαχαλά - Αλ Αχλί 1:2
ΑΙΘΙΟΠΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Χαουασά - Σινταμά Μπουνά 1:118:00Γουλάιτα Ντίκα - Αιθιόπια Μπούνα 1:2
ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ
17:00Βλάζνια - Σκεντερμπέου 1:517:00Εγνάτια - Τίρανα 0:3
17:00Λάτσι - Κούκσι 2:0
17:00Παρτιζάνι - Ερτζένι 4:0
17:00Τέουτα - Δυναμό Τιράνων 1:0
ΑΛΓΕΡΙΑ: 1η Κατηγορία
19:00Καμπίγιε - Κονσταντίν 0:019:00Κεντσελά - Αλτζέρ 1:1
19:00Μάγκρα - Σάουρα 1:0
19:00Μπελούιζνταντ - Μπεν Ακνούν 1:0
19:00Μπίσκρα - Οράν 0:0
19:00Παραντού - Κλεφ 2:3
ΑΛΓΕΡΙΑ: Λιγκ 2
17:00ASM Οράν - Μέντεα 4:117:00MO Κονσταντίν - Έουλμα 2:1
17:00Ανάμπα - Ουαργκλά 4:0
17:00Άρμπα - JSM Τιαρέτ 1:0
17:00Βιντάντ Αμέλ ντε Μοσταγκάνεμ - Γκουίρ Αμπαντλά 9:0
17:00Γκάλι Μασκάρα - Κολέα 0:0
17:00Γκοζλάν - Χαράτς 0:1
17:00ΚΑ Μπάτνα - Κρουμπ 1:1
17:00Μπορντί Μεναΐλ - Κέμις Ελ Κέτσνα 1:0
17:00Ολυμπίκ Ακμπού - Τελαγκέμα 1:0
17:00Ουέντ Μαγκράν - ΜΣΠ Μπάτνα 2:2
17:00Ουέντ Σλάι - Ελ Κεμίς 2:1
17:00Ουιντάντ Ανταμπί ντε Μπουφαρίκ - Χουσεΐν Ντέι 0:0
17:00ΡΚ Κούμπα - Μοσταγκάνεμ 0:0
17:00ΣΚ Μεχερία - Τεμουτσέντ 1:0
17:00Τσέλγκουμ - Μλίλα 1:0
ΑΝΓΚΟΛΑ: Γκιράμπολα Λιγκ
17:00Σπόρτινγκ ντε Καμπίντα - Λούντα Σουλ 2:117:30Ιντερκλούμπ - C.R.D. Λίμπολο 1:0
17:30Πριμέιρο ντε Αγκόστο - Ακαδέμικα 1:1
18:00Καμπουσκόρπ - Σαγκράντα 2:3
ΑΝΔΟΡΑ: Πριμέρα Ντιβίζιο
21:30Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες - Σάντα Κόλομα 1:121:30Σάντα Κόλομα - Ατλέτικ Κλαμπ Εσκάλντες 0:1
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Λίγκα Προφεσιονάλ
01:00Σαρμιέντο Τζουνίν - Ιντστιτούτο Κόρντομπα 1:203:15Αργεντίνος Τζούνιορς - Ροζάριο Σεντράλ 3:2
03:15Νιούελς Όλντ Μπόις - ΚΑ Πλατένσε 2:0
20:30Ουρακάν - Ντεφένσα Τζουστίτσια 3:1
21:30Γκοντόι Κρούζ - Μπαράκας Σεντράλ 0:1
23:30Ιντεπεντιέντε - Ταγιέρες Κόρντομπα 1:3
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ
02:00Τεμπερλέι - Κλαμπ Ατλέτικο Μίτρε 2:020:00Ντεπορτίβο Μορόν - Χιμνάσια γ Τίρο 0:0
21:30Τριστάν Σουάρεζ - Σαν Μαρτίν Ντε Τουκουμάν 0:0
22:00Τσάκο Φορ Έβερ - Αλμιράντ ε Μπράουν 0:0
23:30Αγκροπεκουάριο - Σαν Μαρτίν 0:1
00:00Ατλέτικο Ραφαέλα - Ντεφενσόρες Ουνίντος 1:0
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Φεντεράλ
03:00Σαρμιέντο Ρεζιστέντσια - Μπόκα Ουνίντος 3:120:00Ελ Λινκουένο - Ντεφ. Προνουντσιαμιέντο 4:0
20:30Ντάγκλας Χέιγκ - Ντεφενσόρες Μπελγκράνο 0:0
20:30Σαν Μαρτίν Μ. - Αρτζεντίνο ΜΜ 0:1
21:00Γκερμινάλ - Τσιπολέτι 1:1
21:00Θιουδάδ Μπολιβάρ - Μπιμπλιοτέκα Ατένας 1:0
21:00Κίμπερλεϊ - Σανσινένα 1:1
21:00Σανταμαρίνα - Τσίρκουλο Ντεπορτίβο 4:1
21:00Σολ ντε Μάγιο - Ολίμπο 0:3
21:30Βίλα Μίτρε - Ντεπορτίβο Ρινκόν 2:0
21:30Γιουβεντούντ Ούνιντα Ουνιβερσιτάριο - Σπορτίβο Εστουντιάντες 0:0
21:30Ιντιπεντιέντε Τσιβιλκόι - Σπορτίβο Λας Παρέχας 2:4
21:30Χουρακάν Λας Χέρας - Φέρο Τζεν. Πίκο 0:0
22:00Κρουτσέρο ντελ Νόρτε - Σολ ντε Αμέρικα 2:0
22:30Σαν Μαρτίν Φορμόζα - Σεντράλ Νόρτε 2:1
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Β - Απερτούρα
02:05Εξουρσιονίστας - Κανουέλας 2:017:00Ντοκ Σουντ - Ντεπορτίβο Αρμένιο 1:2
21:30UAI Ουργκίζα - Φίνιξ 1:1
21:30Βίγια Σαν Κάρλος - Λινιέρ 2:0
21:30Κολεγκιάλες - Αργεντίνο ντε Κίλμες 1:0
21:30Σπορτίβο Ιταλιάνο - Αργεντίνο ντε Μέρλο 1:1
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C - Απερτούρα
21:30Γιουβεντούντ Ούνιντα Σαν Μιγκέλ - Ιτουζάινγκο 1:121:30Λουγκάνο - Τζένεραλ Λαμαντρίντ 0:2
21:30Πουέρτο Νουέβο - Ντεπορτίβο Μουνίς 0:3
21:30Σεντράλ Κόρντομπα - Μερσέντες 1:0
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Τορνέο Προμοσιονάλ Άματουρ - Απερτούρα
21:30Ατλέτικο Πιλάρ - Εστρέλα Ντελ Σουρ 4:121:30Προβιντσιάλ - Εζέιζα 2:3
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Α Γυναικών - Απερτούρα
18:00Εξουρσιονίστας Γ - Ροζάριο Σεντράλ Γ 0:121:00Σαν Λουίς Γ - Σαν Λορέντζο Γ 0:0
21:30Σόσιαλ Ατλέτικο Τελεβιζιόν Γ - Φέρο Καρίλ Οέστε Γ 1:3
ΑΡΜΕΝΙΑ: Φερστ Λιγκ
15:00Νικάρμ - Αντρανίκ 0:315:00Πιούνικ 2 - Ουραρτού 2 0:0
ΑΡΟΥΜΠΑ: Ντιβίζιον Ντι Ονόρ - Επίπεδο Νικητών
03:00Ρίβερ Πλέιτ - Ρασίνγκ Κλαμπ Αρούμπα 0:2ΑΣΙΑ: AFC Τσάμπιονς Λιγκ - Πλέι Οφς
13:00Γιοκοχάμα Φ. Μαρίνος (Ιαπ) - Αλ-Αΐν (Ηαε) 2:1ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL ACT
08:00Κανμπέρα Ολύμπικ - Κανμπέρα Κροάσια 1:408:15Γούγκαλι - Τάιγκερς 0:4
10:45Μονάρο Πάνθερς - Ταγκερανόνγκ Γιουνάιτεντ 1:1
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νόρδερν NSW
07:30ΑναβολήΈτζγουορθ Ιγκλς - Μάιτλαντ -:-07:30Λάμπτον Τζάφας - Άνταμστοουν Ρόζεμπουντ 7:0
09:00ΑναβολήΛέικ Μακουάρι - Νιουκάστλ Ολύμπικ -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL NSW
10:00ΑναβολήΣέντραλ Κόστ Μάρινερς U23 - Σεντ Τζόρτζ Σεντς -:-10:30NWS Σπίριτ - Ουόλονγκονγκ Γουλβς 1:0
12:00Σίδνεϊ Ουόντερερς U23 - Σίδνεϊ Ολύμπικ 3:2
12:00Χιλς Μπράμπιζ - ΑΠΙΑ Λέιχαρνττ 1:2
12:15Σεντ Τζορτζ Σίτι - Σάδερλαντ Σαρκς 1:1
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Κουήνσλαντ
10:00Γκολντ Κόαστ Νάιτς - Ρέντλαντς 4:110:00Πενινσούλα - Μόρετον Σίτι Εξέλσιορ 0:0
11:15Ουίνουμ Γουλβς - Κουίνσλαντ Λάιονς 0:7
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Νότιας Αυστραλίας
08:30Αδελαΐδα Κόμετς - Κρόιντον 0:008:30Αντελάιντε Κροάσια Ράιντερς - Μόντμπουρι Τζετς 2:3
08:30Κάμπελταουν Σίτι - Πάρα 2:2
10:30Μπέογκραντ - Αδελαΐδα Γιουνάιτεντ U23 2:2
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Τασμανίας
07:30Ντέβονπορτ - Γκλένορκι Νάιτς 1:109:30Ρίβερσαϊντ Ολύμπικ - Κλάρενς Ζέμπραζ 1:2
09:45Κίνγκμπορο Λάιονς - Λόνσεστον Γιουνάιτεντ 5:0
09:45Λόνσεστον - Σάουθ Χόμπαρτ 1:2
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NPL Βικτόρια
08:00Άβοντεϊλ - Πορτ Μέλμπουρν Σαρκς 5:108:00Μάνινγκχαμ Γιουνάιτεντ Μπλουζ - Αλτόνα Μάτζικ 4:5
08:00Μόρλαντ Σίτι - Ντάντενονγκ Θάντερ 4:0
12:00Χαμ Σίτι - Οακλάιτ Κάνονς 0:2
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Κάπιταλ Πρέμιερ Λιγκ
06:00Ουέστ Κανμπέρα Ουόντερερς - Κανμπέρα Ουάιτ Ιγκλς 2:107:15Ουάγκα Σίτι Ουόντερερς - Μπρινταμπέλα Μπλουζ 4:1
08:00Κουένμπεγιαν Σίτι - Άνου 1:2
09:15Belconnen Utd. - Canberra Juventus 4:0
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: NSW Λιγκ Ουάν
08:00Μπουλς Ακάντεμι - Mt Druitt Town 7:109:30Χακόα Σίδνεϊ - Νόρδερν Τάιγκερς 2:1
11:00UNSW - Μπόνιριγκ Ουάιτ Ηγκλς 1:3
12:00Μακάρθουρ Ραμς - Ίντερ Λάιονς 1:2
12:00Μπανκστάουν - Μπλακτάουν Σπάρτανς 2:1
12:00Ντάλγουιτς Χιλ - Canterbury Bankstown 0:2
12:00ΑναβολήΝτάνμπαρ Ρόβερς - Νεπίν -:-
12:00ΑναβολήΣΝ Ρέιντερς - Ρίνταλμερ Λάιονς -:-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Κουήνσλαντ Πρέμιερ Λιγκ
11:00Ipswich - Broadbeach Utd. 2:111:00Μίτσελτον - Σάουθσαϊντ Ιγκλς 1:1
11:00Μπρισμπέιν Στράικερς - Καμπουλτούρ 3:1
12:00Μόρετον Σίτι Εξέλσιορ U21 - Λόγκαν Λάιτινγκ 1:5
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: ΣΑ Στέιτ Λιγκ
08:30Γουέστερν Στράικερς - Σταρτ Λάιονς 2:008:30Κάμπερλαντ Γιουνάιτεντ - Αδελαΐδα Βίκτορι 2:0
09:30Salisbury Utd. - Πλέιφορντ Πάτριοτς 2:2
11:00Γουέστ Αδελαΐδα - Βάιπερς Αδελαΐδας 3:2
12:30Αδελαΐδα Κόμπραζ - Μπλου Ιγκλς 2:3
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Τασμάνια Νόρδερν Τσάμπιονσιπ
05:15Λόνσεστον U21 - Σόμερσετ 3:409:30Ούλβερστοουν - Λόνσεστον Γιουνάιτεντ U21 3:0
09:45Ντέβονπορτ U21 - Νόρδερν Ρέιντζερς 2:9
11:45Ρίβερσαϊντ Ολύμπικ U21 - Burnie Utd. 5:2
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Τασμάνια Σάουδερν Τσάμπιονσιπ
07:30Hobart City - Hobart Utd. 1:307:30Πανεπιστήμιο Τασμανίας - South East Utd. 2:3
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: Βικτόρια Πρέμιερ Λιγκ
08:00Ίστερν Λάιονς - Γουεριμπί Σίτι 1:108:00Νορθ Γκιλόνγκ - Μέλμπουρν Σίτι U21 0:3
12:00Κίνγκστον Σίτι - George Cross 2:3
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Αούστρια Βιέννης - Βόλφσμπεργκερ 0:418:00Αούστρια Λουστενάου - Λιτς 1:0
18:00Τιρόλ - Άλταχ 0:1
ΑΥΣΤΡΙΑ: 2. Λίγκα
15:30Γκράτζερ - Χορν 1:115:30Τιμ Βιέννης - Ντορνμπέρν 1:1
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Ανατολή
17:00Βίνερ Βικτόρια - Όμπερβαρτ 1:1ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Σεντράλ
16:00Ριντ (Ερασ.) - Κλάγκενφουρτ 2:116:30Βόλφσμπεργκερ (Ερασ.) - Βόκλαμαρκτ 1:1
20:00Μπαντ Γκλέιχενμπεργκ - Βάιντορφ Σεντ Άννα 1:2
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση
15:00Κούφσταϊν - Ραϊχενάου 1:216:00Βαλς-Γκρούναου - Ντορνμπάιρνερ 1:1
18:00Αούστρια Σάλτζμπουργκ - Άλταχ U21 4:2
18:00Χόχενεμς - Γιόχαν 3:1
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπέργκενλαντ
18:00Χόριτσχον - Πάαρντορφ 1:018:30Ράντερσντορφ - Χαμπτούμ 1:1
19:00Κοφιντίς - Ντόιτσκρουτζ 1:2
ΑΥΣΤΡΙΑ: Κάρντεν
17:00Τρέιμπαχ - Λάντσκρον 3:018:00Κλάγκενφουρτ - Μπλέιμπουργκ 1:0
18:00Κότμανσντορφ - KAC 1909 0:3
18:30Άτους Φέρλαχ - Λέντορφ 1:2
20:30Βόλκερμαρκτ - Βόλφσμπεργκερ 1:1
ΑΥΣΤΡΙΑ: Νιεντεροστερέι
17:30Ρετζ - Βαρτ 1:019:00Ρόρμπακ - Λάνγκενρορ 1:3
19:00Σεντ Πόλτεν (Ερασ.) - Σκρεμς 0:2
ΑΥΣΤΡΙΑ: Ομπεροστεράιχ
18:00Σεντ Μάρτιν ιμ Μουλραΐς - Μίσελντορφ 4:1ΑΥΣΤΡΙΑ: Σάλτζμπουργκ
12:00Μπράμπεργκ - SAK 1914 2:012:00Χάλεϊν - Γκέλινγκ 3:0
18:00USK Ανίφ - Ουνιόν Χέντορφ 5:0
18:00Κουχλ - Έγκεντορφ 3:1
18:00Μπούρμους - Πουχ 2:4
18:00Σεεκίρχεν - Αντνέτ 8:0
18:00Στρασβάλκεν - Σίζενχαϊμ 1:0
ΑΥΣΤΡΙΑ: Στέιερμάρκ
18:00Λέμπρινγκ - Βέινλαντ Γκάμλιτζ 2:4ΑΥΣΤΡΙΑ: Βόραλμπεργκ
16:30Λότερακ - Αλμπερσβέντε 1:217:00Ρότενμπεργκ - Αούστρια Λουστενάου (Ερασ.) 0:4
18:00Χαρντ - Χόρμπραντζ 4:4
18:00Χοχστ - Νένζινγκ 3:0
ΑΥΣΤΡΙΑ: Βιέννη
14:30Ντονάου - WAF Μπριγκιτενάου 1:116:30Σιμερίνγκερ - A XIII-Όχοφ Σέντερ 2:6
17:00Βιέννη 1980 - Στάμερσντορφ 1:1
17:00Σταντλάου - Βινερμπέργκερ 0:2
ΑΥΣΤΡΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών
16:00Άλταχ/Βόντερλαντ Γ - Ντορνμπέρν Γ 2:1ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλιερ Προ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού
19:15Όιπεν - RWDM 2:019:15Σαρλερουά - Κορτράικ 3:1
ΒΕΛΓΙΟ: Τζούπιλιερ Προ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
21:45Άντερλεχτ - Γκενκ 2:1ΒΕΛΓΙΟ: 1η Εθνική Κατηγορία
21:00Αντβέρπ Β - Χούγκστρατεν 1:021:00Βιρτόν - Λέουβεν Β 1:1
21:00Γάνδη Β - Κάπελεν 2:2
21:00Κνόκε - Σαρλερουά Β 0:0
21:00ΟΡΣΛ Βίσε - ΡΑΑΛ Λα Λουβιέρ 0:1
21:00Τεσέντερλο - Λόκερεν-Τέμσε 2:1
21:00Τινέ - Ντέσελ 0:4
21:00Χάιστ - Ναμούρ 1:0
ΒΕΛΓΙΟ: Δεύτερη Ερασιτεχνική Κατηγορία Γκρουπ ACFF
21:00Ουνιόν Ροσεφορτουάζ - Τουρνέ 1:121:00Ρενεσάνς Μον - Βερλέν 5:0
ΒΕΛΓΙΟ: Πλέι οφ 2ης Κατηγορίας Ερασιτεχνών - Πλέι Οφς
16:00Σερκλ Μπριζ 2 - Μαλίν 2 1:021:00Χάσελτ - Νινόβ 1:0
ΒΕΛΓΙΟ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Επίπεδο Νικητών
14:30Λίβεν Γ - Σταντάρ Λιέγης Γ 0:117:15Μπριζ Γ - Γκενκ Γ 1:0
19:30Άντερλεχτ Γ - Γάνδη Γ 5:2
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Λίγκα FUTVE - Απερτούρα - Κουαντρανγκουλάρ
23:00Μετροπολιτάνος - Λα Γκουαΐρα 2:1ΒΙΕΤΝΑΜ: Β. Λιγκ 2
12:00Ντονγκ Θαπ - Χουέ 2:213:00Ντα Νανγκ - Λονγκ Αν 3:0
13:00Ντονγκ Ναϊ - TTBD Που Ντονγκ 0:1
13:00Χόα Μπιν - Μπα Ρία Βουνγκ Τάου 1:0
ΒΙΕΤΝΑΜ: Εθνικό Πρωτάθλημα Γυναικών
12:00Τάι Νγκουιέν Γ - Χο Τσι Μινχ Σίτι Γ 1:312:00Χο Τσι Μινχ Σίτι 2 Γ - Σον Λα Γ 2:1
ΒΟΛΙΒΙΑ: Επαγγελματική Κατηγορία - Κλαουζούρα
03:00Ρεάλ Τομαγιάπο - Σαν Χοσέ 2:022:00Σαν Αντόνιο Μπούλο Μπούλο - Γκουαμπίρα 3:2
00:30Όλγουέιζ Ρέντι - Μπλούμινγκ 1:0
ΒΟΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: 2. MFL
18:00Αρσίμι - Οσογκόβο 2:218:00Βάρνταρ Νεγκοτίνο - Νοβάτσι 2:1
18:00Καραορμάν - Σάσα 0:3
18:00Κοζούν Γκεβγκέλια - Ντετονίτ Πλατσκόβιτσα 0:0
18:00Μπέσα 1976 - Μπασκίμι 0:0
18:00Πέλιστερ - Πομπέντα 1:0
18:00Σκόπιε - Μπελάσικα 2:2
18:00Τέτεκς - Όχριντ 2:1
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: WWIN Λίγκα ΒσΕ
17:00Μπρίγιεκ - Βελέζ Μόσταρ 0:1ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - FBiH
18:00Γκοράζντε - Γιεντίνστβο Μπιχάτς 2:118:00Μλάντοστ DK - Μπανόβιτσι 1:1
18:00Μπράτστβο Γκρακάνιτσα - Κακανί 2:1
18:00Σέλικ Ζένιτσα - ΜΦΚ Σιμ Μπο 2:1
18:00Σταπτσάνιτσα - Γκράντατσα 1:0
18:00Τόμισλαβ - ΤΟΣΚ Τεσανί 1:0
18:00Χαντζίτσι - Γκραντίνα Σρεμπρένικ 1:0
ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ: Πρβα Λίγκα - RS
18:00Ζελιέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα - Λιούμπιτς Πρνιαβόρ 1:018:00Λάκτασι - Μόντριτσα 3:0
18:00Λέοταρ - Κοτζάρα 3:0
18:00Μρκόνιτς Γκραντ - Ράντνικ Μπιγελίνα 1:1
18:00Ντρίνα Ζβόρνικ - Κοζάρσκα Ντούμπιτσα 3:0
18:00Φάμος Βοϊκόβιτσι - Πρίγεντορ 2:0
20:00Σουτιέσκα Φόκα - Νεβέσινιε 0:0
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα - Κόνφερενς Λιγκ Όμιλος
17:00Αρντά - Μπότεφ Πλόβντιβ 2:1ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:30Λουντογκόρετς - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 3:1ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα
18:00Μαρίτσα Πλόβντιφ - Τσερνομόρετς Μπάλτσικ 0:218:00Μπντιν Βιντίν - Σπαρτάκ Πλέβεν 0:1
18:00Σπαρτάκ Βάρνα - Λίτεξ Λόβετς 2:1
18:00Τσερνομόρετς 1919 - ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 II 1:2
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Ανατολή
18:00Ασενόβετς - Ατλέτικ Κουκλέν 1:218:00Γιαμπόλ 1915 - Ροντόπα Σμολιάν 2:2
18:00Γκιγκάντ Σαεντινενί - Κάρνομπατ 4:0
18:00Λέφσκι Κάρλοβο - Χάσκοβο 0:4
18:00Μπερόε II - Νέσεμπαρ 0:3
18:00Ντιμίτροβγκραντ - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ II 1:0
18:00Σεκίροβο Ρακόφσκι - Ροζόβα Ντολίνα 4:0
19:00Σοζοπόλ - Σοκόλ Μάρκοβο 5:1
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Νότος-Δύση
18:00Βίρεν - Τσάβνταρ Ετροπόλ 3:018:00Κιουστεντίλ - Σλάβια Σόφιας 2 1:1
18:00Μίνιορ Πέρνικ - Βιτόσα Μπίστριτσα 1:0
18:00Μπάνσκο - Ομπορίστε 3:1
18:00Μπότεφ Ιχτιμάν - Ράζλογκ 4:2
18:00Ρίλσκι Σπόρτιστ - Χεμπάρ 2 3:1
18:00Σεπτέμβρη Σίμιτλι - ΤΣΣΚΑ Σόφιας II 2:0
18:00ΑναβολήΣεπτέμβρη Σόφια 2 - Κοστινμπρόντ -:-
18:00Σλιβνίσκι Γκερόι - Λέφσκι Σόφιας II 1:1
18:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 III - Μπάλκαν Μπότεβγκραντ 3:1
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Ανατολή
17:00Μπενκόφσκι - Φράτρια 1:517:00Ρίλτζι - Ουστρέμ Ντοντσέβο 4:1
17:00Σβετκάβιτσα - Ντούναβ Ρούσε II 2:1
17:00Τσέρνο Μόρε Βάρνα II - Σεπτέμβρι Τερβέλ 2:1
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: 3η Κατηγορία - Βορράς-Δύση
18:00Ακαντέμικ Σβιστόφ - Παβλικένι 7:018:00Βιχάρ Σλαβιάνοβο - Γιουβέντους Μάλτσικα 2:1
18:00Λέφσκι - Μπορούνα 2:0
18:00Λοκομοτίβ Γκόρνα - Έταρ II 3:0
18:00Μέζντρα - Σεβλιέβο 0:0
18:00Ντούναφ Λομ - Μπότεφ Βράτσα II 0:3
18:00Παρτιζάν Τσερβέν Μπριάγκ - Ντρένοβετς 0:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Α
22:00Φλαμένγκο - Κορίνθιανς 2:023:00ΑναβολήΚριτσιούμα - Kουιάμπα -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β
01:00Νοβοριζοντίνο - Τσεάρα 0:303:30CRB - Τσαπεκοένσε 2:0
03:30Γκόιας - Ιτουάνο 2:0
23:00Αμαζόνας - Σάντος 1:0
23:00Γκουαρανί - Μποταφόγκο SP 2:0
23:00Οπεράριο - Πόντε Πρέτα 1:1
23:00Σπορ Ρεσίφε - Μπρούσκε 4:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C - Πρώτη φάση
23:00ΑναβολήΣΕΡ Καγίας - Κονφιάνκα -:-23:00Τομπένσε - Σαμπάιο Κορρέα 1:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε D
21:00Γιακουιπένσε - Χουαζεϊρένσε 2:121:00Ιπόρα - Κρατς Γκόου 1:1
21:00Σάντα Κρουζ ντε Νατάλ - Αμέρικα-ΡΝ 3:2
21:30ΑναβολήΑβενίντα - Νόβο Χαμπούργκο -:-
22:00Ιγκουατού - Ατλέτικο Σεαρένσε 1:0
22:00Ιντερνασιονάλ ντε Λιμέιρα - Άγκουα Σάντα 1:0
22:00Κάπιταλ FC - Ανάπολις 1:2
22:00Πετρολίνα - Ιταμπαϊάνα 0:2
22:00Σεργκίπε - Ρετρό 1:3
23:00Αγκουιά Ντε Μαραμπά - Καμέτα 1:1
23:00Πούσο Αλέγκρε - Πατροτσινένσε 4:1
23:00Ρεάλ Νοροέστε - Σέρα 0:0
23:00Ρίβερ-ΠΙ - ΑΕ Άλτος 1:1
23:00Χουμαΐτα - Ρίο Μπράνκο 1:2
23:30ΣΑΟ Ραϊμούντο RR - Τρεμ 1:2
23:30Χέρτσιλιο Λουζ - Κονκόρντια 1:1
00:00Σάο Ζοσέ EC - Σάντο Αντρέ 0:0
00:00ΑναβολήΤσιανόρτε - Μπραζίλ ντε Πελότας -:-
00:30Πορτουγκέζα - Νόβα Ιγκουάτσου 1:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκάουτσο 2
23:00ΑναβολήEC Κρουζέιρο - Γκάουτσο -:-23:00ΑναβολήGE Γκλόρια - Εσπορτίβο -:-
23:00ΑναβολήΛαγεαντένσε - GE Μπάγκε -:-
23:00ΑναβολήΜονσούν - Ίντερ Σάντα Μαρία -:-
23:00ΑναβολήΜπραζίλ ντε Φαρουπίλα - Βερανόπολις -:-
23:00ΑναβολήΠάσο Φούντο - Φρεντερικένσε -:-
23:00ΑναβολήΣάο Γκάμπριελ - Πελότας -:-
23:00ΑναβολήΦούτβιντα - Άιμορε -:-
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκοϊάνο 2
21:30Ουβιντορένσε - Σάντα Ελένα 2:021:30Σέντρο Οέστε - Γκρέμιο Ανάπολις 0:2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ματογκροσένσε 2
22:00ΑναβολήΠοκόν - Παουλιστάνο -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μινέιρο 2
01:30Ντεμοκράτα ΣΛ - Τούπι-ΜΓ 4:021:30Νασιονάλ ντε Μουριάε - Βαλεριόντοτσε 4:4
22:00Καλντένσε - Ουνιάο Ρεκρεατίβα Τραμπαλαντόρες 0:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε 2
22:00Παραναβάι - ΑΑ Ιγκουάτσου 4:100:00Γκρέμιο Μαρινγκά - Ρίο Μπράνκο PR 1:4
00:30Παρανά - Απουκαράνα 3:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα Β - Πρώτη φάση
21:00Atletico Mogi - Μαουαένσε 0:021:00Μανθικουέιρα - Ουνιάο Μόγκι 1:2
21:00Μάουα - Έκους 0:0
21:00Τάναμπι - Ολίμπια 1:1
21:00Φλαμένγκο ΣΠ - Παουλίστα 0:1
22:00Ίντερ ντε Μπεμπεντούρο - ΑΕΑ Αρακατούμπα 0:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Ροραϊμένσε - Δεύτερη φάση
23:00Ρεάλ Σάο Λουίζ - Ατλέτικο Ρίο Νέγκρο 2:101:00Γκρέμιο Ατλέτικο Σαμπάιο - Ατλέτικο Ροράιμα 6:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα ντο Μπραζίλ
03:00ΑναβολήΙντερνασιονάλ - Γιουβεντούντε -:-ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Κόπα Εσπίριτο Σάντο - Πρώτη φάση
21:00Βιγιαβελένσε - Σπορτ-ΕΣ 1:121:00Βιτόρια - Ντεσπορτίβα Φεροβιάρια 0:0
21:00Λιναρές - Πόρτο Βιτόρια 2:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπαϊάνο U20
14:00SSA U20 - Λεόνικο U20 2:015:00Μπαΐα Ντε Φέιρα U20 - Κατουένσε U20 2:1
16:00Βιτόρια U20 - Καμακαριένσε U20 3:0
21:00Αλαγκόινας U20 - Γιπιράνγκα U20 2:1
21:00Γκραπιούνα U20 - Μπαρτσελόνα U20 2:0
21:00Ιταμπούνα U20 - Κονκουίστα U20 0:2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλιένσε U20
15:00Κάπιταλ ΝΦ U20 - Σεϊλάντια U20 2:116:00Μπραζιλιένσε U20 - Καναά U20 2:2
17:00Λουτζιάνια U20 - Γκρέμιο Βαλπαραΐσο U20 1:3
21:00Μποταφόγκο ΝΦ U20 - Τσεϊλαντένσε U20 2:1
21:00Παρανόα U20 - Ρεάλ Μπραζίλια U20 0:1
21:00Πλαναλτίνα U20 - Ουναΐ DF U20 3:0
21:00Σαμαμπαϊά U20 - Λεγκιάο U20 7:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καπίζαμπα U20 - Πλέι Οφς
21:00Νόβα Βενέτσια U20 - Ρίο Μπράνκο ES U20 0:0ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Καταρινένσε U20
23:00Χέρτσιλιο Λουζ U20 - Σαπεκοένσε-ΣΚ U20 3:221:00Ίντε ντε Λάγκες U20 - Μαρτσίλιο Ντίαζ U20 0:3
21:00Μπάρα U20 - Τζόινβιλ U20 4:0
21:00Νακάο U20 - Κριτσιούμα U20 0:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Γκοϊάνο U20
21:30Βίλα Νόβα U20 - Ιταμπεράι U20 4:221:30Γιαταϊένσε U20 - Τσεράντο U20 2:1
21:30Γκόιας U20 - Απαρετσίντα U20 2:0
21:30Γκουαναμπάρα Σίτι U20 - Γκουάπο Μ19 U20 2:0
21:30Ρόιαλ U20 - Απαρετσιντένσε U20 0:0
21:30Τριντάντε U20 - Γκοϊανιένσε U20 1:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μινέιρο U20
16:00XV de Novembro U20 - Κοϊμπρα U20 0:516:00ΑΘλέτικ Κλαμπ U20 - Ατλέτικο Μινέιρο U20 1:0
16:00Τρες Κορακόες U20 - Μπόστον Σίτι U20 0:1
16:30Futgol U20 - Σανταριτένσε U20 3:0
21:00Αμέρικα ΜΓ U20 - Μπετίμ U20 2:0
21:00Ίντερ ντε Μίνας U20 - Κοντατζέμ U20 1:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παραναένσε U20 - Πρώτη φάση
21:30Αραπόνγκας U20 - Αζούριζ U20 2:1121:30Γκρέμιο Μαρινγκά U20 - Αραουκάρια U20 0:8
21:30Μπατέλ U20 - Ρολάντια U20 1:1
21:30Τσιανόρτε U20 - Λοντρίνα U20 1:4
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Παουλίστα U20 - Πρώτη φάση
21:00EK Σάο Μπερνάρντο U20 - Κορίνθιανς U20 0:121:00Γκουαρούλος U20 - Παλμέιρας U20 0:7
21:00Παουλίνια U20 - Μπραγκαντίνο U20 0:3
21:00Ρεφερέντσια U20 - Σάο Πάολο U20 0:3
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Περναμπουκάνο U20 - Πρώτη φάση
16:00Ίμπις Σπορτ Κλαμπ U20 - ΚΑ Πόρτο U20 2:021:00Γιάγκουαρ U20 - Σάντα Κρούζ U20 0:2
21:00Ναούτικο U20 - Αγκούια U20 6:2
21:00Σεντράλ U20 - Σέντρο Λιμοεϊρένσε U20 3:2
21:00Σπορ Ρεσίφε U20 - Μπέλο Ζαρντίμ U20 4:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Γυναικών
21:00Παλμέιρας Γ - Σάντος Γ 6:021:00Ρεάλ Μπραζίλια Γ - Ατλέτικο Μινέιρο Γ 3:1
23:00Μπραγκαντίνο Γ - Φεροβιάρια Γ 0:1
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α2 Γυναικών
21:00Ατλέτικο Παραναένσε Γ - Ντότσε Μελ Γ 3:021:00ΑναβολήΜπαΐα Γ - Γιουβεντούντε Γ -:-
21:00Σπορ Ρεσίφε Γ - 3Β ντα Αμαζόνια Γ 2:2
21:00Φορταλέζα Γ - Ρεσάντο Γ 7:0
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Μπραζιλέιρο Α3 Γυναίκες
01:00Βιτόρια Γ - Ακάουα Γ 5:121:00Βάσκο Ντε Γκάμα Γ - Πίντα Φεροβιάρια Γ 4:0
21:30Βίλα Νόβα Γ - Παραΐσο Γ 2:2πέν.
21:30ΑναβολήΚοριτίμπα Γ - Μπραζίλ ντε Φαρουπία Γ -:-
22:00Ακάο Γ - Σομπραντίνο Γ 2:1
ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 1ος όμιλος
19:00Αλέ - Τουλούζ II 2:119:00Αντρεζιού - Γκράζε 1:3
19:00Ζούρα Σούντ - Μπουργκουάν Ζαλιό 3:1
19:00Θονόν-Εβιάν - Ομπανιέ 1:1
19:00Τουλόν - Λε Πι-εν-Βελαΐ 1:1
19:00Φρεϊού - Σαμαλιέρ 4:1
19:00Χιέρες - Κάννες 1:1
ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 2ος όμιλος
19:00Λα Ρος - Τρελισάκ 5:119:00Λε Χερμπιέρ - Λίμπουρν 2:2
19:00Μπεργκεράκ - Αβουάν 1:1
19:00Παρί 13 Ατλέτικο - Μπλουά 3:0
19:00Ρομοραντίν - Ανγκουλέμ 3:1
19:00Σαουμούρ - Ανζέρ II 2:1
19:00Σεντ Πριβέ - Μπούρζ 18 0:1
ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 3ος όμιλος
19:00Βιρουά - Μπαστιά-Μποργκό 2:319:00Λοριάν II - Ντινάν Λεόν 1:1
19:00Ομπερβιγιέ - Γκράνιβιλ 2:0
19:00Ρασίνγκ Κλαμπ ντε Φρανς - Γκινγκάμπ II 2:0
19:00Σαμπλί - Μποβέ 1:1
19:00Σεντ-Μαλό - Μπουλόν 3:0
19:00Στάντε Μπριοσίν - Σατομπριάντ 0:0
ΓΑΛΛΙΑ: 2η Εθνική Κατηγορία - 4ος όμιλος
19:00Αγκουενό - Μπομπινί 93 2:219:00Βασκεχάλ - Κολμάρ 2:1
19:00Μπίεσχαϊμ - Κρετέιγ 0:1
19:00Οσέρ II - Μπουργκ εν Μπρες 2:0
19:00Σεντ Κουεντίν - Φουριανί Αγκλιάνι 1:1
19:00Φινιέ-Ολνογιέ - Μπεσανσόν 1:0
19:00Φλερί -Μεροζίς - Μακόν 1:1
ΓΑΛΛΙΑ: 1η Κατηγορία - Γυναίκες - Πλέι Οφς
22:00Παρί Σεντ Ζερμέν Γ - Παρίσι Γ 3:2πέν.ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία
14:00Νυρεμβέργη - Έλβερσμπεργκ 3:014:00Σάλκε - Χάνσα Ρόστοκ 2:1
14:00Χέρτα Βερολίνου - Καϊζερσλάουτερν 3:1
21:30Χόλσταϊν Κίελ - Φορτούνα Ντίσελντορφ 1:1
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 3η Κατηγορία
15:00Αρμίνια Μπίλεφελντ - Χάλεσκερ 0:015:00Βικτόρια Κολωνίας - Ρέγκενσμπουργκ 1:1
15:00Ίνγκολσταντ - Λούμπεκ 6:1
15:00Μπορούσια Ντόρτμουντ II - Ούλμ 1846 1:2
15:00Ουντερχάκινγκ - Ντιναμό Δρέσδης 1:2
17:30Μανχάιμ - Σαντχάουσεν 4:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βορρά
14:00Αννόβερο 96 II - Εϊμσμπούτελερ 5:017:00Γιέντελο - Σπελ-Βένχαους 3:2
19:00Ντροχτέρσεν / Άσελ - Κίλια Κιέλ 5:1
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Δύση
15:00Άλεν - Γκλάντμπαχ II 2:315:00Γκούτερσλο - Κολωνία II 0:3
15:00Μποσόλτ - Βούπερταλ 1:0
15:00Ντάρεν - Άαχεν 4:1
15:00Φορτούνα Κολωνίας - Σάλκε 04 II 1:1
15:00Φορτούνα Ντίσελντορφ II - Ροντινγκχάουζεν 3:1
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Νοτιοδυτική Ρετζιοναλίγκα
15:00VfR Άαλεν - Βάλντορφ 1:115:00Άιντραχτ Φρανκφούρτης II - Στουτγκάρδη II 1:3
15:00Έσεν Κάσελ - Κόμπλεντζ 1:0
15:00Κίκερς Στουτγκάρδης - Φρίμπεργκ 1:0
15:00Μάιντζ II - Όφενμπαχ 3:0
15:00Σκοτ Μάιντζ - Μπάλινγκεν 7:0
15:00Στάινμπαχ Χάιγκερ - Χόμπουργκ 08 1:2
15:00Φούλντα-Λενέρζ - Μπάχλινγκερ 3:0
15:00Χόφενχαϊμ II - FSV Φρανκφούρτη 0:1
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας
15:00Άνσμπαχ 09 - 1. Σβέινφουρτ 3:115:00Άουγκσμπουργκ II - Μπάμπεργκ 3:0
15:00Άουμπσταντ - Ασκάφενμπεργκ 1:0
15:00Βίλτζινγκ - Τουργκούτσου Μονάχου 7:0
15:00Γκρόιτερ Φιρτ II - Μπάγερν Μονάχου II 1:2
15:00Ιλερτίσεν - Μπάκμπαχ 1:2
15:00Σάλντινγκ - Βούρτζμπεργκερ Κίκερς 0:3
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα NOFV-Βόρεια
14:00ΤΒ Βερολίνου - Λίχτενμπεργκ 0:415:00Ρόστοκερ - ΡΣΒ Άιντραχτ 2:6
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: NOFV-Ομπερλίγκα Σούντ
15:00Άρνσταντ - Λουντβιγκσφέλντερ 4:315:00Μπισοφσβέρνταερ - Χέιλ 4:2
15:00Πλόεν - Κρίεσχοφ 4:1
15:00Σάντερσντορφ - Άουερμπακ 2:3
15:00Φρέιταλ - Μότορ Μάριενμπεργκ 1:0
15:00Χάλμπερσταντ - Μάγκντεμπεργκ II 3:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Σλέσβιγκ-Χόλστιν
14:30Βέιτσε-08 II - Λούμπεκ II 1:114:30Μπόρντεσολμ - Πρέζεν Ρέινφελντ 1:3
16:00Ντορνμπρέιτε Λουμπέκ - Νόρντμαρκ Σάτρουπ 1:2
16:00Χόχενβεστεντ - Χέιντερ 1:1
17:00Όλντενμπουργκ - Άικεντε 1:3
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Αμβούργου
14:00Ντούνεμπεργκ - Νιεντόρφερ 0:916:00Μπουχόλτζ 08 - Χαρκσέιντε 4:2
16:00Σασέλ - Ρούγκενμπέργκεν 3:3
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Βρέμης
16:00BTS Νέσταντ - Βέρντερ Βρέμης II 1:216:00Βάταν Βρέμης - Βολτμερσχάουζεν 2:1
16:00Γκιστεμούντερ - OSC Μπρεμερχάβεν 5:2
16:00Λέχερ - Μπλόκντιεκ 1:1
16:00Μπλούμενταλερ - Κόμετ Άρστεν 4:2
16:00Όμουντ-Βέγκεσακ - Ουνιόν Βρέμης 3:2
16:00Ομπερνόιλαντ - Μπρινκούμερ 2:2
16:00Χεμελίνγκεν - Τούρα Βρέμης 1:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Κάτω Σαξονίας
15:00Μέπεν II - Σόνινγκεν 1:116:00Ντέλμενχορστ - Αρμίνια Αννόβερο 3:0
16:00Ράμλινγκεν-Ελερχάουζεν - Λούπο-Μαρτίνι Βόλφσμπουγκ 0:5
17:00Άιντραχτ Τσέλε - Ρέντεν 3:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Χέσεν
16:00Αλτζενάου - Γκίεσεν 0:216:00Βαλντγκίρμες - Χανάου 3:1
16:00Βέιντενχαουζεν - Μάρμπουργκ 3:1
16:00Έρλενσι - Φρίεντμπεργκ 0:3
16:00Ντιετκίρχεν - Βικτόρια Γκρίεσχαϊμ 1:2
16:00Φέρνβαλντ - Μπαουτανάλ 3:0
18:00Χανάουερ - Στέινμπαχ 3:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Ρέινλαντ-Πφαλτζ/Σάαρ
15:00Άιντραχτ Τριέρ - Πιρμασένς 2:215:00Βορμάτια Βορμς - Άουερσμαχερ 2:0
15:30RW Κόμπλεντζ - Πφέντερσχαϊμ 5:0
16:30Ένγκερς - Μορλάουτερν 1:3
16:30Καϊζερσλάουτερν II - Ντίεφλεν 3:2
16:30Κάρμπαχ - Ντούντενχοφεν 2:1
16:30Μέχτερσχαϊμ - Γκόνσενχαϊμ 1:1
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Βορράς
15:00Γκέμπενμπαχ - Άμπτσουιντ 4:515:30Ρέγκενσμπουργκ II - Κόμπουργκ 6:0
16:00Βούρζμπουργκ - Μπάγερν Χοφ 0:4
18:30Αμερτάλ - ΑΤΣΒ Ερλάνγκεν 3:1
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα Μπάγερν Νότος
15:00Λάντσμπεργκ - Πιπινσριέντ 4:015:00Μόναχο 1860 II - Κιρσανσέρινγκ 3:1
15:00Νταϊσενχόφεν - Σοντχόφεν 1:1
15:00Νταχάου - Γκάντελφίνγκεν 2:1
15:00Ράιν/Λεχ - Κότερν-Σεντ Μανγκ 2:0
15:00Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ - Έρλμπαχ 1:2
16:30Νόρντλινγκεν - Ισμάνινγκ 0:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Βορράς
14:00Αμβούργο U19 - Σαν Πάουλι U19 3:214:00Βόλφσμπουργκ U19 - Μέπεν U19 5:0
14:00Γιένα U19 - Ουνιόν Βερολίνου U19 1:2
14:00Λειψία U19 - Βέρντερ Βρέμης U19 2:2
14:00Ντιναμό Δρέσδης U19 - Χέρτα U19 2:2
14:00Όσναμπρικ U19 - Μπραουνσβάιγκ U19 4:0
14:00Χάνσα Ροστόκ U19 - Αννόβερο U19 3:2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Νότος
12:00Άιντραχτ Φρανκφούρτης U19 - Μόναχο 1860 U19 1:112:00Σαντχάουσεν U19 - Καϊζερσλάουτερν U19 2:4
14:00Άουγκσμπουργκ U19 - Νυρεμβέργη U19 1:2
14:00Γκρόιτερ Φιρτ U19 - Ίνγκολσταντ U19 0:2
14:00Στουτγκάρδη U19 - Μπάγερν Μονάχου U19 7:2
15:00Χάιντενχαϊμ U19 - Καρλσρούη U19 0:3
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Τζούνιορ Μπούντεσλιγκα Δύση
14:00Αρμίνια Μπίλεφελντ U19 - Αλεμάνια Άαχεν U19 0:114:00Βερλ U19 - Μπόχουμ U19 1:3
14:00Βουπερτάλερ U19 - Γκλάντμπαχ U19 0:6
14:00Μπάγερ Λεβερκούζεν U19 - Βικτόρια Κολωνίας U19 1:2
14:00Ντούισμπουργκ U19 - Κολωνία U19 4:1
14:00Πάντερμπορν U19 - Ντόρτμουντ U19 2:1
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπούντεσλιγκα - Γυναίκες
13:00SGS Έσσεν Γ - Κολωνία Γ 2:115:00Ντούισμπουργκ Γ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Γ 1:3
ΓΕΩΡΓΙΑ: Crystalbet Ερονβούλι Λίγκα
20:00Ντιναμό Μπατούμι - Τελαβί 1:1ΓΕΩΡΓΙΑ: Ερονβούλι Λίγκα 2
15:30Μπόλνισι - Ντουσέτι 0:016:00WIT Γεωργίας - Λοκομοτίβι Τιφλίδας 3:0
17:00Δυναμό Τιφλίδας 2 - Κόμπι 4:1
18:00Σπαέρι - Γκαρέγι Σαράγεβο 1:2
19:00Στούρμι - Ρουστάβι 1:1
ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ: Νάσιοναλ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:30Μάντσεστερ 62 - Γιουρόπα Πόιντ 1:3ΓΚΑΝΑ: Ντιβίζιον Ουάν Λιγκ
18:00Μάανα - Νόρδερν Σίτι 2:218:00Οκβάβου Γιουνάιτεντ - Γκόλντεν Κικ 1:0
ΓΚΑΝΑ: Γκανάιαν Καπ
18:00Νσοατρεμάν - Λέγκον Σίτιζ 2:1ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς
00:00Ντεπορτίβο Μίθκο - CSD Μιουνισιπάλ 0:0ΓΟΥΙΝΕΑ: Λιγκ 1
19:00Λούμπα - Μίλο 1:219:00Χάφια - Ασάντι 2:0
ΓΡΕΝΑΔΑ: Πρέμιερ Ντιβίζιον
23:00Παραντάις - Φοντενόι 1:023:00ΑναβολήΣΑΜ Σπάρτανς - Φοντενόι -:-
23:00ΑναβολήΧαρντ Ροκ - Κουήνς Παρκ Ρέιντζερς -:-
ΔΑΝΙΑ: 1η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Σοντερίσκε - Άαλμποργκ 1:0ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ Προβιβασμού
15:00Άαρχους Φρέμαντ - AB Κοπεγχάγη 1:015:00Μίντλφαρτ - Νίκομπινγκ 2:0
ΔΑΝΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού
14:45ΦΑ 2000 - Θίστεντ 4:215:00Σκίβε - HIK Χέλερουπ 4:0
15:00Φρεμάντ Αμάγκερ - Μπράμπραντ 2:1
ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία - Γκρούπ Υποβιβασμού
14:00Βέιγκααρντ - Βανλόσε 1:015:00Γιούνγκ Μπόιζ - Λάισενγκ 4:2
15:00Σφμ-Ούρε - Χόλστεμπρο 2:1
ΔΑΝΙΑ: 3. Κατηγορία - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:00Ισόι - VSK Άαρχους 3:1ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών - Γκρουπ υποβιβασμού
15:00Άαλμποργκ Γ - Οντένσε Q Γ 0:115:00Νάεστβεντ Γ - Έστερμπρο Γ 1:0
15:30B93 Γ - Θίστεντ Γ 4:0
ΔΑΝΙΑ: Ελιτντιβίζιονεν Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:00Κόγκε Γ - Μπρόντμπι Γ 2:016:00Άαρχους Γ - Νόρντζελαντ Γ 1:1
ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ: LDF
23:00Ατλάντικο - Ατλέτικο Παντόγια 2:023:00Τσιμπάο - Μόκα 0:0
ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Λίγκα Προ - Πρώτη φάση
03:00Ντεπορτίβο Κουέντσα - Κουμπαγιά 2:121:00Ιμπαμπούρα - Λιμπερτάδ 4:2
23:30Μακάρα - Μουσούκ Ρούνα 0:0
ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ - Γκρούπ Υποβιβασμού
21:30Λωζάν Ούκι - Ιβερντόν 3:1ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
21:30Γιουνγκ Μπόιζ - Λουγκάνο 0:1ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ
19:00Ξαμάξ - Βαντούζ 1:119:00Τούν - Σαφχάουζεν 3:0
ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λιγκ
17:00Λουγκάνο II - Βασιλεία II 2:417:00Μπαβουά - Σεντ Γκάλεν II 1:2
17:00Μπουλέ - Παραντίσο 1:2
17:00Μπρούλ - Μπρεϊτενρέιν 3:2
18:00Ετουάλ-Καρούζ - Γιουνγκ Μπόιζ II 2:1
18:30Κριέν - Μπιέλ Μπιέν 0:2
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 1
16:00Μεϊρίν - Σιόν II 2:116:00Πορταλμπάν - Βεβέι 0:5
18:00Γκραντ-Σακονέ - Πούλι 3:1
18:00Εσαλένς - Λε Σο-Ντε-Φοντς 3:3
18:00Ιβερντόν II - Λα Σαράζ-Έκλεπλενς 4:0
18:30Σενουά - Μόνθεϊ 5:2
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 2
18:00Μούτενζ - Ροτκρούζ 3:019:00Εμενμπρούκ - Μπάσεκορτ 0:2
19:00Κουρτετέλ - Σολοτούρν 0:3
19:00Μούρι - Κένιζ 1:2
ΕΛΒΕΤΙΑ: 1.Λίγκα Γκρούπ 3
17:00Βέτσβιλ-Μπονστέτεν - Μπάλτζερς 2:017:00Γιάνγκ Φέλοουζ Γιουβέντους - Φρέιενμπαχ 2:2
17:00Έσεν - Ουζβίλ 3:2
17:00Κρεουζλίνγκεν - Λινθ 2:1
17:00Τούγκεν - Χονγκ 2:0
18:00Μεντρίσιο - Γκρασχόπερ II 1:2
18:00Ταβερνέ - Κόσοβα 1:1
ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Γκρουπ υποβιβασμού
18:30Τούν Γ - Σιόν Γ 2:1ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Κατάταξη Πλέι Οφς
17:00Ααράου Γ - Γκρασχόπερ Γ 0:517:00Λουκέρνη Γ - Σεν Γκάλεν Γ 0:6
ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών - Πλέι Οφς
19:00Βασιλεία Γ - Ζυρίχη Γ 1:2ΕΛΛΑΔΑ: Α Κατηγορία Γυναίκες
13:45ΠΑΟΚ Γ - ΟΦΗ Γ 3:0ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα
14:30Φλόρα - Πάρνου Βάπρους 0:117:00Κουρεσάαρε - Ταμέκα 0:0
ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα
12:30Πάιντε Λιναμισκόντ U21 - Ταμπασαλού 3:019:00Ταλίν - Ταλίνα Κάλεφ U21 3:2
19:00Τάρτου Βέλκο - Χάριου Λάαγκρι 0:2
ΕΣΘΟΝΙΑ: Μέιστριλιγκα Γυναίκες
12:30Ταμέκα Τάρτου Γ - Αραράτ Γ 3:1ΕΣΟΥΑΤΙΝΙ: Πρέμιερ Λιγκ MTN
16:00Γιάνγκ Μπάφαλοουζ - Μαντλένια 5:116:00Γκρην Μάμπα - Ρέιντζερς 3:0
16:00Μαντζίνι Ουόντερερς - Μπαμπάνε Χαϊλάντερς 1:6
16:00Μαντζίνι Σι Μπερντς - Ρόιαλ Λέοπαρντς 1:1
16:00Μονένι Πάιρατς - Ιλόβο 3:1
16:00Μπαμπάνε Σουάλοουζ - Εζουλβίνι 1:0
16:00Ντένβερ - Νσινγκίζινι Χότσπερς 0:1
ΕΥΡΩΠΗ: Πρέμιερ Λιγκ (Κριμαία)
15:00ΓΦΚ Γιάλτα - Γκβαρντίγια 3:016:00TSK Σιμφερόπολ - Σπάρτα-ΚΤ 3:1
16:00Ινκομπόρτ - Αλούστα-Κριμαία 4:2
16:00Όσεαν Κερχ - Κιζιλτάς 3:1
ΕΥΡΩΠΗ: EURO U17 - Γυναίκες
16:30Γαλλία U17 Γ - Αγγλία U17 Γ 0:116:30Νορβηγία U17 Γ - Σουηδία U17 Γ 2:0
ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ: Πρέμιερ Σόκερ Λιγκ
16:00Γιαντά - CAPS Γιουνάιτεντ 0:116:00Γκρινφιούλ - ZPC Καρίμπα 1:0
16:00Μπουλαβάγιο Τσιφς - Τσίκεν Ιν 0:0
16:00Σίμπα Μπόρα - Νγκέτζι Πλάτινουμ 2:1
ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ: 1η Κατηγορία
17:05Αλ Ουρούμπα - Αλ Νταφρά 3:117:05Γκαλφ Γιουνάιτεντ - Αμπτάλ Χίροουζ 3:3
17:05Ντιμπά Αλ Φουιαρά - Μασαφί 1:1
ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ
02:00Λουντούν Γιουνάιτεντ - Ελ Πάσο 0:200:00Ντιτρόιτ - Φοίνιξ Ράιζινγκ 1:1
ΗΠΑ: MLS Next Pro
00:00Ίντερ Μαϊάμι II - Τσατανούγκα 1:203:00Χάντσβιλ Σίτι - Τορόντο II 0:1
05:30Πόρτλαντ Τίμπερς 2 - Τακόμα Ντεφάιανς 4:1
ΗΠΑ: USL Λιγκ 2
02:00Λουιζιάνα - Μπλου Γκους 3:121:00Φιλαδέλφεια Λόουν Σταρ - Ουέστ Τσέστερ Γιουνάιτεντ 0:5
ΗΠΑ: ΝΙΣΑ
21:00Τζόρτζια Λάιονς - Μίτσιγκαν Σταρς 4:1ΗΠΑ: USL Λιγκ Ουάν Καπ
20:00Σάρλοτ Ιντιπέντενς - Φόργουορντ Μάντισον 1:200:00Ουάν Νόξβιλ - Νόρδερν Κολοράντο 1:5
ΗΠΑ: NWSL Γυναίκες
03:00Ρασίνγκ Λούισβιλ Γ - Ουάσινγκτον Γ 1:2ΙΑΠΩΝΙΑ: J1 Λιγκ
08:00Άλμπιρεξ Νιγκάτα - Ουράβα 2:408:00Γιούμπιλο Ιβάτα - Σάγκαν Τόσου 0:3
08:00Κυότο - Φουκουόκα 2:3
09:00Καβασάκι - Σαπόρο 3:0
09:00Σονάν - Ματσίδα Ζέλβια 0:0
10:00Ναγκόγια - Γκάμπα Οσάκα 0:1
10:00Σερέζο Οσάκα - Βίσσελ Κόμπε 1:4
11:00Τόκυο - Κασίβα 3:3
ΙΑΠΩΝΙΑ: J2 Λιγκ
08:00Βεγκάλτα Σεντάι - Κουσάτσου 2:108:00Σιμίζου - Καγκοσίμα Γιουνάιτεντ 4:0
ΙΑΠΩΝΙΑ: WE Λιγκ Γυναικών
08:00Σαϊτάμα Γ - Μπελέτζα Γ 1:208:00Χιροσίμα Γ - Ομίγια Γ 0:2
ΙΑΠΩΝΙΑ: Ναντεσίκο Λιγκ Γυναικών
07:00Εχίμε Γ - Χαριμάου Αλμπίον Γ 2:007:00Νιταϊντάι Γ - Σιζουόκα Μπονίτα Γ 1:5
07:00Τακατσούκι Σπεράντζα Γ - Κουνοΐτσι Γ 1:2
08:00Όρτσα Καμογκάβα Γ - Γιοκοχάμα Σίγκαλς Γ 0:0
ΙΡΑΝ: Προ Λιγκ (Χαλίτζ Φαρς)
16:45Σαμς Αζάρ Καζβίν - Μαλαβάν 1:017:20Μες Ραφσανιάν - Σεπαχάν 1:1
17:50Χαβαντάρ - Περσέπολις 0:2
18:00Αλουμίνιουμ Αράκ - Σανάτ Ναφτ 1:1
18:20Τερακτόρ-Σαζί - Σίριαν 2:0
ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Γυναικών
17:00ΝΛΡ Ουέιβς Γ - Σέλμπουρν Γ 0:319:00Κορκ Σίτι Γ - Σάμροκ Ρόβερς Γ 2:1
19:00Τρίτι Γιουνάιτεντ Γ - Πίμαουντ Γ 0:1
21:00Σλάιγκο Ρόβερς Γ - Μποέμιανς Γ 0:0
21:30Άθλοουν Γ - Ουέξφορντ Γ 1:0
ΙΣΛΑΝΔΙΑ: Μπέστα-ντέιλντ Κάρλα
17:00Ακράνες - Βέστρι 3:020:00Βαλούρ - Ακουρέρι 3:1
ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία
17:00Βόλσουνγκουρ - Σέλφος 0:117:00Γκαρνταμπάερ - Χάουκαρ 0:1
17:00Φιαρνταμπίγκντ/Λέικνιρ - Όλαφσβικ 2:2
18:00Βόγκαρ - Χότουρ/Χούγκιν 1:1
19:00Αεγκίρ - Φιαλαμπίγκντ 3:1
19:00Κορμάκουρ/Χβοτ - Ρέινιρ 1:3
ΙΣΠΑΝΙΑ: LaLiga2
15:00Σανταντέρ - Μιραντές 1:017:15Σπόρτινγκ Χιχόν - Ανδόρα 5:2
17:15Φερόλ - Αλκορκόρν 2:1
19:30Βαγιαδολίδ - Εσπανιόλ 0:0
22:00Λεβάντε - Εϊμπάρ 2:2
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1
17:00Ταραζόνα - Σαμπαντέλ 3:118:00Λούγκο - Κορνέγια 3:1
19:00Ταραγόνα - Λογκρόνς 2:1
20:00Θέλτα Βίγκο Β - Ράγιο Μαϊανταχόντα 3:0
21:00Φουενλαμπράντα - Αρεντέιρο 0:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
20:00Μέριδα - Ιντερσίτι 3:020:00Ουέλβα - Αλγκετσίρας 3:0
21:00Κόρδοβα - Σανλουκουένιο 3:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεκούντα ΡΦΕΦ - Πλέι Οφ Προβιβασμού
19:00Γκουιχουέλο - Λογκρόνες 0:0ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1
18:00Αρθούα - Σίλβα 1:018:30Ατλέτικο Αρτέισο - Μπεργκαντίνος 0:2
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2
17:15Τουιλά - Μπάρτσια 2:2ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 3
18:00UD Σαμάνο - Εσκομπέντο 1:119:00Ατλέτικο Αλμπερίτσια - Τορίνα 0:0
19:00Βελάρντε - Βιμενόρ 0:3
19:00Γκουαρνίτζο - Σολάρες 4:2
19:00Καρτές - Τροπεζόν 1:1
19:00Κάστρο - Σιέτε Βίγιας 3:1
19:00Λαρέντο - Ρεβίγια 1:2
19:00Μπετζανά - Κολίντρες 1:0
19:00Ναβάλ Ρεϊνόζα - Ατλέτικο Μινέρος 1:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4
18:00Λεϊόα - Σαν Ιγκνάτσιο 3:319:00CD Βιτόρια - Πασάια 2:2
19:00Αλαβές Γ - Πορτουγκαλέτε 1:1
19:00Λαγκούν Ονάκ - Παντούρα 2:1
19:00Μπασκονία - Αναϊτασούνα 3:2
19:00Ντέουστο - Μπεασαΐν 1:0
19:00Ντουράνγκο - Τούρινγκ ΚΕ 2:3
19:00Ουρντουλίθ - Ορέρα Ονταρόα 1:3
19:30Ανόργκα - Ντέριο 2:3
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 5
17:00Ραπιτέντσα - Λ'Εσκάλα 1:218:30Μολερούσα - Περάλντα 1:1
19:00Βιλασάρ ντε Μαρ - Τόνα 2:0
19:00Καστελντέφελς - Γκράμα 1:2
19:00Μπανταλόνα - Σαν Κριστομπάλ 4:2
19:00Ολότ - Μοντανέσα 3:0
19:00Πρατ - Βιγιαφράνκα 3:0
19:00Ρες - Χιρόνα Β 0:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 6
13:00Βιγιαρεάλ Γ - Τορεγιάνο 1:017:00Πατακόνα - Μπουριάνα 1:2
20:15Καστελονένσε - Ατζενέτα 1:4
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 8
16:40Πονφεραντίνα Β - Αλμαζάν 1:317:00Κολέγκιος Ντιοτσεσάνος - Λεονέσα Β 0:2
18:00Λα Βιργκέν - Βιγιαράλμπο 1:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 11
13:00Ίμπιζα Ίσλαζ Πιτιουσάς - Μερκαντάλ 3:018:30Αλκούντια - Κολερένσε 5:1
18:30Λοσετένσε - Αρενάλ 3:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 12
23:00Βιλα Σάντα Μπριγκίντα - Ταμαρατσέιτε 3:318:45Λα Κουάντρα - Σάντα Ούρσουλα 2:1
19:00Αρούκας - Μαρίνο 2:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 13
11:00Ρεάλ Μούρθια Β - Ντεπορτίβο Μινέρα 2:419:30Μπαλσίκας Ατλέτικο - Ρασίνγκ Μούρθια 2:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 15
17:30Λερίνς - Μπετί Ονάκ 1:119:00Αρντόι - Τσαντρέα 0:1
19:00Καντολάγκουα - Ομπερένα 5:1
19:00Κορτές - Παμπλόνα 1:0
19:00Λαγκουνάκ - Χουάρτε 2:0
19:00Μπετί Κοζκόρ - Αλέσβες 2:1
19:00Μπιντεζάρα - Σούμπιζα 2:0
19:00Πένα - Εσκαμπάρτε 3:1
19:00Τσιρμπονέρο - Μπουρλάντες 0:1
ΙΣΠΑΝΙΑ: Τερτσέρα ΡΦΕΦ - Γκρουπ 17
19:00Ουτρίγιας - Καρινένα 1:119:45Ατλέτικο Μονζόν - Μπινεφάρ 2:0
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λίγκα Φ Γυναίκες
13:00Γρανάδα Γ - Μπέτις Γ 2:319:00Λας Πλάνας Γ - Λεβάντε Γ 1:1
22:00Ρεάλ Μαδρίτης Γ - Ατλέτικο Μαδρίτης Γ 2:3
ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:30Μακάμπι Χάιφα - Μακάμπι Τελ Αβίβ 0:1ΙΣΡΑΗΛ: Λιγκάτ χα'Αλ - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Μακάμπι Νετάνια - Χαποέλ Χαντέρα 1:218:00Μακάμπι Πέταχ Τίκβα - Χαποέλ Πέταχ Τίκβα 4:1
18:00Χαποέλ Ιερουσαλήμ - Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ 3:0
18:00Χαποέλ Τελ Αβίβ - Άσντοντ 0:2
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε C - Προβιβασμός - Πλέι Οφς
21:30Αταλάντα U23 - Λενάγκο Σαλούς 1:121:30Κασερτάνα - Οντάτσε Τσερινιόλα 0:0
21:30Περούτζια - Ρίμινι 0:0
21:30Ταράντο - Πικέρνο 0:0
21:30Τριεστίνα - Τζιάνα Ερμίνιο 1:1
22:00Πεσκάρα - Γιουβέντους U23 1:3
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D - Στάδιο Νικητών
17:00Καλντιέρο Τέρμε - Ουνιόν Κλοντιένσε 2:0ΙΤΑΛΙΑ: Σούπερ Καπ (Σέριε C)
19:00Γιούβε Στάμπια - Μάντοβα 1:4ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 1
12:00Κάλιαρι U19 - Τζένοα U19 2:114:00Λάτσιο U19 - Ίντερ U19 4:3
16:00Αταλάντα U19 - Βερόνα U19 1:2
16:00Σαμπντόρια U19 - Έμπολι U19 1:2
ΙΤΑΛΙΑ: Πριμαβέρα 2
12:00Σαλερνιτάνα U19 - Τσεζένα U19 1:512:00Τερνάνα U19 - Μπάρι U19 2:3
16:00Kρεμονέζε U19 - Τσιταντέλα U19 4:1
16:00Άσκολι U19 - Σπέτσια U19 1:0
16:00Βενέτσια U19 - Φεραλπισάλο U19 4:2
16:00Βιτσέντζα U19 - Κόμο U19 2:0
16:00Εντέλα U19 - Πεσκάρα U19 2:2
16:00Κροτόνε U19 - Περούτζια U19 4:1
16:00Μπενεβέντο U19 - Κοζέντσα U19 0:0
16:00Μπρέσια U19 - Σουντιρόλ U19 2:3
16:00Ουντινέζε U19 - ΣΠΑΛ U19 2:0
16:00Παλέρμο U19 - Μονόπολι U19 0:1
16:00Πάντοβα U19 - Αλεσάντρια U19 1:0
16:00Πάρμα U19 - Ρετζιάνα U19 1:0
16:00Πίζα U19 - Νάπολι U19 0:1
16:00Ρενάτε U19 - Αλμπινολέφε U19 3:1
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Β Γυναίκες
16:00Ραβένα Γ - Λάτσιο Γ 0:2ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Τουράν - Ζέτισου 2:3ΚΑΝΑΔΑΣ: Πρέμιερ Λιγκ Καναδά
02:00Γιόρκ Γιουνάιτεντ - Βαλούρ 3:121:00HFX Ουόντερερς - Κάβαλρι 1:1
00:00Πασίφικ - Φορτζ 0:0
ΚΕΝΥΑ: Πρέμιερ Λιγκ
12:00Μπίντκο Γιουνάιτεντ - Κακαμέγκα Χόουμποϊζ 2:213:00Νζόια Σούγκαρ - KCB 1:1
14:00Γκορ Μαχία - Σαμπάνα 1:0
15:00Καριομπάνγκι Σαρκς - Σοφαπάκα 5:2
15:00Μπαντάρι - Πόστα Ρέιντζερς 0:0
15:00Ουλίνζι Σταρς - Μουχορόνι Γιούθ 0:0
ΚΕΝΥΑ: Σούπερ Λιγκ
12:00Ναϊρόμπι Γιουνάιτεντ - Μομπάσα Σταρς 0:013:00Λουάντα Βίλα - Νταραγιάνι Γκόγκο 2:0
13:00Ντίμπα Πάτριοτς - Μιγκόρι 2:1
13:00Σιμπιλβέτ - Ασάντ 0:1
ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ
14:00Τιανίν Γινμέν Τάιγκερ - Σανγκάι Σένουα 0:014:35Γουχάν Θρι Τάουνς - Σαντόνγκ Ταϊσάν 1:2
15:00Γκουοάν Πεκίνου - Μεϊζού Χάκα 3:2
ΚΙΝΑ: Γία Λιγκ
10:30Ζιανγκζί Λουσάν - Ντάλιαν Γινγκμπό 0:314:30Νανίνγκ Σίτι - Τσονγκίνγκ Τονιανγκλόνγκ 1:2
14:30Σούτζου Ντόνγκβου - Γκουανγκζί Πινγκούο Χαλιάο 2:2
ΚΙΝΑ: Γι Λιγκ
10:00Ντάλιαν Κουντσένγκ - Ταϊάν Τιανκουάνγκ 0:010:30Ζιάν Ρονγκάι - Λάνγκφανγκ Γκλόρι Σίτι 0:2
11:00Γκουανγκζί Χενγκτσέν - Σανγκάι Πορτ Β 1:1
12:00Γκουανγκντόνγκ ΓΖ-Πάουερ - Γιανγκζί Νταρκ Χορς 1:0
13:00Χάικου Μίνγκτσενγκ - Σένζεν Τζούνιορς 1:4
14:30Ριζάο Γούκι - Σαανζί Γιούνιον 0:1
ΚΙΝΑ: Σούπερ Λιγκ Γυναικών
10:00Γκουαντόνγκ Μεϊζού Γ - Γουχάν Γιανγκντά Γ 1:110:00Ζεϊάνγκ Γ - Σαντόνγκ Σπορτς Λότερι Γ 0:1
10:00Μπεϊγίνγκ Μπεϊκόνγκ Γ - Γιονγκτσουάν Τσασάν Γ 1:0
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β - Απερτούρα
23:00Μπαρανκουιλά - Ατλέτικο 4:0ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Λίγκα Γυναικών
23:30Κορτουλούα Γ - Μιλονάριος Γ 0:000:00Ατλέτικο Νασιονάλ Γ - Ντεπορτίβο Περέιρα Γ 6:0
ΚΟΝΓΚΟ: Λιγκ 1
17:00Οτόχο ντ'Ογιο - Κόντζο 2:017:00Τσεμινότς - Νάθαλις 0:0
20:00Ντιάμπλες Νουάρ - ΚΑΡΑ Μπράτζαβιλ 0:0
ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
15:30ΑναβολήΕτουάλ ντε Κίβου - Κούγια -:-17:30ΑναβολήΜοτέμα Πέμπε - Ρένεσανς -:-
ΚΟΝΓΚΟ ΛΔ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:30Ντον Μπόσκο - Λουμπούμπασι Σπορ 2:116:30Μαζέμπε - ΑΣ Βίτα Κλαμπ 3:0
ΚΟΣΜΟΣ: Διεθνή Φιλικά
13:00Πορτογαλία U16 - Ελβετία U16 3:119:00Ιρλανδία U16 - Αυστρία U16 1:1
ΚΟΥΒΕΙΤ: Πρέμιερ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:05Αλ Αραμπί - Αλ Σαλμιγιά 1:021:20Αλ Κουβέιτ - Αλ Νασέρ 5:1
ΚΡΟΑΤΙΑ: HNL
18:00Βαραζντίν - Ριέκα 3:120:30Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Όσιγιεκ 1:0
ΚΡΟΑΤΙΑ: Πρβα ΝΛ
15:50Βούκοβαρ 1991 - Ντουμπράβα 3:118:30Ντουγκοπόλιε - Τσιμπάλια 1:2
ΚΡΟΑΤΙΑ: Ντρούγκα ΝΛ
18:30Ζντράλοβι - Γιαντράν LP 1:018:30Μαρσόνια - Χρβάτσε 2:3
18:30Μπέλιστσε - Μπιέλοβαρ 2:4
18:30Ράντνικ Κριζέβτσι - Κρκ 2:1
18:30Τρνιέ - Ντούγκο Σέλο 0:1
ΚΥΠΡΟΣ: Πρωτάθλημα Cyta - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
19:00Ανόρθωση - Άρης Λεμεσού 0:419:00ΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ Λάρνακας 1:1
19:00Πάφος - Ομόνοια 1:1
ΛΕΣΟΤΟ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00LMPS - Νότι Μπόιζ 3:216:00Λίκιλα - Μάζερου 3:0
16:00Λιπακόε - Μανονιάν 2:0
16:00Λιφοφάνε - Λιόλι 0:4
ΛΕΤΟΝΙΑ: Βιρσλίγκα
16:00Metta - Γιέλγκαβα 3:018:00Γκρομπίνα - Άουντα 2:2
ΛΕΤΟΝΙΑ: 1. Λίγκα
15:00Μαρούπε - Βέντσπιλς 1:015:00Σμιλτέν - Βαλμιέρα 2 2:4
17:00Όγκρε Γιουνάιτεντ - Τούκουμς 2000 2 1:0
17:00Ρίγα 2 - Λίβον ΠΠΚ 2:1
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
17:00Άρσεναλ Τζέρζινσκ - Σλατσκ 1:019:00Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ - ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ 1:3
21:00Δυναμό Μπρεστ - Γκόμελ 1:1
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ: Περσάγια Λίγκα
13:00Νίβα Ντολμπίζνο - ΜπαμΠρόμ Γκομέλ 3:315:00Βόλνα Πινσκ - Μπελσίνα 0:4
18:00Όστροβετς - Λίντα 0:2
ΛΙΒΑΝΟΣ: Πρέμιερ Λιγκ - Επίπεδο Νικητών
16:00Αλ Ανσάρ - Σαφά 2:0ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Λίγκα Α
15:00Νταϊνάβα Αλιτούς - Τρανσινβέστ 1:017:00Σούντουβα - Ντζιουγκάς Τελσιάι 0:1
19:00Μπάνγκα - Πανεβέζις 2:0
ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ: Ι Λίγκα
13:00BE1 NFA - Γκαρλιάβα 2:114:00Νεβεζίς Κενταϊνιάι - Μινίγια 1:1
15:00Ατμόσφαιρα - Κάουνο Ζαλγκίρις 2 1:0
15:00Ριτεριάι - Εκράνας 3:0
ΜΑΚΑΟ: Ελίτ Λιγκ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:00Χανγκ Σάι - Τσενγκ Φουνγκ 1:216:00Λαν Λοκ - Μπενφίκα 1:8
ΜΑΛΑΙΣΙΑ: Σούπερ Λίγκα
12:30PDRM FC - Κέντα 0:115:15Σρι Παχάνγκ - Κελαντάν Νταρούλ Ναΐμ 1:0
16:00Τερενγκάνου - Περάκ 3:1
ΜΑΛΑΟΥΙ: Σούπερ Λιγκ
15:30MAFCO - Μπιγκ Μπούλετς 1:115:30Μάιτι Ουόντερερς - Καρόνγκα Γιουνάιτεντ 1:0
15:30Μόγιαλ Μπάρακς - Τσιτίπα Γιουνάιτεντ 1:1
15:30Τσίβο Γιουνάιτεντ - Μπάνγκβε Ολ Σταρς 1:1
15:30ΦΟΜΟ - Μπάκα Σίτι 1:1
ΜΑΛΙ: Πρέμιερ Ντιβίζιον
19:30Κίτα - Κόρο 2:019:30Κοροφίνα - Ντζολιμπά 0:1
19:30ΟΣ Μπουγκουνί - Μπακαριντιάν 2:3
21:30Μπίνγκα - Πολίς 0:2
ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα 2
19:00Μεκνές - Ουιντάντ Φες 2:119:00Ντιφαά Ελ Γιαντιντί - Ολυμπίκ Κουριμπγκά 2:0
19:00Ουιντά - Τσαμπάμπ Μπενγκουερίρ 2:1
19:00Σταντ Μαροκέν - Ντσέιρα 1:0
19:00Τσαμπάμπ Άτλας Κενίφρα - Κοκάμπ Μαρακές 1:1
ΜΑΡΟΚΟ: Κουπ ντου Τρόν
19:00Χασάνια Αγκαντίρ - Ράγια Καζαμπλάνκα 2:422:00Μόγκρεμπ Τετουάν - Μάγκρεμπ Φεζ 2:4παράτ.
ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ: Σούπερ Λιγκ
14:30Βακόας - Πορτ Λούις 2:0ΜΑΥΡΙΤΑΝΙΑ: Λιγκ 1
19:30Τεβρά-Ζέινα - Τσεμάλ 2:1ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα ΜΞ Γυναικών - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς
04:00ΟΝΑΜ Πούμας Γ - Μοντερέι Γ 0:206:06Χουάρεθ Γ - Ο.Α.Ν.Λ. -Τίγκρες Γ 0:1
ΜΟΓΓΟΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
11:15Κβοντ - Κανγκαρίντ 1:214:15Κορομκόν - Ντέρεν 1:4
ΜΟΖΑΜΒΙΚΗ: Μοκαμπόλα
16:00Ασοσιακάο Μπλακ Μπουλς - Φεροβιάρο Μπέιρα 2:1ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00Μπάλτι - Ντάτσια Μπουιουτσάνι 2:218:00Μιλσάμι - Πετροκούμπ 1:1
20:00Ζίμπρου Κισινάου - Σερίφ Τιράσπολ 2:0
ΜΟΛΔΑΒΙΑ: Σούπερ Λίγκα - Υποβιβασμός - Πλέι Οφς
16:00Univer Comrat - Σπεράντα Ντρόχια 2:116:00Victoria - Σπεράνις 3:0
16:00Σάζαν - Ολίμπ Κομράτ 1:0πέν.
16:00Σπάρτα Σελεμέτ - Ίσκρα Ριμπνίτα 1:2παράτ.
ΜΠΑΝΓΚΛΑΝΤΕΣ: Πρέμιερ Λιγκ
13:00Μοχαμεντάν - Μπασουντάρα Κινγκς 1:213:00Μπράδερς Γιούνιον - Φόρτις 1:1
13:00Σιταγκόνγκ Αλμπαχάν - Σεΐκ Τζαμάλ 0:0
ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Αμπέιγ - Ντιναμίκ Ντζουνγκού 1:218:00Δυναμό Παρακού - Ρεάλ Σπόρτ 2:1
18:00Μπεμπερέκε - Σολέιλ 1:0
18:00Πάνθερς - Χόντιο 1:2
18:00Τονέρ - Μπαφλς ντου Μποργκού 1:3
ΜΠΕΝΙΝ: Λιγκ 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
18:00Εσπουάρ - Ρεκίνς 0:018:00Κοτόνου - Δυναμό Αμπομέι 0:1
18:00Μπάνι Γκάνσε - Αγιέμα 1:1
18:00Ντάντιε - ΑΣΠΑΚ 1:0
18:00Πόμπε - Ντάμισα 0:0
ΜΠΟΥΡΚΙΝΑ ΦΑΣΟ: Πρέμιερ Λιγκ
19:00Μπόμπο-Ντιουλασό - ΑΣΦ Ντιουλασό 1:119:00Σαλίτας - Ραχίμο 1:2
ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ: Κουπ ντου Πρέζιντεντ
16:00Deira - Βιτάλ Ο 0:0ΜΠΟΥΤΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ
15:00Τράνσπορτ Γιουνάιτεντ - Tsirang 2:1ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ: 1. Ντεΐλντ
17:15Κλάκσβικ 2 - Σουντουρόι 2:217:45Ρούναβικ 2 - B36 Τόρσαβν 2 2:3
18:00Βίκινγκουρ 2 - Χόιβικ 3:2
ΝΙΓΗΡΑΣ: Σούπερ Λιγκ
18:15Εσπουάρ - Σαχέλ 1:118:15Νιγκελέτς - ΑΣΦΑΝ 0:1
ΝΙΓΗΡΙΑ: NPFL
17:00ΑναβολήΝτόμα Γιουνάιτεντ - Λόμπι Σταρς -:-18:00ΑναβολήΜπέντελ - Κάτσινα Γιουνάιτεντ -:-
ΝΙΓΗΡΙΑ: NNL
17:001472 FC - Ντακάντα 1:217:00Αμπιά Κόμετς - Εκίτι Γιουνάιτεντ 0:0
17:00Εντέλ - Σμαρτ Σίτι 1:0
17:00Κόαλ Σίτι - Βάντρεζερ 2:3
17:00Μαντιμπά - Μπιόντ Λίμιτς 1:1
17:00Στόρμερς - Ρόβερς ΦΚ 3:0
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Ελίτσεριεν
19:00Μόλντε - Ρόζενμποργκ 2:2ΝΟΡΒΗΓΙΑ: OBOS-Λίγκαεν
17:00Αάλεσουντ - Βαλερένγκα 0:217:00Ασάνε - Σταρτ 1:0
17:00Κόνγκσβίνγκερ - Ράουφος 1:1
17:00Λιν - Λεβάνγκερ 3:1
17:00Μος - Στάμπαεκ 3:3
17:00Μπρίνε - Μιοντάλεν 1:0
17:00Ρανχάιμ - Έγκερσουντς 1:3
17:00Σόγκνταλ - Σάντνες Ούλφ 5:1
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 1
14:00Σότρα - Λάισεκλοστερ 1:217:00Άρενταλ - Χάντεν 2:1
17:00Έικ-Τονσμπεργκ - Γερβ 3:2
17:00Νοτόντεν - Φλεκερόι 0:1
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 2η Κατηγορία - Γκρούπ 2
14:30Τρόμσντάλεν - Γκιόβικ-Λιν 4:015:00Ούλ/Κίσα - Φόλο 1:2
16:00Έιντσβολντ - Στρίντχαϊμ 3:1
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 1ος Όμιλος
14:00Φόρντε - Ντιέρβ 1919 2:015:00Ασκόι - Φρόια 2:1
15:00Μπιάργκ - Σαντβίκεν 1:1
16:00Χάουγκεσουντ 2 - Λοντερφιόρντ 0:1
17:00Αρντάλ - Ος 2:4
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 2ος Όμιλος
15:00Μπροντ - Βίγκορ 4:015:00Πορς - Μανταλσκαμεράτενε 5:0
17:00Σόλα - Φραμ 2:2
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 3ος Όμιλος
15:00Νόρντστραντ - Ασίντεν 8:016:00Φριγκ - Ούλερν 2:0
17:00Άσκερ - Όπσαλ 2:2
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 4ος Όμιλος
15:00Λίλεστρομ 2 - Τίλερ 4:116:00Βέρνταλ - Μέλχους 1:4
16:00Σουρναντάλ - Νάρντο 1:1
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 5ος Όμιλος
13:30Κρίστιανσουντ 2 - Λοκομοτίβ Όσλο 1:615:00Γκιελεράσεν - Σκιέτεν 2:2
15:00Μπιορκελάνγκεν - Χοντ 2 3:1
16:00Ρέντι - Φάνεφος/Βόρμσουντ 5:0
16:30Σπιελκάβικ - Σκέντσμο 0:0
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 3η Κατηγορία - 6ος Όμιλος
13:00Φρέντρικσταντ 2 - Σκιερβόι 3:114:00Ινστράντενς - Χάρσταντ 0:3
14:00Χαμ-Καμ 2 - Ούλφστιντ 0:3
16:00Έλβερουμ - Φιλινγκσντάλεν 2:0
17:00Φλόγια - Σπριντ-Τζελόι 4:0
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: Τοπσέριεν - Γυναίκες
15:00Κόλμποτν Γ - Λιν Γ 2:215:00Ρόζενμποργκ Γ - Ασάνε Γ 2:1
15:00Στάμπαεκ Γ - Ρόα Γ 1:0
17:45Άρνα Μπιόρναρ Γ - Μπραν Γ 0:10
ΝΟΡΒΗΓΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναίκες
13:30Βίκινγκ Γ - Κιλ / Χέμνε Γ 1:6ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Πόλοκουέιν - Σεκουκούνε 0:016:00Σουάλοουζ - Στέλενμπος 2:0
18:30Μαμελόντι Σάνταουνς - Ρόιαλ ΑΜ 1:0
21:00Ορλάντο Πάιρετς - Ρίτσαρντς Μπέι 0:1
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ: Ντίσκι Τσάλεντζ
10:30Μαμελόντι Σάνταουνς U23 - Σουάλοουζ U23 6:011:00Αμαζούλου U23 - Σούπερσπορ Γιουνάιτεντ U23 1:5
11:00Κέιπ Τάουν Σίτι U23 - Κάιζερ Τσίφς U23 1:0
11:00Πόλοκουέιν U23 - Ορλάντο Πάιρετς U23 2:1
11:00Ρίτσαρντς Μπέι U23 - Κέιπ Τάουν Σπερς U23 3:1
11:00Σεκουκούνε U23 - Ρόιαλ ΑΜ U23 3:3
11:00Τσίπα Γιουνάιτεντ U23 - Γκάλαξι U23 1:2
12:30Στέλενμπος U23 - Γκόλντεν Άροουζ U23 4:3
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1
10:30Ιντσεόν Γιουνάιτεντ - Σεούλ 1:213:00Γκανγκβόν - Νταέτζεον 3:3
13:00Νταεγκού - Γκουάνγκτζου 3:2
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 2
10:30Μπουσάν - Τσουνγκνάμ Ασάν 2:313:00Ανσάν Γκρήνερς - Σεούλ Η-Λαντ 0:3
13:00Σουβόν Μπλουγουίνγκς - Τσεονάν Σίτι 0:1
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ: Κ3 Λιγκ
08:00Σιχένγκ Σίτιζεν - Γκανγκνεούγκ 0:208:00Τσουντσεόν - Γκιεονγκτζιού KHNP 3:2
13:00Ούλσαν Σίτιζεν - Τσανγκουόν 0:4
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Τουίντε Ντιβίζιε
15:30GVVV - Σπάκενμπεργκ 2:315:30Κονίνκλικε HFC - Χάρντενμπεργκ 1:1
15:30Σεβενίνγκεν - Γιονγκ Αλμέρ Σίτι 2:2
16:00ADO 20 Χίμσκερκ - Κοζάκεν Μπόιζ 4:2
16:00AFC - Άσεν 3:0
16:00Ριίνσμπουργκσε Μπόιζ - Λίζ 1:1
16:30Γιόνγκ Σπάρτα Ρόττερνταμ - Κουίκ Μπόιζ 2:2
16:30Κάτουικ - Εξέλσιορ Μάασλουις 2:1
19:00Ντε Τρέφερς - Νούρντβικ 0:1
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντέρντε Ντιβίζιε
15:30Εεμντίκ - DEM 0:315:30Ρίνβογκελς - Ουρκ 4:1
15:30Χαρκεμάσε Μπόιζ - Σπάρτα Νίκερκ 1:0
15:30Χόεκ - Ος '20 2:0
16:00DVS '33 Ερμέλο - ODIN '59 7:1
16:00Ισελμιρβόγκελς - VV DOVO 3:1
16:00Κλοετίνγκε - Στεντόκο 1:1
16:30TEC - Μπάρεντρεχτ 3:3
16:30USV Χέρκουλες - RKAV Φόλενταμ 4:0
19:00GVV Γιούνιτας - Ροσμάλεν 4:2
19:00Hsc 21 - Γκενεμούιντεν 1:1
19:00UNA - Σπόρτλουστ 1:2
19:30Χούγκεβιν - Στάπχορστ 1:3
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U21 - Ανοιξιάτικη Σεζόν
12:30Γκόου Εχέντ Ιγκλς U21 - Τζβόλε U21 2:115:00Γκρόνινγκεν U21 - Ναϊμέγκεν U21 0:0
16:00Γκράαφστσαπ U21 - Φέγενορντ U21 1:3
16:00Καμπούρ U21 - Τβέντε/Χέρακλες U21 1:1
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ντιβίζιε 1 U18 - Πλέι Οφς
15:30Άγιαξ U18 - Αλκμάαρ U18 0:2ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε - Γυναίκες
17:30PEC Τζβόλε Γ - Φορτούνα Σιτάρντ Γ 1:717:30PSV Αϊντχόφεν Γ - ΣΜΒ Εξέλσιορ Γ 3:1
17:30Αλκμάαρ Γ - Χέρενβεν Γ 1:2
17:30Ντε Χάαγκ Γ - Άγιαξ Γ 1:3
17:30Τβέντε Γ - Τελστάρ Γ 2:0
17:30Φέγενορντ Γ - Ουτρέχτη Γ 1:2
ΟΝΔΟΥΡΑ: Λίγκα Νασιονάλ - Κλαουζούρα - Πλέι Οφς
00:30Μάραθον - Ντεπορτίβο Τζένεσις 1:0ΟΥΑΛΙΑ: Σάιμρου Πρέμιερ - Κόνφερενς Λιγκ - Πλέι Οφς
14:20Νιουτάουν - Πένυμποντ 0:5ΟΥΓΓΑΡΙΑ: OTP Μπανκ Λίγκα
16:30MTK Βουδαπέστης - Ακαδημία Πούσκας 1:318:30Ζαλαεγκερζέγκ - Πάκσι 1:1
20:30Ντιοσγκιόρι - Φερεντσβάρος 2:0
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: Μερκαντίλ Μπανκ Λίγκα
18:00Πεκσί - Σοροκσάρ 1:0ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ ΙΙΙ - Βορειοανατολικά
18:00Ντέμπρετσενι EAK - Ντέμπρετσενι II 3:0ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ Ι Γυναικών
16:00Γκιόρ Γ - Σκεκσζάρντι Γ 6:017:00Άστρα Ουγγαρίας Γ - Ακαδημία Πούσκας Γ 0:3
17:00Σζεντ Μιχάλι Γ - Μπουνταορσί Γ 5:1
17:00Φερεντσβάρος Γ - Σοροκσάρ Γ 5:0
17:00Φέχερβαρ Γ - ΜΤΚ Ουγγαρίας Γ 1:9
17:00Χαλαντάς Γ - Ντιοσγκιόρι Γ 3:2
ΟΥΓΚΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
16:00Kitara - Μπουσόγκα 3:216:00UPDF - Βίλα 0:2
16:00Μαρούνς - Μπράιτ Σταρς 0:0
16:00ΜΟΛ - Γκαντάφι 1:0
16:00ΝΕΚ - Βάιπερς 0:0
16:00Ουακίσο Τζάιαντς - Μπαραρά Σίτι 2:0
16:00Ουγκάντα Ρέβενιου - Καμπάλα Σίτι 1:0
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ
17:00Μέταλουργκ Μπεκομπάντ - Κιζιλκούμ 0:017:00Ολύμπικ - Πακτακόρ 1:2
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
13:00Βόρσκλα Πολτάβα - Μινάι 2:315:30Όμπολον - Ρουκχ Λβιβ 0:0
18:00Σαχτάρ Ντόνετσκ - Δυναμό Κιέβου 1:0
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Προβιβασμού
13:00Μαριούπολ - Καρπάτι Λβιβ 1:214:00Πολτάβα - Kudrivka-Nyva 2:3
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πέρσα Λίγκα - Γκρούπ Υποβιβασμού
12:30Μέταλιστ Κάρκιβ - Χίρνικ-Σπορ 1:213:30Ποντίλια Κμελνίτσκι - Ντινάζ Βίσγκοροντ 3:0
14:30Κουστ - Τσερνίχιφ 2:4
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Ντρούχα Λίγκα
12:45Τρόστιανετς - Τσάικα Πετροπάβλιφσκα Μπορσχάιφκα 0:213:15Κούντριβκα - Ντρούζμπα Μίριφκα 0:3
14:30Νίβα Βινίτσια - ΟΚΣΑ 1:3
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: U19 Λιγκ
12:00Κρίβμπας 2020 U19 - Ζίτομιρ U19 4:214:00Ολεξάντριγια U19 - Ντνίπρο-1 U19 0:0
14:00Τσερνομόρετς Οδησσού U19 - Μέταλιστ 1925 Κάρκιβ U19 5:0
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Τσάμπιονσιπ Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
12:00Ντνίπρο-1 Γ - ΕΜΚ Ποντόλιε Γ 1:116:00Πάνθερς Ουμάν Γ - Βέρες Ρίβνε Γ 6:1
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
02:00Νασιονάλ - Φίνιξ 1:416:00Σέρο - Ντανούμπιο 2:0
18:30Μιραμάρ - Ρίβερ Πλέιτ 0:0
21:00Ρασίνγκ Μοντεβιδέο - Μαλντονάντο 0:1
00:00Πενιαρόλ - Γουόντερερς 1:0
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν
01:00Πλάζα Κολόνια - Ατένας 1:016:00Αλμπιόν - Λα Λουζ 1:0
ΠΑΝΑΜΑΣ: LPF - Απερτούρα - Πλέι Οφς
23:00Τάουρο - Ιντεπεντιέντε 4:1ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν - Απερτούρα
01:002 ντε Μάιο - Τακουάρη 3:103:30Λιμπερτάδ - Σολ Ντε Αμέρικα 4:1
00:00Σπορτίβο Τρινιντένσε - Νασιονάλ Ασουνσιόν 0:1
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Ντιβίζιον Ιντερμίντια
00:15Γκουαϊρένα - Μάρτιν Λεντέσμα 1:102:30Ρούμπιο Νου - Φερνάντο ντε λα Μόρα 0:3
17:00Ντεπορτίβο Ρεκολέτα - Σαν Λορέντζο 4:2
17:00Παστορέο - Ενκαρνατσιόν 1:3
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 1 - Απερτούρα
23:00Σπορ Μπόυζ - Κομερσιάντες Ουνίντος 1:123:30Κούσκο - Κάρλος Μανούτσι 3:0
ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2
23:00Ντεπ. Μουνισιπάλ - Σάντος 0:0ΠΕΡΟΥ: Λίγκα Γυναικών
23:30Κάρλος Μανούτσι Γ - Μέλγκαρ Γ 2:104:30Ουνιβερσιτάριο ντε Ντεπόρτες Γ - Αλιάνσα Λίμα Γ 0:0
21:00Σπόρτινγκ Κριστάλ Γ - UNSAAC Γ 2:1
ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτρακλάζα
16:00Γκόρνικ Ζάμπρζε - Σταλ Μίελετς 1:118:30Γιαγκιελόνια - Κορόνα Κιέλτσε 3:0
21:00Ρακόφ - Στσζέτσιν 2:1
ΠΟΛΩΝΙΑ: 1η Κατηγορία
16:00Κρόμπρι Γκλόγκοου - Ρεζόβια Ρζεσζόφ 1:118:30Βίσλα Κρακοβίας - Λέχια Γκντανσκ 3:4
21:00Σταλ Ρζεσζόφ - Τερμάλιτσα Μ-Μ. 4:2
ΠΟΛΩΝΙΑ: 2η Κατηγορία
15:00Τσοΐνιτσε - Πολόνια Μπιτόμ 1:417:00Ζαγκλέμπιε Λούμπιν II - Βίσλα Πουλάβι 2:2
17:00Χάτνικ Κρακοβίας - Λεχ Πόζναν II 3:0
17:15ΚΚΣ Κάλιστζ - Κότβιτσα Κόλομπρζεγκ 0:2
18:00Σαντέτσια - Έλμπλαγκ 0:0
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ I
13:00Λέγκια II - Βικτόρια Σουλεγιόβεκ 1:016:00Ζαμπρόφ - Βάρτα Σίεραντζ 1:2
17:00Μλάβα - Πίλιτσια Μπιαλομπρζέγκι 1:0
18:00Μπέλσατοφ - Ουίκιελετς 0:1
18:00Πέλικαν - LKS Λόμζα 1:5
18:30Κονκόρντια Ελμπλάγκ - Ούνια Σκιερνιέβιτσε 0:7
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ II
13:00Πογκόν Στσζέτσιν II - Νότετς Τσζάρνκοφ 2:115:00Νόβε Σκαλμιέρζιτσε - Σβιτ Σκόλβιν 1:2
15:00Φλότα Σουινούιτσιε - Σολέτς Κουγιάφσκι 4:1
16:00Στάργκαρντ Σζτσζετσίνσκι - Βινέτα Βολίν 6:1
17:00Ελάνα Τορούν - Ούνια Σβάρζεντζ 2:2
17:00Στάρογκαρντ Γκντάνσκι - Γκεντάνια Γκντανσκ 1:3
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ III
13:00Γκόρνικ Ζάμπρζε II - Ζιελόνα Γκόρα 1:013:00Μπιτόμ Οντρζάνσκι - Γιελένια Γκόρα 0:0
13:00Σλασκ Βρότσλαβ II - Κλούσζμπορκ 0:1
14:00Γκοτσζαλκόβιτσε Ζντρόι - Μπιέλσκο-Μπιάλα 2:2
16:00Πολκόβιτσε - Πνίοβεκ Παβλόβιτσε 1:1
16:00Σταρόβιτσε Ντόλνε - Καρίνα Γκούμπιν 2:1
17:00Βάρτα Γκορζόφ - Στίλον Γκορζόφ 1:1
18:00Γκβάρεκ Ταρνόβσκιε Γκόρι - Ρακόφ II 2:3
18:00Ούνια Τούρζα Σλάσκα - Σλέζα Βρότσλαβ 2:2
ΠΟΛΩΝΙΑ: Λίγκα III - Γκρουπ IV
13:00Βιετσζίστα Κρακοβίας - Σοκόλ Σιενιάβα 8:014:00Άβια Σουίντνικ - Βισλάνιε Γιασκόβιτσε 2:1
18:00Βισλόκα Ντέμπιτσα - Ποντάλε Νόβι Ταργκ 2:0
18:00Κελμιάνκα Κελμ - Γκαρμπάνια 0:1
18:00Ορλέτα Ραντζίν - Τσζάρνι Πολάνιετς 0:3
20:29Κσζο Οστρόβιετς - Σιάρκα Ταρνομπρτζέγκ 1:2
ΠΟΛΩΝΙΑ: Πρωτάθλημα Νέων Κέντρου
12:30Κορόνα Κιέλτσε U19 - Βάρτα Πόζναν U19 6:413:00Λεχ Πόζναν U19 - Βίντζεβ Λοτζ U19 3:1
13:00Πολόνια Βαρσοβίας U19 - Στσζέτσιν U19 3:1
17:00Όντρα Όπολε U19 - Σαντέτσια U19 3:1
18:00Κρακόβια U19 - Γκόρνικ Ζάμπρζε U19 4:3
ΠΟΛΩΝΙΑ: Εξτραλίγκα Γυναικών
13:00Μεντίκ Κονίν Γ - Πογκόν Σζτσζέτσιν Γ 1:513:00ΟΚ ΣΜΣ Λοτζ Γ - Σλασκ Βρότσλαβ Γ 2:0
13:00Στοτσζνιόβιετς Γ - Κατοβίτσε Γ 1:5
15:00Πογκόν Τσζεφ Γ - Γκόρνικ Λέτσζνα Γ 1:1
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ
17:30Βιτζέλα - Εστρέλα ντα Αμαντόρα 4:017:30Πορτιμονένσε - Ρίο Άβε 2:2
20:00Εστορίλ - Σπόρτινγκ 0:1
22:30Γκιμαράες - Μπράγκα 2:3
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα Πορτουγκάλ 2
16:00Τορεένσε - Φεϊρένσε 2:117:30Βιλαβερντένσε - Πεναφιέλ 2:1
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Νάσιονάλ U19 - Γκρούπ Υποβιβασμού
13:00Μαριτίμο U19 - Τσάβες U19 3:114:00Λουζιτάνια U19 - Μπελενένσες U19 2:0
16:00Μποαβίστα U19 - Λουζιτάνια U19 4:0
19:00Ακαδέμικα U19 - Σετουμπάλ U19 3:1
19:00Ζιλ Βιθέντε U19 - Βιζέλα U19 2:0
19:00Μπέιρα Μαρ U19 - Τορεένσε U19 3:1
19:00Ρίο Άβε U19 - Πάσος Φερέιρα U19 3:2
19:30Αλβέρκα U19 - Εστορίλ U19 0:1
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Καμπεονάτο Νάσιονάλ U19 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
13:00Μπενφίκα U19 - Πόρτο U19 1:013:00Μπράγκα U19 - Φαρένσε U19 1:0
19:00Σπόρτινγκ U19 - Βιτόρια Γκιμαράες U19 4:1
19:00Φαμαλικάο U19 - Ακαντόμικο Βισέου U19 1:1
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα BPI Γυναικών
16:00Μαρίτιμο Γ - Βαλαντάρες Γκάια Γ 0:216:00Μπενφίκα Γ - Ρέισινγκ Πάουερ Γ 2:1
16:00Νταμαϊένσε Γ - Σπόρτινγκ Γ 0:2
16:00Τορεένσε Γ - Μπράγκα Γ 2:1
19:30Ουριένσε Γ - Βιλαβερντένσε Γ 0:2
19:30Φαμαλικάο Γ - Αλμπεργκάρια/Ντουρίτ Γ 1:0
ΠΡΑΣΙΝΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ: Καμπεονάτο Νασιονάλ
20:00Βαραντίνια - Παλμέιρα 2:220:00Γιουβεντούντε - ACA 3:3
20:00Ντέρμπι - Ουλτραμαρίνα 4:1
20:00Σανιοανένσες - Boavista da Praia 1:2
ΡΟΥΑΝΤΑ: Πρέμιερ Λιγκ
13:30Γκορίλα - Μουκούρα Βίκτορι Σπορτς 2:116:00Ετουάλ ντε ΛΈστ - Μπουγκεσέρα 0:3
16:00Κιγιόβου - Ραγιόν Σπορτ 1:0
16:00Σάνραϊζ - Μαρίνς 3:1
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
20:00Στεάουα Βουκουρεστίου - Κλουζ 0:1ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού
11:00CSA Στεάουα Βουκουρεστίου - Κονκόρντια 2:011:00Μεταλογκλόμπους Βουκουρεστίου - Άρτζες 1:1
11:00Ντουμπραβίτα - Κέαλολ 1:1
11:00Ουνιρέα Ντέι - Αλεξάντρια 1:0
11:00Προγκρεσούλ Σπαρτάκ - Τουνάρι 3:1
11:00Τσίντια Ταργκόβιτσε - Σλατίνα 3:0
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
12:00Μιερκουρέα Τσιούκ - Γκλόρια Μπουζάου 0:112:00Μιοβένι - Κορβινούλ Χουνεντοάρα 3:1
12:00Ουνιρέα Σλομπόζια - Σεβισούλ Σελιμπάρ 0:0
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 1 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Μπακό - Στίντα Μιρόσλαβα 2:118:00Μπουκόβινα Ρανταούτι - Μπακάου 1:1
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 1 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Βασλούι - Αεροστάρ 3:0ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 2 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Μέταλουλ Μπουζάου - Φοτσανί 2:118:00Ουνιρέα Μπρανιστέα - Σπόρτινγκ Λιέστι 2:2
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 2 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Ράμνιτσου Σαράτ - Χαμάνγκια Μπαΐα 3:118:00Σουτέστι - Μπράιλα 0:2
18:00Φορτίνο Ιάνκα - Βόιντα Λίμπεζις 3:1
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 3 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Αφουμάτι - Καλαράσι 2:018:00Κλιντσένι - Αγκρικόλα Μπορτσέα 1:2
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 3 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Βολουντάρι 2 - Γκλόρια Μπανεάσα 0:118:00Προγκρεσούλ Φουντουλέα - Ινάιντε 0:0
18:00Ρεκόλτα Γκεόγκε Ντόγια - Αξιόπολις Τσερναβόντα 2:0
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Δυναμό Βουκουρεστίου - Ποπέστι Λεορντένι 0:118:00Ντουναρέα Γκιουργκίου - Μπλεγιόι Βισπέστι 2:2
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 4 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Παουλέστι - Μορένι 1:218:00Πουτσιοάζα - Πλοπένι 2:2
18:00Τρικολορούλ Μπρεάζα - Μουσελούλ Μουσκέλ 2:1
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 5 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Μπρασόφ - Τάργκου Σεκουιέστ 1:018:00Ταρλουνγκενί - Βιτορούλ Κουρίτα 0:0
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Βιτορούλ Νταέστι - Βεντίτα Κολονέστι 1:3ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 6 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Καλιμανέστι - Σπόρτινγκ Ροσιόρι 1:318:00Πετρολούλ Ποτκοάβα - Κουρτισοάρα 0:1
18:00Χορέτζου - Ουνιρέα Μπασκόφ 1:4
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 7 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Τουρτσένι - Γκιλορτούλ Τάργκου Καρμπουνέστι 3:2ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Μπιόρ - Πολιτέκνικα Τιμισοάρα 2:1ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 8 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Προγκρεσούλ Πέτσιτσα - Αβαντούλ Περιάμ 2:318:00Σοκοντόρ - Τεζ Τσερμέι 1:1
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Γκλόρια 2018 Μπίστριτα - Μίντιαζ 4:118:00Ουνιβερσιτάτεα ντιν Άλμπα Ιουλία - Ουνιρέα Ουντζένι 3:2
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 9 - Γκρούπ Υποβιβασμού
18:00Ιντάστρια Γκάλντα - Αβαντούλ Ρεγκίν 2:218:00Ουνιρέα Άλμπα-Ιουλία - Μεταλουργκιστούλ Τσουγκίρ 2:2
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 - Σέριε 10 - Γκρούπ Προβιβασμού
18:00Σιγκέτου Μαρματιέι - Σανταντρέι 2:1ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
14:00Ρουμπίν Καζάν - Ροστόφ 3:116:30Σπαρτάκ Μόσχας - Κράσνονταρ 1:0
19:00Ζενίτ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 0:1
21:30Βάλτικα - Δυναμό Μόσχας 2:3
ΡΩΣΙΑ: FNL
17:00Άρσεναλ Τούλα - Νεφτεκίμικ 1:0ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Α Χρυσή - Ανοιξιάτικη Σεζόν
14:00Βέλες Μόσχας - Ούφα 0:015:00Μέταλουργκ Λίπετσκ - Ρότορ Βόλγκογκραντ 1:2
15:00Ροντίνα Μόσχας 2 - Κράσνονταρ 2 3:0
15:00Τσέλιαμπινσκ - Τσάικα 5:0
17:00Μάρομ - Νοβοσιμπίρσκ 1:1
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Α Αργυρή - Ανοιξιάτικη Σεζόν
14:00Βόλγκα - Σπαρτάκ Κοστρόμα 0:114:00Τεκστίλστικ - Κίμικ 1:0
15:00Τορπέντο Μιάς - Ομσκ 0:2
16:00Καλούγκα - Μασούκ 1:2
16:00Ν. Μπριάνσκ - Άβανγκαρντ 2:0
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 1
16:00Κούμπαν Κόλντινγκ - Κάμενσκ-Σακτίνσκι 1:116:00Ναρτ Τσερκέσκ - Σπαρτάκ Ναλτσίκ 3:2
16:00Φόρτε Ταγκανρόγκ - Αστρακάν 1:0
16:30Ανγκούστ Ναζράν - Σεβάστοπολ 1:2
17:00Δυναμό Μακατσκαλά 2 - Ρόστοφ 2 0:3
17:00Μαϊκόπ - Μπιολόγκ 3:0
17:00Ρούμπιν Γιάλτα - Δυναμό Στάβροπολ 0:2
ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 2
15:00Δυναμό Πετρούπολης - Σπαρτάκ Μόσχας 2 0:2ΡΩΣΙΑ: FNL 2 - Κατηγορία Β - Όμιλος 4
13:00Κρίλια Σόβετοφ Σαμάρα 2 - Δυναμό Μπαρναούλ 1:115:00Βόλνα Νιζεγκορόντσκαγια - Ουράλ 2 0:2
15:00Έρενμπουργκ 2 - Ούραλετς Νίζνι Ταγκίλ 0:2
15:00Λάντα Τογκλιάτι - Άκρον Τολιάτι 2 1:0
15:00Νόστα - Ρουμπίν Καζάν 2 0:1
15:00Παρί Νίζνι Νόβγκοροντ 2 - Άμκαρ 0:1
ΡΩΣΙΑ: Σουπρίμ Ντιβίζιον Γυναικών
10:00Γιενισέι Κράσνογιαρσκ Γ - Ζενίτ Γ 0:311:30Ζβέζντα Γ - Ροστόφ Γ 1:1
13:00Λοκομοτίβ Μόσχας Γ - Τσερτάνοβο Μόσχας Γ 1:0
14:00Ριάτζαν Γ - Δυναμό Μόσχας Γ 2:3
ΣΑΟ ΤΟΜΕ ΚΑΙ ΠΡΙΝΣΙΠΕ: Καμπεονάτο Νασιονάλ
18:00Ίντερ Μπομ-Μπομ - Juba 1:018:00Τριντάντε - 6 de Setembro 2:3
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Σάουντι Προφέσιοναλ Λιγκ
18:00Αλ Ραέντ - Αλ Ταέ 1:118:00Αλ Χιλάλ - Αλ Χαζέμ 4:1
21:00Αλ Σαμπάμπ - Αλ Αχλί (ΣΑρ) 1:2
ΣΕΝΕΓΑΛΗ: Λιγκ 1
20:00Γιάμονο Φατίκ - Σόνακος 1:020:00Τενγκουέθ - Κάζα 1:0
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βελιγράδι
11:00Σίντελιτς Βελιγραδίου - Στουντέντσκι Γκραντ 1:112:00Τελεόπτικ - Ραντνίτσκι Ομπρενόβατς 2:0
13:00Μπρόνταρατς - Παντίνσκα Σκέλα 2:0
17:30Μπούντουτσνοστ Ντομπανόβτσι - Γιέντιστβο Σούρτσιν 0:0
17:30Πολέτ Ντορτσόλ - Ζέμουν 1:3
17:30Ραντ - BASK 0:3
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Βοϊβοντίνα
18:001. Μάι Ρούμα - Ναφτάγκας 0:218:00Μπάκα - Κικίντα 0:1
18:00Μπετσέι - Μποράτς Σάικας 1:0
18:00Ραντνίτσκι Ζρένιανιν - Σλόβεν Ρούμα 2:2
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Ανατολή
18:00Γιέντινστβο Κρούσεβατς - Μέσεβο 3:118:00Γιέντινστβο Κρούσεβατς - Μπούντουτσνοστ Πόποβατς 4:3
18:00Ντούναβ Πράχοβο - Παράτσιν 2:1
18:00Ραντνίτσκι Σβιλάινατς - Τράγιαλ Κρούσεβατς 0:5
18:00Σίντελιτς - Πτσίνια 5:1
ΣΕΡΒΙΑ: Σρπσκα Λίγκα - Δύση
17:30Γιοσάνιτσα - Μπόρατς 1926 0:017:30Ζλάτιμπορ Καγιετίνα - Βρέλο Σπορτ 2:0
17:30Μλάντι Ράντνικ - Σλόγκα Πέτροβατς 1:1
17:30Μπούντουτσνοστ Κρούσικ - Ομλαντίνατς Ζάμπλατσε 2:0
17:30Ρεάλ Ποντουνάβτσι - Τουτίν 6:0
17:30Σλόγκα Ποτζέγκα - Μιχαΐλοβατς 5:0
17:30ΦΑΠ - Τάκοβο 2:0
ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ: Πρέμιερ Λιγκ
13:00Γιάνγκ Λάιονς - ΝΠΜΜ 1:2ΣΙΕΡΑ ΛΕΟΝΕ: Πρέμιερ Λιγκ
19:15ΑναβολήΒουσούμ Σταρς - Μπάι Μπουρέ Ουόριορς -:-19:15ΑναβολήΙστ εντ Λάιονς - Ρεάλ Ρεπάμπλικανς -:-
19:15ΑναβολήΚαχούνλα - Λαμπόι -:-
19:15Κολιφά Σταρς - Μπαντάλ 0:1
19:15Λαμπόι - ΣΛΙΦΑ 1:0
19:15ΑναβολήΛουάβα - Μάιτι Μπλάκπουλ -:-
19:15ΑναβολήΜπαντάλ - Μπο Ρέιντζερς -:-
19:15Ουίλμπερφορς Στράικερς - Βουσούμ Σταρς 2:0
19:15ΑναβολήΦριτάουν Σίτι - Κολιφά Σταρς -:-
20:00Μπο Ρέιντζερς - Πορτς Οθόριτι 2:1
ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ - Γκρούπ Υποβιβασμού
17:00Λίβινγκστον - Σεντ Τζόνστον 2:117:00Ρος Κάουντι - Μάδεργουελ 1:5
ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
14:30Σέλτικ - Ρέιντζερς 2:117:00Σεντ Μίρεν - Κιλμάρνοκ 0:1
17:00Χαρτς - Νταντί 3:0
ΣΚΩΤΙΑ: Τσάμπιονσιπ - Γκρουπ υποβιβασμού
17:00Ινβερνές - Μοντρόουζ 1:017:00Χάμιλτον - Αλόα 3:2
ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 1 - Υποβιβασμός - Πλέι Οφς
17:00Πίτερχεντ - Σπάρτανς 1:517:00Στέρλινγκ Άλμπιον - Νταμπάρτον 0:0
ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 2 - Υποβιβασμός - Πλέι Οφς
17:00Ηστ Κίλμπραϊντ - Στρανράερ 2:2ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα Nike - Γκρούπ Υποβιβασμού
19:00Μιχάλοβτσε - Ζλάτε Μόραφτσε - Βράμπλε 3:019:00Σκάλιτσα - Κόζιτσε 1:0
19:00Τρέντσιν - Μπάνκα Μπίστριτσα 2:0
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: Λίγκα Nike - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:30Σπορ Ποντμπρεζόβα - Σλόβαν Μπρατισλάβας 2:118:30Ρουζομπέροκ - Ζίλινα 1:1
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3. Λίγκα - Ανατολή
18:00Βράνοφ - Σλάβια Κόζιτσε 1:218:00Λιπάνι - Σβίντνικ 9:1
18:00Λουμπόβνα - Καλίνοβο 2:0
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 3. Λίγκα - Δύση
18:00Γκαλάντα - ΜΣΚ Μαρτίν 4:118:00Ζβόλεν - Ράτσα 3:1
18:00Κάστκοβτσε - Νόβε Μέστο 2:6
18:00Λεχότα ποντ Βτατσνίκομ - Σλόβαν Ντούσλο Σάλα 5:2
18:00Μαλακί - Βέλκε Λούντιντσε 1:1
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Μπρατισλάβα
15:00ΝΣΚ 1922 Μπρατισλάβα - Ίντερ Μπρατισλάβας 1:218:00Βρακούνα Μπρατισλάβα - Πετζινόκ 0:5
18:00Ροχόζνικ - Ντόμινο 2:1
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Σέντραλ
18:00Μακόφ - Κάντσα 1:718:00Σλάβια Στασκόφ - Κ. Νόβε Μέστο 0:1
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Ανατολή
11:30Ρουντνάρι - Βέλκι Σάρις 2:1ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 4. Λίγκα - Δύση
17:30Χουρμπάνοβο - Κρυστάλ 0:2ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:00Πρεσόφ Γ - Τοπολκάνι Γ 5:017:00Ζίλινα Γ - Περτζάλκα Γ 3:0
ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1. Λίγκα Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
12:00Ρουζομπέροκ Γ - Σπάρτακ Τρνάβα Γ 5:212:00Σλόβαν Μπρατισλάβας Γ - Μπάνσκα Μπίστριτσα Γ 1:1
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: Πρβα Λίγκα
16:00Ρογκάσκα - Αλουμίνι 1:418:30Ντομζάλε - Ραντόμλιγιε 1:1
21:15Μάριμπορ - Ολίμπια Λιουμπλιάνα 2:1
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 2. SNL
18:30Γιάντραν Ντεκανί - Νάφτα 2:018:30Μπίστριτσα - Γκροσούπλιε 4:1
18:30Φούζιναρ - Ταμπόρ Σεζάνα 1:2
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Ανατολή
18:00Ζαβρτς - Σμάρτνο 1:418:00Λιούτομερ - Χαϊντίνα 1:4
18:00Ντράβα - Μπρέζιτσε 3:0
18:00Ντράβογκραντ - Κρσκο 1:6
18:00Ρέις - Ντομπρόβτσε 1:0
19:00Κοροτάν Πρεβάλιε - Σαμπιόν Κέλιε 2:0
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 3. SNL - Δύση
18:30Άντρια Μίρεν - Σόμπετς Λέσκε 3:018:30Ζίρι - Ίζολα 4:1
18:30Κοτσέβιε - Σλόβαν Λιουμπλιάνα 2:3
18:30Λιουμπλιάνα Σβόμποντα - Μπρντα 7:0
ΣΛΟΒΕΝΙΑ: 1. SZNL Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00ΖΝΚ Λιουμπλιάνα Γ - Ραντόμλιγιε Γ 1:1ΣΟΜΑΛΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα
15:30Κίγκς - Μιντνίμο 4:1ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν
16:00AIK Στοκχόλμης - Σίριους 1:316:00Χάλμσταντ - Μιάλμπι 1:3
18:30Γκάις - Βάστερας 2:0
ΣΟΥΗΔΙΑ: Σουπερετάν
14:00Τρέλεμποργκ - Ούτσικτενς 2:216:00Βάρμπεργκς - Έργκριτε 1:3
16:00Σούντσβαλ - Λαντσκρόνα 1:3
ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Βορράς
17:00Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε - Κάρλσταντ 3:018:00Γιουνάιτεντ Νόρντικ - Ταμπί 3:1
ΣΟΥΗΔΙΑ: 1η Κατηγορία - Νότος
17:00Ρόζενγκαρντ - Λιούνγκσκίλε 2:1ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρλαντ
13:00Ταφτέα - Κίρουνα 6:014:00Λούλεα - Γκότνε 1:3
14:00Σκελεφτέα - Φρόσο 0:0
15:00Μπόντεν - Ιτερχόγκνταλς 1:3
17:00Αλγκάρνα-Χάρνασαντ - Μπεργκνασέτς 0:4
17:00Ουμέα - Έστερσουντ 2:0
17:00Τιμ TG FF - Λούτσκστα 7:1
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Γκόταλαντ
14:00Στένουνγκσουντς - Λίντκεπινγκ 0:015:00Γκρέμπεσταντς - Βάνερσμποργκς 3:0
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Νόρα Σβίλαντ
14:00Βίγκμπιχολμς - Σκίλγιεμπο 3:014:00Γιαρφάλα - Φάρστα 3:1
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Γκόταλαντ
14:00Λόντε - Σίμρισχαμν 2:314:00Χόγκαμποργκ - Μπέργκα 0:2
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Σόντρα Σβίλαντ
14:00Λιούνγκσμπρο - Σίλβια 3:014:00Σιριάνσκα - Χάντινγκε 1:0
17:00Χάνινγκε - Ένσκεντε 2:1
ΣΟΥΗΔΙΑ: 2η Κατηγορία - Βάστρα Γκόταλαντ
13:00Χιτάρπ - Σαβεντάλενς 2:314:00Τορντ - Μπεργκντάλενς 1:1
15:00Άστριο - Κβίντινγκ 3:1
ΣΟΥΗΔΙΑ: Ελιτετάν Γυναικών
15:00Μπολστάνας Γ - Μάλμε Γ 0:216:00Εσκιλστούνα Γιουνάιτεντ Γ - Λίντκεπινγκ Γ 1:0
16:00Τζίτεξ ΒΚ Γ - Έρεμπρο Γ 4:2
17:00Γκάμλα Ουπσάλα Γ - Αλινγκσάς Γ 1:4
ΣΟΥΡΙΝΑΜ: SML
02:00Τρανσβάαλ - Ρόμπινχουντ 2:223:30Μπρόκι - Ίντερ Μοενγκοταπόε 1:4
ΣΥΡΙΑ: Κύπελλο Συρίας
20:00Τισρίν - Φουτούα 2:1ΤΑΙΒΑΝ: Μουλάν Φούτμπολ Λιγκ Γυναικών
10:00Ταϊτσούνγκ Μπλου Γ - Καοσιούνγκ Γιανγκζίν Γ 0:211:00Χανγκ Γουάν Γ - Ταϊπέι Μπράβο Γ 2:0
13:00Χουαλιέν Γ - Ταογουάν Μαρς Γ 2:1
ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 1
14:00Ρατσαμπούρι - Μουανγκτόνγκ Γιουν. 1:214:30Τσιανγκράι Γιουνάιτεντ - Νακόν Παθόμ 0:0
16:00Σουκοτάι - Πολίς Τέρο 2:0
ΤΑΙΛΑΝΔΗ: Τάι Λιγκ 2 - Πλέι Οφς Προβιβασμού
14:00Τσιανγκμάι - Νακόν Σι Γιουνάιτεντ 2:2ΤΑΤΖΙΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Καπ
15:00Ιστικλόλ Ντουσανμπέ - Ραβσάν 2:1ΤΖΙΜΠΟΥΤΙ: 1η Κατηγορία
15:00Γκαρντέ-Κοτ - CDC Q7 3:017:30Ντικχίλ - Γκενταρμεριέ 2:1
ΤΟΓΚΟ: Σαμπιονά Νασιονάλ
18:30Εντέντε II - Γκμπικιντί Μπασάρ 1:118:30Ντουμπέ - Κακάντλ 3:0
ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ
16:00Αντάνασπορ - Μπαντίρμασπορ 1:016:00Γκοζτέπε - Μπόντρουμσπορ 1:1
16:00Ερζουρούμσπορ - Εγιούπσπορ 0:4
16:00Κοτσαέλισπορ - Σακάριασπορ 0:2
16:00Μπολουσπόρ - Κορούμ 2:1
16:00Σανλιούρφασπορ - Μανίσα 2:0
16:00Τουζλασπόρ - Γκεντσλερμπιρλιγκί 1:1
ΤΟΥΡΚΜΕΝΙΣΤΑΝ: Γιόκαρι Λίγκα
15:00Αλτίν Ασίρ - Αχάλ 2:215:30Αρκαντάγκ - Ασγκαμπάτ 7:1
15:30Μερβ - Ενεργκέτικ 1:0
15:30Σαγκαντάμ - Κοπεντάγκ Ασγκαμπάτ 1:0
ΤΡΙΝΙΝΤΑΝΤ ΚΑΙ ΤΟΜΠΑΓΚΟ: ΤΤ Πρέμιερ Λιγκ
23:00Νορθ Ιστ Σταρς - Σάντο 3:0ΤΣΑΝΤ: Πρέμιερ Ντιβίζιον - LPFN
17:45Εγκλόν - Πσι 0:117:45ΑναβολήΕγκλόν - Ντγκσίε -:-
17:45Ελέκτ Σπορ - Γκαζέλ 1:0
17:45ΑναβολήΠσι - Τουρμπιγιόν -:-
17:45Σταρς Τζ. Τάλεντς - Φάρχα 1:1
17:45ΑναβολήΦάρχα - Ασκοτ -:-
ΤΣΕΧΙΑ: 1. Λίγκα - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
16:00Βικτόρια Πλζεν - Σλοβάτσκο 4:216:00Οστράβα - Μλάντα Μπόλεσλαβ 0:1
18:30Σπάρτα Πράγας - Σλάβια Πράγας 0:0
ΤΣΕΧΙΑ: FNL
18:00Κρόμεριτζ - Χρούντιμ 1:118:00Λίσεν - Μπρνο 1:1
18:00Πρίμπραμ - Βισότσινα Γιλάβα 1:1
ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ Α
11:15Βλτάβιν - Κάρλοβι Βάρι 4:011:30Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε Β - Ρόμπσταφ 1:3
ΤΣΕΧΙΑ: CFL - Γκρουπ B
11:15Γιάμπλονετς Β - Τσέσκα Λίπα 0:011:30Κόλιν - Λίμπερετς Β 5:0
15:00Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Ζάπι 0:3
16:00Μπάνικ Μοστ-Σου - Τέπλιτσε Β 2:5
18:00Ζιβάνιτσε - Βέλβαρι 1:2
ΤΣΕΧΙΑ: MSFL
11:15Τρίνεκ - Χράνιτσε 5:217:30Ουχέρσκι Μπροντ - Ζνόιμο 2:2
17:30Φρίντεκ-Μιστέκ - Σταρτ Μπρνο 1:0
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία
11:15Αρίτμα Πράγας - Ροκιτσάνι 4:011:15Μαριάνσκε Λάζνε - Τατσόφ 3:2
11:15Πέτριν Πλζεν - Χορόβιτσε 3:0
11:15Σόκολοφ - Μαρίλα Πρίμπραμ Β 6:2
11:15Τσέσκι Κρουμλόφ - Γίντριτσουφ Χράντετς 0:0
18:00Κατόβιτσε - Ντομάζλιτσε Β 1:0
18:00Κλατόβι - Σόμπεσλαβ 2:4
18:00Ντουμπράβκα - Κόμαροφ 0:0
ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία
11:15Κλάντνο - Οστρόφ 3:011:15Μπράντις ναντ Λάμπεμ - Χρέμπεκ 1:2
11:15Μπρέζοβα - Ουζέντ Πράγας 2:0
11:15Νερατόβιτσε - Τσέσκι Μπροντ 1:1
15:00Λούνι - Στέτι 0:0
ΤΣΕΧΙΑ: 3η Κατηγορία
11:15Λέτοχραντ - Ντομπρόβιτσε 3:011:30Κοσμονόσι - Ούστι ναντ Όρλιτσι 2:2
11:30Σλάβια Χράντετς Κράλοβε - Χρούντιμ Β 6:1
11:30Σπόγιε Πράγας - Μπενεσόφ 1:2
ΤΣΕΧΙΑ: 4η Κατηγορία
11:15Ζντίρετς ναντ Ντουμπράβου - Μπρέτσλαβ 0:015:00Σπέριτσε - Σλόβαν Χάβλιτσκουφ Μπροντ 1:1
17:30Στάρα Ρίζε - Ζνταρ ναντ Σαζαβού 2:2
ΤΣΕΧΙΑ: 5η Κατηγορία
17:30Νόβε Σάντι - Βσετσόβιτσε 1:117:30Πρερόφ - Χολέσοφ 0:4
17:30Σκάστιτσε - Βσέτιν 2:1
17:30Στέρνμπερκ - Στράνι 0:3
ΤΣΕΧΙΑ: 6η Κατηγορία
11:15Βράτιμοφ - Σάμπερκ 2:217:30Γιέσενικ - Φρένστατ ποντ Ράντοστεμ 1:3
18:00Βιτκόβιτσε - Βαλάσκε Μετζιρίτσι 0:0
ΤΣΕΧΙΑ: Γιχοτσέσκι ΚΠ
14:30Μάλσε Ρούντνε - Τρεμπόν 5:115:00Τιν ναντ Βλτάβου - Χλουμπόκα ναντ Βλταβού 0:3
16:00Προτίβιν - Όσεκ 8:0
16:00Σέμιτσε - Τζούνιορ Στρακόνιτσε 2:4
18:00Ντράζιτσε - Ρουντόλφοφ 0:3
18:00Ολέζνικ - Μιλέβσκο 3:0
18:00Τρχόβε Σβίνι - Μιρόβιτσε 2:1
ΤΣΕΧΙΑ: Γιχομοράφσκι ΚΠ
11:00Ρουζίνοφ - Λέντνιτσε 3:111:15Κούριμ - Ρατισκόβιτσε 6:1
11:30Ποχορέλιτσε - Μοράφσκα Σλάβια 1:2
12:00Σβράτκα Μπρνο - Ραγιέκο 1:0
18:00Μπιστρτς - Μποσονόχι 1:2
18:00Μποσκόβιτσε - Λετόβιτσε - Κούνστατ 1:1
ΤΣΕΧΙΑ: Καρλοβάρσκι ΚΠ
11:15Λόκο Κάρλοβι Βάρι - Οστρόφ Β 0:315:00Κάρλοβι Βάρι Ντβόρι - Κράλοβσκε Πόριτσι 11:2
15:30Μαριάνσκε Λάζνε Β - Νόλε Σέντλο 0:6
18:00Λόμνιτσε - Τρστένιτσε 3:5
18:00Σίτιτσε - Βιντίροφ 0:8
18:00Χροζνέτιν - Σπαρτάκ Τσόντοφ 1:1
ΤΣΕΧΙΑ: Κραλοβεραντέτσκι ΚΠ
15:00Γίτσιν - Τσερβένι Κόστελετς 2:115:30Νατσόντ - Κλούμετς ναντ Τσιντλίνου Β 1:1
18:00Λιμπτσάνι - Πολίς ναντ Μετούχι 2:3
ΤΣΕΧΙΑ: Λιμπερέτσκι ΚΠ
11:30Σλόβαν Φρίντλαντ - Βίσνοβα 2:314:30Πεντσίν - Ζελέζνι Μπροντ 3:0
18:00Κραστάβα - Σκάλιτσε 0:1
18:00Νόβι Μπορ - Σεντμιχόρσκι 1:2
18:00Στράζ ποντ Ράλσκεμ - Χράντεκ ναντ Νίσου 0:4
ΤΣΕΧΙΑ: Ποραβσκοζλέζσκι ΚΠ
16:00Ντόλνι Ντάτινε - Πετρβαλντ να Μόραβε 0:418:00Γιακουμπτσόβιτσε - Ντόλνι Μπενεσόφ 4:1
18:00Ορλόβα - Χερμανίτσε 2:3
18:00Στόναβα - Μπρουσπέρκ 3:2
18:00Χάι βε Σλέζσκου - Τσέσκι Τεσίν 2:0
ΤΣΕΧΙΑ: Ολομούτσκι ΚΠ
14:30Ποστρέλμοφ - Μπρόντεκ ου Πρέροβα 5:017:30Μπελοτίν - Ζελατόβιτσε 2:2
17:30Ούρτσιτσε - Μοχελνίτσε 1:0
17:30Ραπότιν - Σοκόλ Μποχουνόβιτσε 2:3
ΤΣΕΧΙΑ: Παρντούμπιτσκι ΚΠ
18:00Χόλιτσε - Πρελούτς 0:2ΤΣΕΧΙΑ: Πλζένσκι ΚΠ
14:00Σοκόλ Λότα - Μίτο 1:215:00Κοσούτκα Πλζεν - Ραπίντ Πλζεν 0:3
18:00Στρίμπρο - Καζνέγιοφ 2:8
19:00Νίρσκο - Χολίσοφ 1:4
19:00Πλζεν - Τσέρνιτσε - Ζρουτς 1:0
ΤΣΕΧΙΑ: Πράτζσκι πρέμπορ
11:15CAFC Πράγας - Τρεμποράντιτσε 2:411:15Κολοβράτι - Ντούκλα Γίζνι Μέστο 4:2
11:15Ποντόλι - Ζλίτσιν 1:0
11:30Ουρινέβες - Μπράνικ 1:0
15:00Πρέντνι Κοπάνινα - Στρεσόβιτσε 3:0
18:00Τέμπο Πράγας - Ντόλνι Τσάμπρι 4:1
ΤΣΕΧΙΑ: Στρεντοτσέσκι ΚΠ
11:30Κλούμετς - Προυχόνιτσε 4:311:30Μιλίν - Σεντλκανί 2:1
14:00Ποβλτάφσκα Β - Ντόμπρις 1:0
18:00Βελίμ - Λίμπις 4:1
18:00Ντόκσι - Ποριτσάνι 1:4
18:00Τουχλόβιτσε - Τοχόβιτσε 2:0
ΤΣΕΧΙΑ: Ουστέτσκι ΚΠ
11:15Νεστέμιτσε - Κάνταν 4:111:30Κρούπκα - Όλντριχοφ 0:2
11:30Λιτομέρικο - Μπρνα 2:5
16:00Ούστι Ναντ Λάμπεμ Β - Βίλεμοφ 4:2
16:00Σρμπίτσε - Λέντβιτσε 3:2
18:00Μοντλάνι - Γίλοβε 2:3πέν.
18:00Προμποστόφ - Τσερνόβιτσε 4:2
ΤΣΕΧΙΑ: Βισοτσίνα ΚΠ
17:30Νόβε Μέστο να Μόραβε Β - Καμενίτσε ναντ Λίπου 0:1ΤΣΕΧΙΑ: Ζλίνσκι ΚΠ
17:30Μορκόβιτσε - Λουχατσόβιτσε 5:017:30Οσβετιμάνι - Φράνκοβα Λότα 9:0
17:30Σλουσοβίτσε - Κβάσιτσε 2:0
17:30Χλουκ - Στίτνα ναντ Βλάρι 1:1
ΤΣΕΧΙΑ: Πρωτάθλημα U19
12:00Σλάβια Πράγας U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 4:312:00Σλοβάτσκο U19 - Παρντούμπιτσε U19 3:0
12:00Φρίντεκ Μίστεκ U19 - Ντούκλα Πράγας U19 1:0
13:00Μπρνο U19 - Σλόβαν Λίμπερετς U19 3:2
13:00Οστράβα U19 - Βισότσινα Γιλάβα U19 1:0
13:30Σπάρτα Πράγας U19 - Σίγμα Όλομουτς U19 2:3
14:30Κάρβινα U19 - Μπουντεγιόβιτσε U19 0:2
15:00Βικτόρια Πλζεν U19 - Ζλιν U19 2:0
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
14:00Οστράβα Γ - Λοκομοτίβα Μπρνο Γ 0:015:00Παρντούμπιτσε Γ - Βικτόρια Πλζεν Γ 2:1
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία Γυναικών - Πλέι-Οφς Πρωταθλήματος
15:00Σλόβαν Λίμπερετς Γ - Σλάβια Πράγας Γ 1:6ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα Γυναικών - Γκρούπ Προβιβασμού
12:00Λίσεν Γ - Πράγα FC Γ 1:514:00Σπάρτα Πράγας B Γ - Όλομουτς Γ 0:2
ΤΣΕΧΙΑ: 2. Λίγκα Γυναικών - Γκρούπ Υποβιβασμού
16:30Ράπτορς Πράγας Γ - Τέπλιτσε Γ 2:4ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ: PFL
10:30Λογιόλα - Μανίλα Μοντέτ 8:013:15Μανίλα Ντίγκερ - Γιουνάιτεντ Σίτι 2:4
16:00Ντον Μπόσκο Γκαρέλι - Τουλόι 1:4
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα
15:00Χάκα - SJK 2:017:00Ούλου - Γκνιστάν 1:1
19:00Ίντερ Τούρκου - Ελσίνκι 0:1
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Σουόμεν Καπ
19:15ΠΠΣ/Ολντ Σταρς - TuPS 0:6ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν
19:30Χουατσιπάτο - Ουνιόν Εσπανιόλα 2:200:30Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα - Ο'Χίγγινς 3:2
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β
02:00Ουνιόν Σαν Φελίπε - Σαντιάγκο Μόρνινγκ 2:222:00Μαγκαγιάνες - Λίμασε 2:2
ΧΙΛΗ: Σεκούντα Ντιβιζιόν
02:00Κοντσόν Νασιονάλ - Τζενεράλ Βελάσκεθ 2:119:30Ντεπόρτες Ρένγκο - Οσόρνο 1:1
22:00Λινάρες Ουνίντο - Φεροβιάριο 1:0
22:00Μελιπίλα - Προβιντσιάλ Οβάλ 1:1
ΧΟΝΚ ΚΟΝΓΚ: FA Cup
10:00Λι Μαν Ουόριορς - Σαμ Σούι Πο 1:2Στοιχηματίστε στα σπορ μέσω του κινητού σας τηλεφώνου με την bet365!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΧΟΚΕΪ | ΤΕΝΙΣ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΧΑΝΤΜΠΟΛ | ΒΟΛΕΪ | ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ | ΑΜ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΡΑΓΚΜΠΥ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ »
Το m.Flashscore.gr παρέχει σκορ αθλημάτων - ποδοσφαιρο livescore - για κινητά. Αυτή η έκδοση για κινητά περιέχει διαφορετικές παραμέτρους από την ιστοσελίδα Flashscore.gr για τεχνικούς λόγους.